Şimdi Ara

Vodafone Tempo Dolandırıcılığı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 3 hafta önce Vodafone Tempo adı altındaki dolandırıcılardan bir telefon aldım ve kullandığım Akıl Küpü L paketini Akıl Küpü XL olarak değiştirip 45 TL'yerine 25 TL vereceğimi söyleyip hiçbir şekilde taahhüt'den cayma parası ödemeceğimi yeni paketin iki gün içerisinde başlayacağını söylediler. Bende cazip diye kabul ettim fakat ay sonu gelen fatura bana cazip şekilde girdi. 25 TL yapacakları tarife tam 141 TL olarak faturama yansımış. Faturaya baktığımızda yurt dışı İnternet ücreti gözüküyor ki yurt dışına çıkmadım yurt içi int gözüküyor ki kota aşmadım. SMS aşımı gösteriyor bu devirde SMS atan mı kaldı? 1000 SMS hakkımı nasıl aştım acaba sevgili dolandırıcılar. Ve süprizz cayma bedeli 80tl! Hani yoktu bedel? Bedeli ağır oldu şu an Tempo çağrı merkezini arıyorum telefonumu açmıyorlar çünkü dolandırıcılar. Kesilen faturada geri alınamıyormuş. Reziller dolandırıcılar haram olsun aldığınız para. kimse düşmesin bunların tuzağına.

• 2 ay önce vodafone da taahhütüm biterken aradılar red l kullanıyordum 52 Tl ye Red 10 tarifesine geçirelim dediler , digitürk play taraftar paketi var mı dedim var dediler inanmadım açtım sayfayı baktım yok bir de kadın bi daha arayamayız bugüne özel dedi tartıştık kapattık bi hafta sonra tekrar aradılar kabul etmedim sonrasında Turkcell'e geçtim.
    Arkadaşımı da aramışlar taahhüt bitmesine 3 ay kala paketi değiştirelim taahhüt devam edecek demişler kabul etmiş ertesi ay 180 TL cayma bedeli yansıtmışlar. 2 ay boyunca sürekli müşteri hizmetlerini ara btk şikayet derken sonunda para iadesi alabildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canmania

2 ay önce vodafone da taahhütüm biterken aradılar red l kullanıyordum 52 Tl ye Red 10 tarifesine geçirelim dediler , digitürk play taraftar paketi var mı dedim var dediler inanmadım açtım sayfayı baktım yok bir de kadın bi daha arayamayız bugüne özel dedi tartıştık kapattık bi hafta sonra tekrar aradılar kabul etmedim sonrasında Turkcell'e geçtim.
    Arkadaşımı da aramışlar taahhüt bitmesine 3 ay kala paketi değiştirelim taahhüt devam edecek demişler kabul etmiş ertesi ay 180 TL cayma bedeli yansıtmışlar. 2 ay boyunca sürekli müşteri hizmetlerini ara btk şikayet derken sonunda para iadesi alabildi.

Dolandırıcılar ya daha söylenecek laf yok bende btk ya falan şikayet ettim bakalım alabilecekmiyiz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.