Şimdi Ara

Vodafone Toplan Gel 'bedava 12 ay bol internet'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
1.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafone Toplan Gel kampanyasında grubumuza son bir kişi lazım, 4 kişi olursak her ay 2'şer GB, 5 kişi olursak her ay 2'şer GB + sosyal medya 5 GB ve daha fazlası. Şuan 4 kişiyiz gelen olursa güncelleyeceğim. KAÇIRMAYIN!!!
    SON GÜN: 31 MAYIS
    Vodafone'a numara taşıyacaklar veya yeni hat alacakları beklerim. Linke basıp tarifenizi seçmeniz yeterli, tarifelerde hiçbir değişiklik ve ücret artırımı olmuyor.

'Toplan Gel kampanyası ile arkadaşının grubuna davet edildin. Hemen linke tıklayarak Vodafone'lu olun; 12 ay boyunca her ay kazanabileceğiniz sınırsız pass paketlerini ve 2GB'a varan hediye internet fırsatını kaçırmayın!'
    https://www.vodafone.com.tr/numara-tasima-yeni-hat/tarifeler?ffGroupId=139783

Vodafone Toplan Gel "bedava 12 ay bol internet" Vodafone Toplan Gel "bedava 12 ay bol internet"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetalha_y -- 21 Mayıs 2021; 16:53:13 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Merhaba ben Vodafone'e yeni geçtim . Sizin grubunuza katılabiliyor muyum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yavuzz44 Y kullanıcısına yanıt
    Merhaba, geçmeden önce olması gerekiyor maalesef, benim linkimden giripte seçmeniz lazım tarifenizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetalha_y -- 14 Mayıs 2021; 14:49:28 >
    Hattınız daha gelmediyse iptal edip, linkten yeniden yapabilirsiniz

• Hocam güncel 3 kişi misiniz?

• @ahmetalha_y maalesef kartım geldi . Artık yapacak bir şey yok sağlık olsun. Yine de teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzz44 -- 14 Mayıs 2021; 16:3:51 >
    Canınız sağolsun

• Eskiaçıksarıdesene kullanıcısına yanıt
    Evet hocam şuan 3 kişiyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetalha_y -- 14 Mayıs 2021; 19:43:33 >
  • Vodafone iyice pahalılaştı, hala geçiş yapan kaldı mı?

• Lexco kullanıcısına yanıt
    Hocam turkcell'den geçtim daha kârlı kesinlikle
    Bi de bu toplan gel işi olursa değme keyfime
    Vodafone Toplan Gel "bedava 12 ay bol internet" Vodafone Toplan Gel "bedava 12 ay bol internet"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetalha_y -- 14 Mayıs 2021; 20:0:23 >

• ahmetalha_y kullanıcısına yanıt
    İlk 3 aydan sonra 54 tl.

Turkcell ise hazırkarttan faturalıya geçişe özel akıllı 15 paketi 49 tl. Hat açılır açılmaz faturalıya geçiş yapılabiliyor.

Hazır kartlı değildim ki hocam nasıl hazır karttan geçeyim, sen niye savunuyon onu da anlamadım sen hazır karttan mı geçtin?
    Ayrıca garip garip şartlar yazmış Vodafone Toplan Gel "bedava 12 ay bol internet"

Benim paket de 14 GB şuan en az 1gb'da toplan gelden gelecek ayrıca devreden tarife, sınırsız Twitch vs.'ye de dikkatini çekerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetalha_y -- 14 Mayıs 2021; 21:25:21 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetalha_y -- 17 Mayıs 2021; 16:43:38 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetalha_y -- 20 Mayıs 2021; 21:59:33 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetalha_y -- 26 Mayıs 2021; 13:29:35 >
  • Vodafone Toplan Gel kampanyasında grubumuza son bir kişi lazım, 4 kişi olursak her ay 2'şer GB, 5 kişi olursak her ay 2'şer GB + sosyal medya 5 GB ve sınırsız Spotify'da geçerli internet daha fazlası. Şuan 4 kişiyiz, son 1 kişi, gelen olursa güncelleyeceğim. KAÇIRMAYIN!!!!

SON GÜN: 31 MAYIS

Vodafone faturalıya numara taşıyacaklar veya yeni hat alacakları beklerim. Linke basıp tarifenizi seçmeniz yeterli, tarifelerde hiçbir değişiklik ve ücret artırımı olmuyor.

'Toplan Gel kampanyası ile arkadaşının grubuna davet edildin. Hemen linke tıklayarak Vodafone'lu olun; 12 ay boyunca her ay kazanabileceğiniz sınırsız pass paketlerini ve 2GB'a varan hediye internet fırsatını kaçırmayın!'

https://www.vodafone.com.tr/numara-tasima-yeni-hat/tarifeler?ffGroupId=139783

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.