Şimdi Ara

VODAFONE TAŞIMA YADA YENİ HAT ALACAKLAR İÇİN TARİFELER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
12
Favori
34.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://forum.donanimhaber.com/vodafone-gizli-tarife-ve-paketler-2017-surekli-guncellenecektir--102639129 Ana konudan takip edebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parlak47 -- 28 Ocak 2018; 10:18:24 >

• Bir duyum aldım GB arttikca hiz dusuyormus yani 2 gb interneti olan kisinin hizi 3 gb interneti olandan hizli oluyormus dogrumudur bu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cigubigule kullanıcısına yanıt
    yok duymadım
  • parlak47 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu tarife/paketlerin Vodafone sitesinde ki linklerini de yanlarına iliştirir misin? Eline sağlık bu arada.

• nasilyapsam N kullanıcısına yanıt
    Hemen Düzenledim
  • ya yok 1 firma da bana uyacak bi tarife çıkartsın. pttcell şuan 300dk 300sms 300mb var. bunu kullanıyorum dk sms tamam ama internet yetersiz. +3tl vererek 1gb daha alıyorum ediyor 18 vergiyle 19.5

şu esnek xs de 300dk 300sms 2gb 17tl olsa +3tl verilerek 1gb daha alınabilse toplamda vergisiyle 21.5tl ye gelse de tadından yenmese.

bıktım vallahi 1300mb yetersiz kalıyor bi daha 3tl veresi gelmiyor insanın 128kbps ile devam ediyorum.
  • Taşıma İle Gelene Telsiz Kullanım Ücreti Yıl Sonuna Kadar Vodafone Ödüyor
    Hocam ek 1 GB interneti kaç kez alabiliyoruz? 2-3 kere 5 TL den alabiliyor muyuz?

• Esnek S paketine 5 lira verip 1GB internet alarak 27 liraya gelmiyor mu? Esnek M paketi ile aynı içerik ve 1 lira daha ucuza geliyor. Yanlışım varsa düzeltin?
  • hukukadami H kullanıcısına yanıt
    1 Kez Alınabilir
    Evet ÖyLe oluyor :)
    Hocam bende konuya yazacaktım sen yazmışsın

• serseri441907 kullanıcısına yanıt
    Bence o olayın esprisi şu. Şimdi o ek 1GB paket 30 günde 1 defa alabileceğimizi düşünürsek 1 lira fazla veren adam 4GB'a kadar genişletme olanağına sahip olurken 22 lira veren adam 3GB ile sınırlı kalacak. Yanlış mıyım?

Evet Öyledir Vodafone Sistemde Size Özel Ek Paketler Çıkıyor
  • tarifeler iyi teşekkürler
  • 750 DK+Her Yöne 1000 SMS+1 GB 17 TL • SUPERALTIN1GB -> 7000’e gönder

sistemimiz suanda hizmet veremiyor hatası alıyorum.
  • ChaRisMaTiq1i kullanıcısına yanıt
    VODAFONE TAŞIMA YADA YENİ HAT ALACAKLAR İÇİN SÜPER TARİFELER başlığı okuyup denerseniz mevcut abonelere olan tarife ve paketler var oraya bakınız
    Başlıgı ve kuralları biliyorum, Son 30 gun icinde taşınan numara ile denıyorum. Sistem servis dısı iletisi alıyorum başarılı yapan var mı?
  • ChaRisMaTiq1i kullanıcısına yanıt
    Yılbaşından Sonra Çıktığı için tarifeler sistem kabul etmeyebilir Taşıma Şartları Linkinden Vodafone Sitesinden Bakarsanız Son 90 günden sonra başka operatörden Son 30 günde Vodafone'da Aktif olanlar için Yada Son 30 günde yeni hat alanlar için
    Hocam farkli 1 hat ile denedim, onda işlem başarılı oldu.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.