Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- (462. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.197
Cevap
116
Favori
539.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2 senelik vodafone fiber abonesiyim, huawei 255 modem mevcut. uzak odalarda çekim sorunu yaşıyorum, yeni aboneliklerde daha iyi modemler varsa değişim için talepte bulunacağım.

aranızda yeni abonelik başlatan var mı? hangi modemi veriyorlar? memnun musunuz?

(ek not: turkcell superonline ı teklif almak için aradığımda, müşteri temsilcisi, fiber servisinin metronet üzerinden sağlandığını söyledi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sazan84 -- 11 Mayıs 2021; 11:33:34 >
  • Merhaba. SOL altyapıdan kullanıp YouTube videolarında sıkıntı yaşayan var mı? Videolar açılıyor ama birkaç saniye ilerleyip duruyor.

• Daha önce arayıp şikayet kaydı bırakmıştım CGNat sorununu yaşıyorum diye ve çözüldü. Şimdi 20 mb upload kaybı yaşamak istemiyorum :) Nat sorunu teker başladı arasam mı acaba müşteri hizmetlerini

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sol altyapısında geçmeyin Vodafone pişman olursunuz. 2 senem sırf baş ağrıları ile geçti her akşam kilit internet. Speed test'e aldanmayın orada 100 gösteriyor ama google açılırken bile bekliyorum. Stream'lerin hepsi buffer rezalet. 1 ayım kaldı bir daha tövbe

• ekostros kullanıcısına yanıt

DNS Hijack olayında çağ atlayacak VDF FTTH...Gün içerisinde Steam'e 5 defa doğrulama kodu istiyor      

• quote:

Orijinalden alıntı: sazan84

Merhaba arkadaşlar,

2 senelik vodafone fiber abonesiyim, huawei 255 modem mevcut. uzak odalarda çekim sorunu yaşıyorum, yeni aboneliklerde daha iyi modemler varsa değişim için talepte bulunacağım.

aranızda yeni abonelik başlatan var mı? hangi modemi veriyorlar? memnun musunuz?

(ek not: turkcell superonline ı teklif almak için aradığımda, müşteri temsilcisi, fiber servisinin metronet üzerinden sağlandığını söyledi)

Merhaba arkadaşlar,

yok mu aramızda hiç yeni abone?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sazan84 -- 17 Mayıs 2021; 16:53:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokia g-240w-c'de port açmayı nasıl yapabilirim?

Chia coin için açmam gerek.

Böyle bir site var:

https://github.com/Chia-Network/chia-blockchain/wiki/Resolving-Sync-Issues---Port-8444

• Arkadaşlar kayseriye yeni taşındım oturduğum apartmanda superonline alt yapısı var eve kadar modem ve ont nasıl ve Ping süreleri iyimidir online oyun için tavsiye eder misiniz teşekkürler

• Aranızda 200 mbps hız kullananlar sıfırdan abone olarak mı o hızı aldılar ya da daha düşük hızlardan upgrade eden oldu mu?

Ben SOL altyapısında Vodafone.Net 100 mbps kullanıyorum ama müşteri hizmetleri bölgemde 200 mbps destek verilmediğini belirtti. E dedim nerede o zaman bu 200 mbps destek veriliyor, bizde liste yok, arayan abonelerimizin hatlarına bakarak verip veremediğimizi görüyoruz diyor  

• quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

Aranızda 200 mbps hız kullananlar sıfırdan abone olarak mı o hızı aldılar ya da daha düşük hızlardan upgrade eden oldu mu?

Ben SOL altyapısında Vodafone.Net 100 mbps kullanıyorum ama müşteri hizmetleri bölgemde 200 mbps destek verilmediğini belirtti. E dedim nerede o zaman bu 200 mbps destek veriliyor, bizde liste yok, arayan abonelerimizin hatlarına bakarak verip veremediğimizi görüyoruz diyor  

Selamlar. 200 hızı sadece kendi hattının olduğu yerde veriyorlar. Kartal'da vodafonun kendi fiberi var. Ben kullanıyorum.

Başka bir adreste 100 kullanırken geçiş istemiştim. Olmuyor denmişti nedense. Babamlara hat bağlatırken direkt 200 olarak bağlandı.

• isoomail kullanıcısına yanıt

Anladım, bu geri bildirim için çok teşekkür ederim. Yani reklamlarda yazıyor ama uygulamada demek çoğu yer için hikaye.

• Son fatura az geldiğine göre kesin gelecek ay x2

• byJuck kullanıcısına yanıt

Son 1 sene içerisinde toplamda 3 sefer benim de faturam az gelmişti.

Merak etmeyin arada müşteri memnuniyeti adına yapıyorlar bu şekilde.

Gelecek ay normal fatura normal tutarında gelecektir.

• online işlemlerde taahhüt yok yazmakta bu yanlış mı yazılmış?

• isoomail kullanıcısına yanıt

200 mbps lik paketten memnun musunuz? Oyunlarda ping değerleri ve stabilite açısından nasıl acaba? Bir de https://testmy.net/ siteden hız testi sonucu atabilir misiniz?

• Merhabalar herkese lütfen bu konuyu bilenler yardım etsin.Arkadaşlar vodafonet 50 mbps hız servisine üye oldum dün gelip kurulum yaptılar.Taktıkları modem netmaster infinity 401 diye modem kablonetten alıyolar alt tapıyı neyse modem salonda iyi çekiyor öteki odalarda azalıyor yatak odasında hiç çekmiyor mesafe 15 metre var yada yok çocuğa anneannesi bakıyor 2 kat aşağıdan orda da çekmiyor tableti telefonu türk telekomdan bağlanıyordum tplink telekomun verdiği modem bunda sıkıntı yaşıyorum aradım 700 tl cayma bedeli çıkartıyolar şimdi modem değişikliği istedim bende ne yapacağımı hiç bilmiyorum eski tp link modem router olarak kullanabilir miyim yada router mi almalıyım ne yapmalıyım hiç bilmiyorum

• yeops kullanıcısına yanıt

Oyun oynamıyorum.

Hız testlerinde Frankfurt, 30 ping 189 MB çıkıyor. Yurtiçinde ise 190 üzeri ve 2-3 ping çıkıyor. (Kablosuz 5G ile iMac bilgisayardan).

• Çok uygun fiyatlı Access Point'ler var. Bunlar işinizi çözer. Eğer Wifi haricinde internetten memnunsanız, boş yere 700 lira cayma bedeli ödemeyin.

• 100mbit sınırsıza ne kadar ödüyorsunuz ben şu an 84.90 veriyorum, 3 ay sonra taahüt bitiyor 112 tl devam teklifi yaptılar sizce nasıl?

• xastxast X kullanıcısına yanıt

Diğer iss'lere göre iyi fiyat. Memnunsanız bence devam edin.

• 
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.