Şimdi Ara

Vodafone Tv tabletten izleme YARDIM!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
6.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Vodafone tv malum 10 TL ve sınırsız. Bunu tabletten nasıl izleyebiliriz. Ben apk sını tablete kurmaya çalıştım ama olmadı. Var mı bunun tablete kurulacak apk sı? Google da aradım pek sonuç yok maalesef. Yardım ederseniz sevinirim. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben tablete uygulamasını kullanıyorum.Gayet iyi
    Sizin tablet hangisi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Myhunter kullanıcısına yanıt
    Tabletim Samsung Galaxy Tab3 Lite. Google play da programı çıkmıyor.

• prestij06 P kullanıcısına yanıt
    Google play ülke ayarlarından Türkiye seçin, muhtemelen çıkacaktır

• prestij06 P kullanıcısına yanıt
    Tabletteki Android sürümü nedir? Son güncellemeyi yaptınsa android 5 altı vodafone tv kuramazsın,kuruluysa da baglanti hatası verir. Dün ben de bu durumla ilgili başlık açmıştım,araştırdıkça öğrendim. Keşke güncellemeseydim.

• Android 5 altı. Güncelleştirme yapıyorum güncel diyor. Eski sürüm Vodafone tv kullandığımda bağlantı hatası veriyor.

• Hocam ben de full paketi aldım ama kotadan yiyor. Sizde yok mu böyle bir durum?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: prestij06

Android 5 altı. Güncelleştirme yapıyorum güncel diyor. Eski sürüm Vodafone tv kullandığımda bağlantı hatası veriyor.
    Cihazın güncelleme almıyorsa ve android 5 üstü değilse Vodafone TV açılmaz. Cihaza android güncelleme desteği bitmiştir. Malesef bunun sebebi firmaların ve operatörlerin sürekli yeni cihaz satma pazarlama taktiklerinden kaynaklı.Cihazı güncelleme almayan ve uygulamarı bu yüzden kullanamayan biri ne yapar? Güncelleme alan cihaz almak zorunda kalır. Şimdi gitsen Andoidin son sürümü alan cihaz alsan o da 2 sene sonra son sürümleri alamayacak.
    Bu sistem böyle devam eder gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: XrebeLLiousX

Hocam ben de full paketi aldım ama kotadan yiyor. Sizde yok mu böyle bir durum?
    Bende de aynı sorun var, güncelleme yapınca kotadan yemeye başladı.Önceden iyiydi.Bir daha da Vodafone tv almam

• november27 N kullanıcısına yanıt
    Ben talep oluşturdum, çözün bu durumu dedim. Normalde 48 saatte dönmeleri gerekiyordu fakat bugün 3. gün. Henüz bir haber yok.

Bir sistem oluşturuyorsun, temel, standart ve full paketlerden söz açıyorsun. Full'ü al, kotandan yemesin diye reklam ediyorsun. Kullanıcına ise full adı altında temel paketi satıyorsun. Durum budur.

Standart paketin hiç yoktan 5 GB'ı vardı.

• LG telefonda kotadan yemiyor ilginç

• november27 N kullanıcısına yanıt
    Hocam hattımla ilgili bir problem galiba. Sistemleri vodafonetv'den girdiğimi anlamıyor olacak ki böyle bir durum söz konusu.

• ben ipad 2 de kullanıyorum, sorun yok. kullanıcı şifresiyle giriş yapıyorum.
  • İpad 2'de eski sürümdesiniz sanırım, güncellemeden önce benim ipadte de yemiyordu, güncellerseniz kotadan yer

• Bu Vodafone tvyi yurtdışında pcden kullanıcı bilgilerimi girip izlesem ne olur. Anlaşmada yurtdışına izlemek yasak diyor. Farzet ki Türkiyedeyim vpn kullanarak izliyorum der demez yurtdışı görünecek.

• shinji mikami kullanıcısına yanıt
    Tivibu da bunu algılıyor tv plus da vodafone tv de. Yurtdışında türk kanallarını izlemek için buna izni olan aylık abonelik usulu programlar mevcut onları araştırabilirsiniz.

• Beyler Vodafone tv Samsung mu7000 tv de uygulamadan açmıyor ama tarayıcıdan girince oluyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozrock -- 19 Aralık 2020; 17:52:7 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.