Şimdi Ara

VODAFONE TAŞIMA YADA YENİ HAT ALACAKLAR İÇİN TARİFELER (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
12
Favori
34.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asig

28 tl tarifeye geçiş yaptım 10 tl ek ücret ile 3gb daha ala biliyorum buda toplamda 6 gb 1gb da hediye ayda 38 tl ye 7 gb bence gayet güzel

1gb hediye her aymi bir kereye mahsusmu bende 28 lik tarifeye basvurdum bugun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar genel bir soru sormak istiyorum. Biraz cahilim operatörler konusunda. Faturasız hatlarda taahüt diye birşey var mı? Yoksa numara taşıyınca yalnızca abonelik sözleşmesi imzalayıp herhangi bir taahüt olmadan mı devam ediyorsunuz? Bir de, eğer taahüt yoksa, 1 yıl boyunca tarife fiyatının değişmeyeceği nasıl garanti edilebiliyor? (örnek dolan 1 gb)
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır Faturasız Hatlarda Taahhüt yoktur Olamazda Taahhüt olsa Faturasız olmanın bir anlamı kalmaz
  • Yaptığın Günden başlar 30 günü doldu mu kendiliğinden ücretsiz iptal olur daha sonradan gene vodafone yanımda uygulamasına girip satın alabilirsiniz Haftalık 1 GB
    Faturasızda taahhüt yok faturalıda taahhüt var

• quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır Faturasız Hatlarda Taahhüt yoktur Olamazda Taahhüt olsa Faturasız olmanın bir anlamı kalmaz

Eyvallah. Peki mesela ben şimdi numarayı Vodafone'a taşıdım ve faturasız Bittikçe dolan 1 Gb tarifesine taşıdım. 17 lira. Taahüt olmadığı için 6 ay sonra Vodafone fiyatı 30 lira yaptım derse nolacak?

Vodafonedan çık :) Fiyat biranda o kadar yükseltmez en faz 18 yada 19 yapar
  • parlak47 kullanıcısına yanıt
    selam hocam mart 9 da avea kamu mega tarifesi taahhütüm doluyor vodafone geçmeyi düşünüyorum aveada 4 gb yetmiyordu video falan çok izlliyorum vodafoneda bu deenk bir tarife yada paket mevcut mu sizin paylaştılarınızın hepsi faturasızlar için sanıırım
  • dedenet D kullanıcısına yanıt
    Paylaştıklarımın hepsi faturasızlar içindir Faturasız Bittikçe Dolan 3GB 28TL karşılığında 750 DK + 1000SMS + 3 GB Dakika İhtyacınız varsa İçerik yetmiyorsa tarife yenilendikten sonra 15 TL karşılığında DOLDUR BITTIKCEDOLAN3GB yazıp 7000 e gönderdikten sonra 1500 DK + 2000 SMS + 6GB 28+15=43 TL ye mal olur Sadece Net doldurmak isterseniz 10 TL karşılığında DOLDUR 3GB yazıp 7000 e gönderdikten sonra 750 DK + 1000 SMS + 6GB 28+10=38 TL karşılığında sahip olabilirsiniz Dilerseniz 5TL karşılığında BFIRSAT1GB yazıp 3636 ya gönderip ekletebilirsiniz
  • Bana faturalı lazım

• dedenet D kullanıcısına yanıt
    http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/vodafonea-yeni-gelenlere-ozel-kamu-akil-kupu-indirim-kampanyasi.php Bakabilirsiniz
    Yada RED tarifelerinden uygun olanı seçebilirsinizhttp://www.vodafone.com.tr/Red/tarifeler.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parlak47 -- 15 Şubat 2016; 20:22:25 >

bahsettiginiz tarife hala gecerli mi acaba? avea abonesiyim ve Vodafone gece icin telefonla gorusme yaptim ve boyle bir paketin mevcut olmadıgı soylediler. nasıl abone olacagim acaba?

not. soz konusu tarife: Bittikçe Dolan 3GB 28TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyyono -- 18 Şubat 2016; 12:11:40 >
  • oyyono kullanıcısına yanıt
    Nereyle görüştünüz bilemiyorum ama aşağıdaki linktede göreceğiniz üzere numara taşımayla gelenlere tarife mevcut..

http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/priceplans/bittik-e-dolan-3gb

http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/bittikce-dolan-tarifeler.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege.. -- 18 Şubat 2016; 13:34:40 >

• Vodafone ile gorusmustum simdi olay iyice netlesti cok tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone geçmeyi düşünüyorum şöyle 20 25 lirayı geçmeyen faturalı sınırsız internetli bi paket varmı? 1gb da olabilir kota bitince hızı düşsün ama internet kesilmesin istiyorum aveadaki gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tiesto55 T kullanıcısına yanıt
    Maalesef yok öyle sınırsız tarife
  • Tiesto55 T kullanıcısına yanıt
    Sınırsız internet olayı sadece turkcell de var biliyorum.

• arifakinti A kullanıcısına yanıt
    Turkcell 25 TL 1 GB 30 TL 2GB 40TL 4GB Sınırsız dan kasıt İçerik bittiğinde ay sonuna kadar 96kbps ile devam ediyor
    Aynen hocam. O hizlada ancak yazılı sitelere girilir ve WhatsApp tan mesajlasilir. Bir İnstagrama girilmez hani, Bir video izlemek çok çok zor olur :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ben şuan bimcell deyim. Yarın vodafone'a gidip numaramı taşıyacağım ve ayrıca hattı babamın üstünden kendi üstüme alacağım. Acaba herhangi bir ücret alınıyor mu? Bir de Freezone'a nasıl geçebilirim? Avantajları neler? Son olarak EsnekXS pakedini düşünüyorum iyi midir? 17 tl ymiş fiyatı her ay 20 tl atsam yetiyor değil mi?EsnekXS'a geçince telsiz ücreti kesiyor mu? Turkcell'de 20 tl altına 3'lü paket var mı hat taşıyana?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.