Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- (419. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.197
Cevap
116
Favori
540.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    99mbps modem dahil 107tl, müşteri hizmetleri yardımcı olmazsa ulaşırsanız ben yardımcı olabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tuqoo T kullanıcısına yanıt
    yanitiniz icin tesekkur ederim hocam, ama 2 router yan yanda olmasi wifi sinyali etkilemiyor mu? orijinal kablo tamamen nokia modeminden cekip kendi modeme baglamak imkansiz mi?
  • Cnrps C kullanıcısına yanıt
    taahhudum 14 haziran bitti ve bana da ayni sey dediler, 100 mbps tarifesini sectim. ama bundan 2 hafta sonra beni tekrardan arayip 50 mbps 24 ay 76 tl tarifesine gecirmemizi ister misiniz dediler tamam dedim. sunduklari fiyatlar kisiden kisiye farkli herhalde hocam.
  • bir yakınım için bölgede altyapı olup binalarında vodafone fiber çekilmemişti. Başvuru yaptık sıraya aldılar. 30-45 gün mü sürüyor süreç?
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Dikey imalat olacak. Geldikleri takdirde 1 günlük bir işlem ama ne zaman gelirler bilinmez. Yine de imalatı yapacak olan taşeron firma para kazanacağı için bir an önce yapmak isteyecektir.

Binaya altyapı çekmelerinde herhangi bir ücret olmuyor di mi hocam? Merkeze apartman altyapı için başvuruyu ileteceğiz demişti. Birisi gelip apt ye bakıp daha sonra altyapı çekilecekmiş. Peki altyapı yı çekerken etraf batıyor mu, sokakta olması halinde bile kazı işlemi vs oluyor mu?
    En yakin tip 10 ya da tip 15 kutusundan evin önüne kazı yapılır. Ücret alınmaz, alınamaz. Heryeri buldukları gibi bırakmak zorundalar.

Kazdıkları yolları vs nasıl düzeltiyorlar, belediye ile görüşüp tekrar asfalt mı atıyorlar eşdikleri yere?
    Kendileri hallediyor. Taşeron firma işte. Taşeron ne kadar adam gibi yaparsa hesap edin...

Tm hocam. Bir de bölgede superonline altyapısı varda Vodafone üzerinden superonline fiber altyapısı aboneliği alınıyordu di mi? Onların fiyatları ne oluyordu?
    99mbps 99tl+7.90 modem hocam. Pm ile numaranizi yazarsaniz whatsapptan tum paket listesini aktarabilirim size, ilk ay faturanızı hediye ediyoruz ayrıca.

• Arkadaşlar birkaç gün önce de yazdım ama arada kaynadı.
    Ben 1 hafta-10 gündür web den jetfatura ve mobil app den evde internet hesabına giriş yapamıyorum.
    Sürekli yeni şifre alıyorum ama hata mesajı ile giriş yapılamıyor.
    Her yere yazdım (BTK, sikayetvar.com, twitter destek, müşteri hizmetleri) bir Allah'ın kulu da aramadı.
    Google play store da bir sürü şikayet var Vodafone Yanımda uygulaması ile ilgili.
    Bu nasıl bir hatadır ki günlerce haftalarca çözülemez.

Şu koca forumda 1 kişi bile yok mu aynı durumda olan

Buradaki Vodafone yetkilileri görür diye yazıyorum, yoksa cevap beklediğimden değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -HKN- -- 9 Temmuz 2020; 14:3:21 >
  • -HKN- kullanıcısına yanıt
    Jetfatura'yı kaldırdılar.https://www.vodafone.com.tr/evdeinternet/ adresini kullanıyor artık.
    Ben mobil ve web her ikisini de kullanıyorum, sorun yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charmlander

Jetfatura'yı kaldırdılar.https://www.vodafone.com.tr/evdeinternet/ adresini kullanıyor artık.
    Ben mobil ve web her ikisini de kullanıyorum, sorun yaşamadım.
    Jetfatura derken herkes öyle biliyor diye öyle dedim. Ben de verdiğiniz linki kastettim.
    Kesinlikle giremiyorum, yeni şifreyi de kabul etmiyor.
  • Jetfatura'yı bitirmişler, fatura hariç hiçbir şey yok. İSS'ler arasındaki en işlevsiz online işlemler olmuş .
  • Diğerlerinde durum nedir bilmiyorum ama SOL altyapısından 100/20 alıyorum. Upload hızı düşmedi hala. Böyle mi kalacak acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yok kalmayacak, düşürecekler.Benim de düne kadar 20 Mbps'di ama 5 Mbps'e düşürdü upload fetişleri.
  • Charmlander kullanıcısına yanıt
    Sizinki de 100Mbps mi normalde ?

• Charmlander kullanıcısına yanıt
    O zaman muhtemelen modeme reset atarsam benimki de düşecek :)

• 
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.