Şimdi Ara

Vodafone Telsiz Kullanım Ücreti’ni ödesin diyen abonelere Cepstandart Tarifesi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
2
Favori
13.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi de 40 krş mesaj ücreti alıyor soyguncular!! Ayın 11 inde şikayet kaydı bıraktım hala dönmedi gerzek operatör..

Karşılığa bak;Seçmiş olduğunuz paket için kısıtınız mevcuttur..Talebiniz gerçekleştirilememektedir.. 1 ay da yetti vodafone rezilliği turkcell e yarın dönüyorum..
  • 1 tl deyip geçmeyin 10.000.000 abonesi olan bir şirkette 10 milyon TL aylık büyük bir para. Senede 120 milyon TL :)

Avea fazla sürmez aynı kampanyayı başlatır. Turkcell'in tek kötü yanı herşeyde olduğu gibi bu tip kazıklarda da başı çekmesi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkforce -- 26 Temmuz 2011; 20:05:47 >
  • CEPSTANDART tarifesi cepnet kullananlar ve SMS ile iletişim sürdürenler için iyi.

konuşma yönüyle avantajsız, ücretlendirme periyodu 60 saniye, dakikası 40 kuruş.

cep aran olayı da aynen devam ediyor.

yurtiçi sms 41 kuruş, yurtdışı sms 75 kuruş. mms 80 kuruş.

vodafone online işlemlerden tarife değişikliği yapılabiliyor.

http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/cep-standart.php?default_id=bireysel-faturasiz-cepstandart

http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/telsiz-kullanim-ucreti.php?default_id=bireysel-telsizkullanimucreti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• STANDART yazıp 7048'e sms gönderdim, hem 40 krş gitti, hem tarife kısıtınız vardır işleminiz gerçekleştirelemedi dedi.
    Ne olacak şimdi?
  • myvodafone dan ücretsiz tarife değişikliği yapabilirsiniz.

son 30 gün içinde tarife değişikliği yaptıysanız beklemeniz lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

myvodafone dan ücretsiz tarife değişikliği yapabilirsiniz.

Son 30 gün içinde tarife değişikliği yapmadım, bir de myvodafone'dan deniyim...
  • bana mesaj gelmedi ?
  • Bu ne ya Bir bu eksikti telefondan telsiz vergisi kesiliyor. Gemicik taksidi olmasın bu
  • dar gelirliğin alemi yok 1,1 tl'den neolacak bunun için tarifemi değiştirilirmiş
  • hattımın birini değiştirdim.yedekte duruyor boşuna para vermeyelim:)
  • 1 dk beyler. ben bu yıl nisanda almıştım yeni hat. şimdi yıl sonuna kadar benden bu vergiyi alacaklar mı?
  • Olmamış bu. Bı hareket Vodafone a çok güven kaybettirir.
  • hatırlarsanız önceleri aktif kullanım süresi 3 AY ve aktif kullanım süresini uzatmak için 100 KONTÖR yüklemek gerekiyordu.

şimdi durum: aktif kullanım süresi 6 AY, bu süreyi uzatmak için 5 lira yüklemek yeterli.

hal böyle olunca tölare edemediler, (faturalı hatlardan her ay alınan) telsiz kullanım vergisinin 1,1 liralık taksidini...

2. bir amaç ise (operatör bazında düşünürsek) inaktif faturasız hatların tamamen iptal olmasının istenmesi olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ykaraca

quote:

Myvodafone'dan tarife değişikliğini gerçekleştirdim. Keşke mesaj atmasaydım.

Dikkat ;

TARİFESİNİ DEĞİŞTİRECEKLER MESAJ YOLUYLA DEĞİL MYVODAFONE YOLUYLA DEĞİŞTİRSİNLER.

• quote:

quote:

quote:

Dikkat ;

TARİFESİNİ DEĞİŞTİRECEKLER MESAJ YOLUYLA DEĞİL MYVODAFONE YOLUYLA DEĞİŞTİRSİNLER.

UYARINIZI DİĞER KONUDA DA ARKADAŞLARA İLETTİM...

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=51032211&p=2

• quote:

quote:

quote:

quote:

Dikkat ;

UYARINIZI DİĞER KONUDA DA ARKADAŞLARA İLETTİM...

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=51032211&p=2

Teşekkürler hocam, benim başıma geldi başkasına gelmesin, biz yazalımda gerisini dikkate almayan bilsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ykaraca -- 28 Temmuz 2011; 0:50:57 >

• OLMADI VODAFONE,OLMADI TÜRKCELL -LÜTFEN ŞU SORULARA MAKUL BİR CEVAP!

Kullanıcılar türkcellin vatandaşlardan almış olduğu haraçtan (neden haraç dediğimi aşağıda yazacağım) o kadar memnun olmuş olacaklarki bu haraç kesilmeye başlayalı beri türkcell çıtayı yükserltmeye başladı.
    yani türkcell bitti bitecek derken tam tersi bir durum oldu ve kartelleşme başladı.
    o kadar memnun oldukki vodafone da bu memnuniyetten etkilenerek bu haracı almaya başlayacak anlaşılan.
    eğer denemeler başarılı olursa -ki başarılı olacaktır da- seneye faturasız hatlar aylık 10 lira ücret ödeyecek derlerse kimse şaşırmasın!.
    EDİT:Neden haraç diyoruz?
    -Yıllardır sessiz sedasız bu vergiler ön ödemeli olarak alınmıyormuydu?
    adı üstünde ÖN-Ö-DE-ME-Lİ-
    TÜRKCELL-VODAFONE (YAKINDA AVEA ) şU SORULARIMA MAKUL BİR CEVAP BEKLİYOORUM SİZDEN.
    15 yıl sonra ne değişti de birdenbire bu ücretler yansımaya başladı.
    15 yıl bizim adımıza bu vergileri ödedinizde şimdi nasıl olduda birdenbire u dönüşü yapıldı?
    15 yıl sadaka olarakmı dağıtıldı bu vergiler?
    15 yıl sonra soruyorum ne değişti?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0F51E87CC -- 28 Temmuz 2011; 12:40:55 >

• avea cephesinde son durum nedir ?

edit: KARA HABER GELDİ

http://forum.donanimhaber.com/m_51154985/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4638581F3 -- 29 Temmuz 2011; 20:13:29 >
  • Vodafone kullanıcısı olarak vodafon hakkında bilgi sahibi arkadaşlardan destek istiyorum;

1. Neden bu ücretler bizden isteniyor ? Daha önceden vodafon ödüyordu da neden şimdi biz?
    2. Diğer iki operatörde bu uygulama varmı ?
    3. Vodafone gözümden düştün, avea ya geçmeyi düşünüyorum.
  • devlet bizi yeteri kadar sömürmüyormuş gibi , birde bu çıktı .
    bana mesaj daha yeni geldi , nette bir araştırayım dedim burdaki mesajı gördüm .
    Vodafone hattım , Öğrenci tarifesiydi acaba standarta geçsem mi diye düşünmeye başladım .
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.