Şimdi Ara

Vodafone'un Limitsiz Redli Tarifesi Yakında Herkese Sunulacak! (Fiyat 199 TL) ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
2
Favori
10.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 43
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 8
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Yokizm (8 mesaj) Jazzalyn (7 mesaj) eray984 (6 mesaj) Meyyit34 (4 mesaj) -CristaL- (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (22 mesaj) Mobil (38 mesaj) Mini (3 mesaj) Uygulama (15 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Mobil Operatörler >> Vodafone >> Vodafone'un Limitsiz Redli Tarifesi Yakında Herkese Sunulacak! (Fiyat 199 TL) ANA KONU
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2540 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Vodafone, insanlar tarafından merakla beklenen ve çok talep edilen sınırsız-kotasız internet paketini müşterilerine sunmaya başladı. 2020 yılında hala sınırsız internet sunmayan mobil operatörlere karşın insanlar aşım derdi olmayan sınırsız internet talep ediyorlar ve çözüm arıyorlar. Vodafone sınırsız internet paketi ile kota derdi olmadan, aşım ücreti ödemeden ve sabit ücretle sınırsız mobil internet hizmeti alabilirsiniz. Cayma bedeli olmayan bu eşsiz tarifenin ücreti ise sadece 199TL! Vodafone Limit’siz Red’li tarifesi ile hiçbir engel ve kota olmadan aşağıdaki hizmetleri dilediğinizce kullanabilirsiniz:

Sınırsız konuşma

Sınırsız SMS

Kotasız-aşımsız-sınırsız mobil internet

Vodafone Limitsiz Red’li Tarifesi

Şu an dijitalde seçili abonelere sunulan bu eşsiz teklif çok yakında tüm Vodafone abonelerine ve Türkiye’ye açılacak. Size özel teklifler sayfasına bakarak bu eşsiz tarifeye geçiş yapabilirsiniz. Limit’siz Red’li tarifesinin detayları şu şekildedir: Limitsiz Redli tarifesi normalde 399TL aylık ücrete sahiptir fakat ilk çıkışı nedeniyle kampanyalı olarak 169TL olarak tüketicilere sunulacaktır. 2. 12 ay ücreti ise 189TL olarak faturalanacaktır yani toplamda 24 ay için sözleşme imzalanmaktadır. Tarifeye kayıt olduğunuz'da haklarınız aşağıdaki şekilde sınırsız olarak düzenlenecektir:

Limitsiz Redli tarifesinde geçtiğinizde cep telefonu üzerinden mobil internetiniz sınırsız olmaktadır. Hotspot yani internet yayını şeklinde bilgisayarınız ya da diğer cihazlara internet bağlantısı paylaşımı yapamazsınız. Sadece apple ürünleri arası paylaşım sınırlandırılamamaktadır.

Yakında numara taşıma kampanyası için falan sunulursa bu tarife efsane olur, zaten öyle olucak sanırım bütün herkes kullanabilecek dediklerine göre. Bir de çekim gücü güçlendirilirse ne mutlu...

Arkadaşlar son zamanlar da teklif gelen arkadaşlara fiyat 199 TL olarak teklif gelmiş yani zam gelmiş orda 169 yazdığına bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yokizm -- 26 Temmuz 2020; 10:49:21 >

|
    |

• Vodafone 10 megabit hız alırsan öp başına koy, turktelekom internet hızı konusunda çok iyi en kötü şehir içinde 40 megabit veriyor, 4.5g de Vodafone cortladi
  • Yarbay
    5803 Mesaj
    Diğer tarifelere göre rakam yüksek kalmış. Umarım diğer tarifeleri etkilemez..,

Ben Red 20’li Plus kullanıyorum. Sosyal Medya zaten sınırsız. 20 GB da mobil kullanım için yetiyor ve 110 TL..

Taahhütlü 169, sonraki yıl 189, taahhütsüz 399 rakamları diğer operatörleri karıştırmadan bile yüksek kalmış..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1173 Mesaj
    Hız yerlerde zaten paranla rezil olursun valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Yüzbaşı
    267 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ferfecir66

Hız yerlerde zaten paranla rezil olursun valla
    Türk Telekom internet hızı konusunda daha mı iyi? İkisi arasında kaldım da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Vodafone 10 megabit hız alırsan öp başına koy, turktelekom internet hızı konusunda çok iyi en kötü şehir içinde 40 megabit veriyor, 4.5g de Vodafone cortladi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    hypnosemir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Son 4 gündür Vodafone da (mobil 4G de) ciddi sıkıntı var..

|
    |
    mutalvarol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    267 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mutalvarol

Vodafone 10 megabit hız alırsan öp başına koy, turktelekom internet hızı konusunda çok iyi en kötü şehir içinde 40 megabit veriyor, 4.5g de Vodafone cortladi
    Öyleyse uzak durayım.
    |
    |

Turkcellin çekmemesinden, turk telekomun sürpriz faturasından benim gibi bıkanlar için bulunmaz nimet sınırsız tarife.

|
    |
    |
    |
  • Er
    7 Mesaj

Eminmisiniz ben 2 müsteri hizmetleri ilen konustum paylasım yapamazsınız dediler siz yapabilirsiniz diyorsunuz nasıl oluyor?yardımcı olabilirmisiniz hotspot yapılabiliyorsa gecicem ama yapılamıyorsa gecmenin anlamı yok

|
    |
    Jazzalyn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Hotspot olayını netlestirecek birisi yokmu arkadaslar ?

|
    |
    malazivore kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

reis aynen devam et fazla konuşma yoksa 169tl paketi almak zorunda kalirsın..😁

|
    |
    burak550 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2540 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Ben de şansımı deneyeceğim Ağustos, Eylül gibi hattımı Redli 20 Plus Paketine taşıyacağım, bu tip tarifeleri kullananlara geliyormuş bu tarife ve 2 ay kadar kullanacağım ilk 3 ay içinde numara taşıma yaparsan cayma cezası olmuyormuş eğer bana da gelirse teklif hattımı ona taşıyacağım, yoksa gerçekten bütün Türkiye'ye sunulana kadar Turkcell ve Türk Telekom'da uygun paketler içerisinde oyanalacağım...

|
    |
SEO
Sohbet
Canlı Tv izle
Bitcoin
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.