Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- (488. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.197
Cevap
116
Favori
540.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kim soyluyorsa harbi guzel sallamis ne cekilmesi 5G ihalesini dort gozle bekliyor Vodafone ayrica en cok kar ettigi ulkeler arasinda en ust siralarda bir suru yatirimi var ve devam ediyor daha evvelde yok Dogus alacak yok su alacak dendi 2-3 sene evvel karsinda yaklasik dunya genelinde 600milyon abonesi olan gruptan bahsediyoruz.

• NegroBlanco kullanıcısına yanıt

4G ihalesinde gördük Türkiye iştahlarını.

Olabilecek en ucuz ve en yavaş bantları aldılar.

Kendi fiberi olan, eve kadar fiber gelen yerlerde bile yenilik yapmıyorlar.

500 ve 1000'lik paketler beklerken onca yıldır var olan 200'lük paketlerini bile internet sitesinden kaldırdı.

Dövizin yükselmesi, TL'nin değer kaybetmesiyle zaten çok alt düzeyde devam ettirdikleri hizmetlerinden bir umudum kalmadı.

Halbuki ne güzel eve kadar fiber kablosu geliyor. Hizmet kalitelerini, paketlerini artırsalar üst pakete geçer daha fazla para kazandırırdım.

Ama böyle bir istekleri yok gibi.

Vodafone dünyada büyük bir firma ama ülkemiz için pek umutları kalmamış gibi.

• isoomail kullanıcısına yanıt

2017 den beri ping düşmedi.2017 yılında da 25 pingdi,şimdide 25 ping.Altyapı iyileştirmesi yok.

• Vodafonenet ilk 3 ay 85 lira,sonraki 9 ay taahhüt (toplamda 12 ay) için 100 lira teklif yaptı.

24 ay taahhüt için 135-150 lira istiyor.

• KISKANIYORLAR K kullanıcısına yanıt

Siz mi aradınız onlar mi aradi kabul ettiniz mi ve kaç yıldır hangi altyapı ile kullanıyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben aradım.2017den beri kullanıyorum.24 ay taahüt istediğim için şimdilik kabul etmedim.

• KISKANIYORLAR K kullanıcısına yanıt

Yaman müşteriymissin hocam ben bu fiyata 12 ay da kabul ederim

• Tüm kartları oynadıktan sonra istediğim olmaz ise mecburen bunu kabul edecek artık  

• Yaklaşık olarak 3 yıldır vodafone net abonesiyim ve 50mbps fiber sınırsız ilk 6 ay 60 TL, kalan 18 ay 120 TL fiyat teklifi verdiler.

Ekim 15 te sözleşmem bitecek. Açıkcası hizmetten memnunum fakat tüm operatörlere zam geldi ve 1 ekim itibariyle tekrar gelecek.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • alvete A kullanıcısına yanıt
    Olmaz. OLT ile destekli marka, model olmalı ancak ONT L2 aktarır zaten, bridge pozisyonu zaten yok ki? Router'dan mı bahsediyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt

Hocam verdikleri nokia modem. Ont ile modem birlesik. Birlesik olmasa modemi cikarip kendi modemimi takardim direkt. Modemi kopru moduna alayim diyorum, yazilimsal kapatmislar. Kendi modemimj kullanmak icin 2. El bir huawei ya da nokia ont cihazi taksam, ona da kendi modemimi taksam, baglanti saglanir mi diye sordum. Ttnet fiber kullananlar ont cihazini degistiremiyormus. Vodafoneda da ayni sey var mi diye sordum.

• Sözleşme süresi biten ve bitecek olan yeni teklif alan arkadaşlar ne kadar teklif verdiler.?

• Benim 100 mb 25 Kasım son şimdi aradım sistemden bakti 24 ay taahhüt 165 lira görünüyor dedi yüksek dedim taahhüt bitmesine yakın Kasım basi arayın daha uygun fiyat olabilir dedi bilginize...

• Sayfasında yeni üyelere de aynı fiyati sunuyor ilk 6 ay son 18 ay çarpıp toplayınca 24 ayda 3900 lira gibi rakamlar çıkıyor indirim bekleyeceğim ve 24 ay önceliğim olacak bu enflasyonda 24 ay mantıklı geliyor 1 ekimde zam gelir mi orasını kestiremiyorum işte

• alvete A kullanıcısına yanıt
    ONT'ler aynı standartı kullansa da OLT ile uyumluluk istiyor. Nokia'nın hangi modelleri sizin sahadaki OLT ile uyumlu bakmak lazım ama yine de MAC SN kaydı ister, klonlasanız da çalışmayabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vodafone bir ara fiber alt yapıya çok hızlı girdi, kendi alt yapısı kesmedi superonline ile anlaşıp ekstra fiber aboneleri toplamaya başlamıştı, vodafone tv hizmetini tvplus tarzı bir hizmet ile de vermeye başlarlar diyordum, her sene daha da geriye gittiler.

Türkiye'de çok ciddi bir organizasyon sorunları var. En başta bunu bir düzeltmeleri lazım. Bu kadar organizasyon sorunu olan bir başka firma ayakta kalamazdı, vodafone hiç yoksa bundan dolayı takdiri hak ediyor.

rekabet içinde önemli bir yer alabilecek durumdayken, ciddi bir potansiyeli resmen çöp ettiler, helal olsun.

• Kampanya biriminin araması daha uygun olur. Zaten son dönemlerde diğer operatörler ve dolandırıcılar arıyor. 100 mb de kopma problemi meydana geliyor mu.?

• Teknolojikadam07 kullanıcısına yanıt

Ben sol altyapisi uzerinden kullaniyorum binada sol kutusu ve telekom kutusu mevcut 4 yildir sol uzerinden kullanıyorum kendi modemleri cop ben 3 yildir keenetic viva aldim bunu kullaniyorum kopma yok wifi uzerinden evin icinde 10 metreden 80-90 hiz aliyorum sorun huwai modemin wifi performansinda ben keenetic vivayi aldigimda 500 liraydi simdi 1200 olmus ama deger 1000 gb ethernet girisi de mevcut omurluk bir cihaz tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onyargisiz -- 20 Eylül 2022; 19:14:9 >
  • Bu vodafone öldü mü? Bayi falan kalmamış, evi taşıdım aynı ilçe içine tam dört kez randevu oluşturup hiçbirine gelmediler. Aramıyorlarda hani gelmeyeceğiz diye ben böyle bir rezillik görmedim. Şikayet ediyorum bir gün sonra tekrar randevu için arıyorlar. Taahhüt bitti neyse ki son ayımdayım kapattırıyorum.

• Bende 3 yıldır nokia modem kullanıyorum herhangi bi sorun yaşamadım şimdiye kadar. Bağlantıyı direkt apartman kutusundan alıyorum.

• 
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.