Şimdi Ara

Vodafone telesekreter servisi yeni özellik eklendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
10.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
Mesaj
 • Vodafone dan sms geldi
  Artık sadece telefonunuz kapalıyken değil meşgulken ve cevap veremediğinizde de sevdikleriniz size mesaj bırakabilecekler.Üstelik mesajları dinlemek ücretsiz... • ayar yapmak gerekiyor mu?

  gelen aramayı reddettiğimizde, direkt telesekretere mi bağlanacak?
 • quote:

  Orijinalden alıntı: fusem
  ayar yapmak gerekiyor mu?

  gelen aramayı reddettiğimizde, direkt telesekretere mi bağlanacak?

  my vodafone'dan açmak gerekiyor.sonra 7542 yi arıcaksınız kendi numaranızdan orada zaten seçenekler var.

  http://www.vodafone.com.tr/Servisler/aramaservisleri_telesekreter.php

  buradada bilgi var.pek değişiklik yok yıllardır açıktır bende.
 • Vodafone Telesekreter Servisi artık her zaman yanınızda!

  Faturalı abonelerimizin artık sadece telefonları kapalı ya da ulaşılamazken değil telefonları meşgulken, gelen aramaya yanıt veremiyorken ve hatta gelen aramayı reddettiklerinde bile onları arayan sevdikleri kendi tarifelerinden ücretlendirilerek Vodafone Telesekreter Servisi aracılığı ile mesaj bırakabilecek, söylemek istediklerini anında aradıkları kişiye iletebilecekler.

  Vodafone Telesekreter Servisi 3 Kasım 2010 tarihinden itibaren ön ödemeli abonelerimiz için telefonları kapalı ve ulaşılamaz oldukları durumda, faturalı abonelerimiz için ise telefonları kapalıyken, ulaşılamazken, görüşme yaparken ve gelen aramaya cevap veremediklerinde devreye girecektir. Bu şekilde abonelerimizi arayanlar bahsedilen durumlar çerçevesinde abonelerimize kendi tarifelerinden ücretlendirilerek mesaj bırakabileceklerdir. Bırakılan mesajın kimden geldiği bilgisi abonemize mesaj bırakıldıktan sonra SMS ile ücretsiz olarak iletilecektir. Abonelerimiz 7542’yi arayarak kendilerine bırakılan mesajları dinleyebilirler.

  Vodafone Telesekreter Servisi’ndeki bu yenilik tüm abonelerimize bir seferde değil, kademeli olarak aktifleştirilecektir. Servisteki yenilikler aktifleştiğinde abonemize otomatik olarak aşağıdaki SMS bilgilendirme amaçlı olarak gönderilecektir:
  “Artık sadece telefonunuz kapalıyken değil meşgulken ve cevap veremediğinizde de sevdikleriniz size mesaj bırakabilecekler.Üstelik mesajları dinlemek ücretsiz!”

  Vodafone Telesekreter servisi yukarıda bahsedilen bütün durumlar için abonelere arayanların bilgilerini ve mesaj bırakıp bırakmadıkları bilgisini SMS yoluyla haber verir. Bu bildirim SMS'leri de ücretsizdir.

  Vodafone Telesekreter Servisi ile ilgili ayrıntılı bilgiye abonelerimiz Müşteri Hizmetleri’ni arayarak ulaşabilirler.
 • Bu zaten yokmuyduki.

  Ben çoğu zaman kullanıyorumda..

