Şimdi Ara

vodafone ülke çapında çöküşte (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
437
Cevap
1
Favori
24.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazdigimi okumadiniz sanirim, bu sekilde devam ederlerse demek istedim, bu doviz kuru ile biraz zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • " Vodafone ülke çapında çöküşte "

Aynen katılıyorum.

Yatırım yapmıyor.Faturalı tarifelerde sürpriz fatura çıkıyor ( Turkcell için de bu söylediğim geçerli.)

• vodafone ülke çapında çöküşte Böyle tutarsız operatör olmaz. Şimdide aldığım hız. İnsanı yalancı çıkarıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Turbetfurzey T kullanıcısına yanıt

Nasıl yapmıyor? Devletin 2022 btk verileri bunlar.

vodafone ülke çapında çöküşte

• tekst79 T kullanıcısına yanıt
    Bu mesajı yazarken espri mi yaptınız yoksa ciddi ciddi mi yazdınız? Ben bu kadar millet yalan mı yazıyoruz Vodafone internet yerde sürünüyor diye? Yatırım yapıyormuş. Vodafone mobil iletişimi bıraktı 2.el ürün satma işine başladı resmen. Her gün reklamı çıkıyor tv lerde flex diye bir şey uydurmuş gidiyorlar. Heralde buraya yatırım yapıyor! İsterse en büyük yatırımı yapsın kullanıcıların %90 ni şikayetçi ise o yatırım başka yerlere yapılıyordur. Neyse Vodafone yüzünden insanlarla tartışmaya girmek istemem.

Kanka şikayet ayrı, yatırım ayrı, adam yatırım yapıyor demekki tutmuyor, vodafone yatırım yapmıyor diye işkembeden sallarken şakamı yapıyordun? Ciddi öi yazdın?

Ben insanlar yalan söylüyor demedim ki, memnun olan olur olmayan olur, burda senin yazdığına cevap verdim, genel olarak şikayeti olanlar bu forumdayız zaten, 26-27 milyon abonesi gerizekalı değildir herhalde.

Hocam 26 milyon abonenin kaç tanesi forum kullanıyorda şikayetçi oluyor? Benim annem 82 yaşında Vodafone kullanıyor foruma mı girip şikayet edecek :) Neyse...

Ee kanka demekki memnun insanlar, yoksa Bime , ptt ye hergün gidiyor insanlar, gitmişken değiştirirlerdi onuda 😀 hep söylüyorum hiç birinin birinden dağlar kadar farkı yok, turkcell elbette kapsama hız olarak daha iyi ama çok çok aman amab bir fark yok hiç birinin arasında.

İnan bana turkcell ile Vodafone arasında "dağlar kadar " fark var. Fan boyluk yapacak yaşlarıda geçtim inan :)

Son 3 yılda yapılan yatırım yeterli, dağlardan da fazla fark var 3 operatörü de kullanan biriyim :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Vodafone yüzünden bende bir kaç aydır sıkıntı yaşıyorum. Özellikle iş için şehir dışına gittiğimde hiç İnternete giremediğim zamanlar oluyor. 1 ay sonra taahhütüm doluyor. Sonrasında sanırım turk telekoma geçeceğim. Zaten sınırsız İnternet paketi için verdiği teklif bu şekilde, 2 katından da fazla
    vodafone ülke çapında çöküşte
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Darth Mentor kullanıcısına yanıt
    Sacmalamislar. 3 tane evin sabit internet parası neredeyse

• kadir1003 kullanıcısına yanıt

döviz kurları 4 katına çıktığı için, yatırım çok azaldı sanki.

• Darth Mentor kullanıcısına yanıt
    Bu arada hiç alakası yok ama :) Samsung telefon kullanıyorsunuz ve altta navigasyon çubuğunu gördüm. Bunun yerine telefon ayarlarında aynı yerde "kaydırma hareketleri " var. Bir deneyin çok daha kullanışlı olduğunu göreceksiniz. Yer işgal etmeyecek navigasyon çubuğu

Ev interneti fiyatları 200 liradan başlayacak bu haftadan sonra hocam , çok zam geldi.

Ya işte lafın gelişi dedim. Çok pahalı yani

• Tr ye 4. bir operator lazim, digerleri ancak o sekilde adam olur

• Eskiden odamda Vodafone 5 mbit çekerdi, şimdi 30 çekiyor, ufak gelişmeler var 😂

• miskindvd kullanıcısına yanıt

6 kat daha güçlenmiş maşallah 😀

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.