Şimdi Ara

Vodafone umursamazlığı Video Ekledim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şuan bandırmada yaşıyorum, 7 aydır şikayet ediyorum internet çekmiyor telefonla konuşamıyoruz diye adamların umrunda değil. Sürekli santralde problem yok diyorlar ben de dün e devlet üzerinden şikayet oluşturdum kendilerine. 45 lira normalde faturam ben 20 liraya pass yapıyorum bu da normal 65 lira ödemeyi göze alıyorum. Yalnız faturam 90 dan aşağı gelmiyor interneti kullanamadığım halde sürekli bitiyor sürekli internet tanımıyorlar. Şuan mesela 4 g açık e çekiyoe. Telefonda problem yok 4 farklı telefonda denedim ayrıca sadece vodafone da bu oluyor diğer operatörlerde problem yok. Hız testini atacağım.
    Erkenden cayacaktım sonra dedim ki bu kan emici şerefsizlere neden cayma parası ödeyeyim eylülde taahhütüm bitiyor bir kere daha vodafone u seçersem ağzıma ettisinler. Videoyu atacağım.

Edit: 4G VİDEO EKLENDİ

Edit: 3G VİDEO EKLENDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masmavidoksanlar -- 20 Mayıs 2019; 14:24:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı hız testini 3G de yapmayı denemediniz mi sonuç olacak bi bakın ?
  • 4g rekabeti turkcell ve tt arasında vodafone 3g de iyiydi.
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Buyrun hocam

• masmavidoksanlar kullanıcısına yanıt
    Siz operatör değiştirin

3G TEK KAdeme zorlanıyor çekmediği için şarjıda içiyor

4g de 800 mhz geldiği için hız yavaş kalıyor
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Hocam eylüle kadar bekleyeceğim cayma parası vermeyeceğim bu kan emicilere

• @Vodafone Red FsK
    Dostum bu arkadaşa yardımcı olma imkanınız var mı? Sanırım sizlik bir durum. Bir de uygun görürseniz forumda vodafone çekmeme sorunlarını hep size yönlendireyim bizzat siz de okursunuz.

• Şimdi arada 3 g de 2 - 3 mbit arası hız alıyorum evde ama kesinlikle arada alıyorum 10 denemeden 1 inde yani aynı şekilde 4 g de 10 - 11 arası alıyorum yine arada ama şöyle bir durum var örnek veriyorum o an ookladan yaptığım test 12 mbit versin kesinlikle kararlı değil sitelere giremiyorum ya en basiti ikariamın app i açılmıyor . Evim giriş kat yalnız ailem annem babam geldiğinde turkcell kullanıyorlar sıfır sıkıntı her yerde oturup konuşabiliyorlar internete girebiliyorlar. Kız arkadaşım türk telekom kullanıyor aynı şekilde türk telekomun kendiminde kullandığım mobil modemi var içinde 4 g hat takılı çatır çatır çekiyor evim giriş kat olmasına rağmen onda bile 30 bandında sayı alıyorum ben. Ayrıca kaldıki ben bodrumkatında da oturabilirdim ben parasını veriyorsam bana hizmetin ulaşması gerekiyor. Şimdi yazarken dikkatimi çekti 4 g açık telefonda ve e çekiyor umarım burnunuzdan gelir o aldığınız paralar.

• Hocam ilginiz için teşekkür ederim

• masmavidoksanlar kullanıcısına yanıt
    Ama dostum Vodafone Turk Telekom'dan iyi diyorlar,siz ise aksini iddia ediyorsunuz

• Hocam ben kendi evimde yaşadığım problemden bahsediyorum kaldıki şöyle açıklayayım size bizim ümraniyede bir evimiz var çatısında vodafone anteni var bakın orada bile doğru düzgün çekmiyor vodafone şimdi direkt adres vermek istemiyorum oradaki evimiz 6. Katta üstümüzde daire yok çevremizde bizden yüksek bina yok ve ben sadece bu telefonda değil denedğim her telefonda vodafonedan böyle sorun yaşıyorum orada 10 değilde 20 alayım hadi türkcell konusuna bi gir adamla 50 den 80 den bahsediyorlar bu arada türk telekoma sinirlendiğim için geçiş yapmıştım vodafone a ama keşke yapmasaydım her yerde çekiyordu her yerde.

• Ben en son şikayet ettiğim de eve ölçüme gelmişlerdi 😀

• beter.böcek kullanıcısına yanıt
    Hocam e devlete yazdım geri dönüş bekliyorum

• ben videoyu izlerken sinir krizi geçirdim nasıl dayanıyorsunuz o hıza

• Merhaba hocam bunlarin hepsini tek tek alıyorum merak etmeyin bölge belirtildiği yerlere bende bunları bölge müdürlerine yonlendiriyorum bir çok yerde sorunlar çözüldü ama hala daha var. Tekrar söylüyorum gerçekten bende vodafone kullanıyorum ama hiç bir hat heryerde çekicek garantisi veremez. Elimden geldiği kadar burdaki sorunları içeriye aktarıyorum merak etmeyin elimden ne geliyorsa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.