  Eğer otomatik oldu ise saçmalamışlar kusura bakmasınlarda..
 • Ben sevdim
 • Türkiyede tutmuyor bu telesekreter...Bizim insanımız karşısındaki kanlı canlı olmadımı konuşamıyor...10 sene evvel eve telesekreterli telefon almıştık...Aman Allahım ne mesajlar...Kimi bip sesini beklemez konuşmaya başlar...Kimi kapatmadan yanındakine "sekreteri çıktı evde yoklar heralde" gibisinden şeyler söylerler daha neler neler...
 • ##21# yaptım iptal etmek için.Tamam dedi;ama yine aynı şey oluyor.Bu özelliği kullanmak istemiyorum,4 kere çaldıktan sonra kendi kendine telesekretere düşüyor.Bunu nasıl iptal edebilirim?
 • quote:

  Orijinalden alıntı: deserthawk

  ##21# yaptım iptal etmek için.Tamam dedi;ama yine aynı şey oluyor.Bu özelliği kullanmak istemiyorum,4 kere çaldıktan sonra kendi kendine telesekretere düşüyor.Bunu nasıl iptal edebilirim?  myvodafone servis tercihlerinden telesekreteri kapatın.

  bu sefer yine yönlendirme olur(kapalı olduğunda yada ulaşılamadığında arayan bilgisi için) ancak telesekretere düşmez.
 • zaten böyle bi servis vardıki
 • quote:

  Orijinalden alıntı: fusem


  quote:

  Orijinalden alıntı: deserthawk

  ##21# yaptım iptal etmek için.Tamam dedi;ama yine aynı şey oluyor.Bu özelliği kullanmak istemiyorum,4 kere çaldıktan sonra kendi kendine telesekretere düşüyor.Bunu nasıl iptal edebilirim?  myvodafone servis tercihlerinden telesekreteri kapatın.

  bu sefer yine yönlendirme olur(kapalı olduğunda yada ulaşılamadığında arayan bilgisi için) ancak telesekretere düşmez.  Dediğiniz yere girdim.Telesekreterin yanında "Açık" yazıyordu.Hemen yanındaki kapat butonuna tıkladım.Şimdi kapalı gözüküyor;ama aynı şey olmaya devam ediyor.
 • Tam düzeldi derken yine şu sistemle oynuyorlar bozacaklar bir yeri yine bak demedi demeyin...
 • Açık ya da kapalı iki durumda da aynı şeyler oluyor. Bu servisin anlamını çözebilen varsa beri gelsin. Meşgulse ya da cevaplanmıyorsa aktarma zaten çalışıyordu daha önce. Telesekreter kapalıyken de çalışıyor. Acaba denilmek istenen bu mu? Yani servis kapalıyken de servis çalışıyor mu diyorlar?
 • quote:

  Orijinalden alıntı: medyun
  Açık ya da kapalı iki durumda da aynı şeyler oluyor. Bu servisin anlamını çözebilen varsa beri gelsin. Meşgulse ya da cevaplanmıyorsa aktarma zaten çalışıyordu daha önce. Telesekreter kapalıyken de çalışıyor. Acaba denilmek istenen bu mu? Yani servis kapalıyken de servis çalışıyor mu diyorlar?

  Sana Vodafondan mesaj geldimi ki ? servis herkeste aynı anda aktik olmayacakmış sırayla... mesaj geldimi?
 • telefonunuz açıkken rahatsız edilmek istemediğiniz zamanda hattınızı 05427543000 yönlendirdiğinizde sizi arayanların mesajı anında ücretsiz geliyor.
 • quote:

  Orijinalden alıntı: veziroglu
  telefonunuz açıkken rahatsız edilmek istemediğiniz zamanda hattınızı 05427543000 yönlendirdiğinizde sizi arayanların mesajı anında ücretsiz geliyor.

  aynen. Çok kullanıyorum bunu ben
 • quote:

  Orijinalden alıntı: veziroglu

  telefonunuz açıkken rahatsız edilmek istemediğiniz zamanda hattınızı 05427543000 yönlendirdiğinizde sizi arayanların mesajı anında ücretsiz geliyor.  bilgilendirme için teşekkürler
 • ben vodafone hattımı cepnet için kullanıyorum ve devamlı yönlendirme aktif bu şekilde.turkcell hattımıda vodafone hattıma yönlendirdigimde turkcell'i arayan oldugunda bu sefer 7512 den turkcell hattıma kimin aradığı mesajı bile geliyor böyle bir açıkta var :)
 • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.