Şimdi Ara

vodafone'un insanları salak yerine koyması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Özet geçeceğim vodafone yanımda uygulamasından esneyen 1 gb ek paket aldım. Paket açıklamasında 1gb bittikten sonra kullanacağın HER 500 MB 4 TL dir yazıyo. 2 3 defa kullandım böyle. Sonra mesaja bir baktım her 500 mb için 9.9 tl alınmıştır yazıyor. Müşteri hizmetlerini aradım yaptığı açıklama şu; siz red tarifesindesiniz eğer esneyen tarifede olsaydınız 4 tl olacaktı gibi saçma bir şey söyledi. ee kardeşim madem öyle neden uygulamada paket açıklamasında 4 tl yazıyor 2 gb internete 40 lira para verdim şaka gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Devreden uyumlu paketlerdede kullanıcıları keriz yerine koyuyorlar, devreden paketi bir sonraki ay kullanmak için normal paketi bitirmek gerekiyor sonra devreye giriyor, öncelik sırası normal tarifeyi bitirmek, hediye paketlerini onceligide yok, paketini bitirmeden hediyeyi kullanamiyorsunuz, tam çakal bir firma.

• Vodafone un bi mail adresi vardı oraya bi mail atarsan belki birşeyler yapabilirler. O maillere bakanlar daha yetkili birileri.

@cronaldo2 reisi etiketliyorum, o biliyordu adresi.

• musterihizmetleri@vodafone.com.

Buraya numaranizla sikayeti belirtin ararlar sizi daha bilgili kisiler ariyor mudurlukden direk.

Mh nin bilgisi yok bir seyden.

• Vodafone da çok böyle üç kağıtlar. Bana da facebook bedava deyip devamlı paketten düşüm yapıyorlardı. Taşıdım hattımı daha da kullanmam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baya yardımcı oldular gerçekten. Kimse de beni aramadı
    vodafone'un insanları salak yerine koyması

• Thh vermeni oneririm.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.