Şimdi Ara

VODAFONE TAŞIMA YADA YENİ HAT ALACAKLAR İÇİN TARİFELER (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
12
Favori
34.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Myhunter

quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

Orijinalden alıntı: triger

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: triger

hat açıldı şimdide mesaj alamıyorum internetten mobil merkeze giremiyorum

Müşteri hizmetlerini arayıp Sms internet ayarlarınızın güncellenmesini isteyiniz 1 kere cihazınızı kapatıp açtığınızda sorununuz çözülmüş olacak

hat açıldı şimdide 45 lira olan faturam 72 lira görülüyor müşteri hizmetleri bayi ye gidin diyor aradım kampanya girişiniz sonrada yapılacak dediler sizce dogrumu bu olay

red 10 tarifesi tekrar bayiye baskı yapmama gerek varmı

kardeş hakkını helal et çok soru sordum bu son :)

Bayiye irtibat kurunuz taahhüdü ekledikten sonra 45₺ taahhütlü fiyat üzerinden ücretlendirileceksiniz akliniza takılan başka bir şey varsa sorabilirsiniz

merhaba
    ben de bu pakete geçmek istiyorum,limitinde durması için ve güncel fatıuram sisteme 45 tl görünmesi için bayiye ne söylemeliyim?

Merhaba Duran tarife değildir red10 aile tarifesi idi şuan 52₺ dir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bugun beni arayarak 6 gb internet 1000 dk 1000 sms 25 tl dediler bende geçtim ancak self serviste 45 tl görünüyor aradım neden dedim sıkıntı yok fatura 26.6 gelecek dediler inş. sıkıntı olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sosyalci89

bugun beni arayarak 6 gb internet 1000 dk 1000 sms 25 tl dediler bende geçtim ancak self serviste 45 tl görünüyor aradım neden dedim sıkıntı yok fatura 26.6 gelecek dediler inş. sıkıntı olmaz.

Valla iyiymiş,bedava gibi olmuş
    Ben de vodafona geçerdim de,bitmeyen sistem sorunları ve ilgisiz/kalitesiz müşteri temsilcileri yüzünden uzak duruyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bugun beni arayarak 6 gb internet 1000 dk 1000 sms 25 tl dediler bende geçtim ancak self serviste 45 tl görünüyor aradım neden dedim sıkıntı yok fatura 26.6 gelecek dediler inş. sıkıntı olmaz.

Merhaba Arkadaşım, Geçtiğiniz tarifedeki 6 GB internet 3 sabah 3 akşammı?
  • kişiye özel diyor ama lazım olan varsa denesin belki olur

VODAFONE TAŞIMA YADA YENİ HAT ALACAKLAR İÇİN TARİFELER

• quote:

Orijinalden alıntı: _erdal_

kişiye özel diyor ama lazım olan varsa denesin belki olur

VODAFONE TAŞIMA YADA YENİ HAT ALACAKLAR İÇİN TARİFELER

https://forum.donanimhaber.com/vodafone-faturasiz-750dk-1000sms-2gb-19-herkese-acik--125693670 Konusu açılmıştır Bilgilendirme için teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: sbsenator

quote:

Merhaba Arkadaşım, Geçtiğiniz tarifedeki 6 GB internet 3 sabah 3 akşammı?

öyle galiba, emin degilim nette böyle bir tarife bulamadım, detayını göremiyorum.
  • Sadece konuşma olan 1000 dk paketi varmı 20-22 ₺ ye

• 19₺ ye 750dk+1000sms+2gb BITTIKCEDOLAN1GB->7000 e gönder ek konuşma paketi olarak 3₺ ye 250dk her yöne BF250DK->7000 e gönder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parlak47 -- 25 Mayıs 2017; 21:5:29 >
  • Numara taşıyan 26 yaş üstü için şu tarife hala geçerli mi? Mesaj atıp göndereceğim de fazla para istemesin diye emin olamadım.

750 DK Her Yöne+1000 SMS+2 GB 19 TL • BITTIKCEDOLAN2GB -> 7000’e gönder
  • Aman abi taşımayın.

Red20 geçtik mayıs ayında. Hala sürünüyorum. 170 Lira ceza ödeyip başka operatöre kaçıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akbell

Numara taşıyan 26 yaş üstü için şu tarife hala geçerli mi? Mesaj atıp göndereceğim de fazla para istemesin diye emin olamadım.

750 DK Her Yöne+1000 SMS+2 GB 19 TL • BITTIKCEDOLAN2GB -> 7000’e gönder

Siz bu tarifeye geçtiniz mi? Hala geçilebiliyor mu?

Bu tarife faturalı mı? faturasız mı?

Yarın hattı vadofone taşıyacağım ona göre. şimdiden teşekkürler
  • 750 DK Her Yöne+1000 SMS+2 GB 19 TL • BITTIKCEDOLAN2GB -> 7000’e gönder

Buna geçiş yapacağım, hala 19 TL mi sakata gelmeyelim
  • quote:

19₺ ye 750dk+1000sms+2gb BITTIKCEDOLAN1GB->7000 e gönder ek konuşma paketi olarak 3₺ ye 250dk her yöne BF250DK->7000 e gönder

Yarın Vofafone geçiş yapacağım sırf bu tarife için, hala geçebilir miyim? Bu tarife faturalı mı oluyor?
  • Merhaba. Numara taşima ile 8-10 gb en uygun tarife hangisi yardimci olursaniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: fagala

Merhaba. Numara taşima ile 8-10 gb en uygun tarife hangisi yardimci olursaniz sevinirim.

Merhaba. Faturasız olarak tablodan bakabilirsiniz
  • Turkcell'den geçiş yapacağım.

Faturalı hat için en uygun tarife hangisi?

Sms, internet önemli değil.

Konuşma paketi olsun yeter. Aylık 300-400dk kafi.
  • Esnek xs tarifesi güncel mi 17 TL lik olan? Ona göre hat taşıma yapacağım

• Turkcel de sözleşmem 9 aralıkta sona eriyor. Bugün Vodafone giderek numara taşıma talebimde bulundum.9 Aralık'tan önce vodafon hattı devreye girerse Turkcell sözleşme tarihinden önce hattını kapattın diye bir yaptırımda bulunur mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • faturasız hattımı Türk telekomdan vodafone a taşıma başvurusunda bulundum. 20 25 tl arası 1000dk ve 2 gb net olan bir tarife var mı acaba? aşağıdaki yöntem hala geçiyor mu?

19₺ ye 750dk+1000sms+2gb BITTIKCEDOLAN1GB->7000 e gönder ek konuşma paketi olarak 3₺ ye 250dk her yöne BF250DK->7000 e gönder
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.