Şimdi Ara

Vodafone - Superonline hangisi daha iyi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telekomu kapatıp Vodafone ya da Superonline geçeceğim. Karar veremedim şöyle bir baktığımda Vodafone' nin çok cazib kampanyaları var düşük ücrette kalitesini bilmiyorum. Kağıt üstünde Vodafone daha iyi görünüyor ama siz hangisini kullanıyorsunuz ve memnun musunuz?

En az 75gb akk
    en az 25 mbps hız
    ve upload en az 2 olacak bir paket arıyorum.

Vodafone çok kesilmeler oluyor mu kullanan arkadaşlar?

• sağlayıcı firma turkcell oldugu için daha iyi hizmet verir turkcell vodafoneda kötü değil hatta tarife bakımından vodafone daha iyi ikisinide seçebilirsin sorun olmaz ikiside aynı kalitede diyebiliriz ikiside üzmez tarifelere bak derim hangisi kafana uyarsa ona geç turkcellden tarife bakarken dikkat et akıllı paket ve duran tarife gibi şeyler yazıyorsa alma ya ek ücret alıyolar kota dolunca yada internet kesiliyor buna dikkat ederek tarifelerine bakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • superonline altyapısını kullanır vodafone. 2 ay öncesine kadar çok sorunları vardı ama artık yok. agusto ayı itiabriyle düzelttiler. kesinlike vodafone geçmeni öneririm kan emici superonline a para kaptırma
  • TurkNet yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anticor

TurkNet yok mu?

Bu ikisi dışında düşünmüyorum. Daha doğrusu güvenmiyorum.
  • Turk.net bölümüne baktıkdan sonra vaz geçtim sorun yaşamayan kimse yok. Şuan 100MB 250 Gb kullanıyorum. bende 25 MB sınırsıza geçicem sanırım.
  • Fiber var mı kardeşim? Fiber varsa farketmez istediğini seç kesilme felan olmaz kolay kolay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

Fiber var mı kardeşim? Fiber varsa farketmez istediğini seç kesilme felan olmaz kolay kolay.

Evet fiber var ama benim asıl aradığım upload hızı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fox Die

quote:

Fiber var mı kardeşim? Fiber varsa farketmez istediğini seç kesilme felan olmaz kolay kolay.

Superonline 5 mbs upload 25 mbs sınırsız 89 TL

Vodafone tüm paketlerde 4 mbs upload olması lazım 60 TL lik olanı alsan bile.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fox Die

quote:

Superonline 5 mbs upload 25 mbs sınırsız 89 TL

Vodafone tüm paketlerde 4 mbs upload olması lazım 60 TL lik olanı alsan bile.

Anladım teşekkürler. Vodafone ile görüşeceğim o halde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.