Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- (418. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.197
Cevap
116
Favori
540.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • [simage]Check out my Speedtest result! How fast is your internet?https://www.speedtest.net/result/a/6256124492 [/simage]

@Charmlander

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih_izmir -- 6 Temmuz 2020; 23:55:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar vodafone tarafından dolandırıldık hattımız üzerinden telefon almışlar 5000 tl para istiyorlar ne yapacağımızı bilmiyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Arkadaşlar vodafone tarafından dolandırıldık hattımız üzerinden telefon almışlar 5000 tl para istiyorlar ne yapacağımızı bilmiyoruz
    O nasıl olmuş? Kim almış, kime teslim edilmiş? Ayrıntı verir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • burbarian B kullanıcısına yanıt
    isim vermiyorlar sadece cihaz alındığını söylediler bayi aradı bayiyle epey küfürleştik yarın adliye'ye gideceğiz.
    Kimlikle işlem yapmış galiba ne halt döndü bilmiyorum TT den Vodofone geçen kafamı öpeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

isim vermiyorlar sadece cihaz alındığını söylediler bayi aradı bayiyle epey küfürleştik yarın adliye'ye gideceğiz.
    Kimlikle işlem yapmış galiba ne halt döndü bilmiyorum TT den Vodofone geçen kafamı öpeyim
    Polis geldiğinde mecbur söyleyecek. Ne demek söylememek!

• semih_izmir kullanıcısına yanıt

Upload düşer mi acaba diye ONTyi kapatıp açmaya korkuyorum
  • beyler ping yüksek çıkıyor bununla ilgili modemden ayar yaparak düşürme şansımız varmı yoksa vodafonun elinemi bakıcaz< düzeltmesi için ?_modem airties hd5650v3
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Nasıl oluyo o iş hat üzerinden tel. Almak faturana yansimadimi hiç kontrol etmediniz mi faturayı falan yada soyle deyin kimlik ile faturalı hat alınıp telefona dahil edilmiş onunda kolayı var imza örneklerine bakmak yaygaraya gerek yok tel. Bayilerinde çalışanlar bayi yi soyup gidiyo telefon falan bırakmıyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Hocam ne oldu? Haber var mı? Merakla bekliyoruz.

• burbarian B kullanıcısına yanıt
    Sabah arayıp özür dilediler yanlışlık olmuş benimle ilgisi yokmuş
  • kamerluna kullanıcısına yanıt
    Sabah arayıp özür dilediler yanlışlık olmuş benimle ilgisi yokmuş
    en kısa zamanda TT ye geri döneceğim :D
  • Bende onu diyorum.tel kufurleşmek falan hakikaten hiç hoş değil haklı iken o konudan haksız duruma düşersiniz dilin kemiği yok.tum üyeler için girin e-devlet uyg. Kontrol edin üzerinize olan hatları yıl 2020 hala açık hat satılıyor bu ülkede ona göre

• Bende Vodafone hala sıkıntı mesajları 2ser 3er atıyor görüyorsunuz anlatmaya gerek yok

• Charmlander kullanıcısına yanıt
    yaklaşık 3 aydır vodafone kullanıyorum sol'den geçmiştim. 99luk paket ilk bağlandığında speedtestte neredeyse 120mbps-130mbps hızlara çıkıyordu. steamde,torrentte 13.5mb/sn'leri görüyordum. ne olduysa mayıs ayının ortalarından sonra görebildiğim maksimum hız 11mb/sn-11.5mb/sn aralığında.

bulunduğum şehire yaptığım testte bakın
     VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU-

aramda belki de 1km bile olmayan servera 42ms ping atıyor,86mbps veriyor. yurtdışı serverlı oyunlarda 65 altında ping göremedim henüz. zamanında 120-130mbps aldığım internette böyle kayıp yaşamamın sebebini çözebilmiş değilim. hızları bilinçli mi kısıyorlar bilmiyorum.

• aborjini A kullanıcısına yanıt
    Manisada oturuyorum. 10 dk önce bağlantı koptu. Hala yok. Allah belamı verdi 100mbit bağlattık.

• selam

arkadaslar vodafone verdikleri nokia modemini kullaniyorum kurum ekibi geldiginde bu modemi kullanmak istemiyorum wifi si hic iyi degil falan dedim kendi modemi baglatabilir misiniz diye sordum ama kabul etmediler bu modemi kullanmak zorundasiniz dediler. sonra vodafone modeminin kablousunu cekip kendi modem cihazima baglatayim dedim ve sonra kullanici adi ve sifreyi vf den alip oraya girecem yalniz vf nin nokia modeminin kablosu ethernet degil benim cihazime uyusmuyor yani ayri kablo tipi kullaniyor simdi napacam bu modeme cok para verdim ve ustun ozellikleri var nasil baglatirim bilgisi olan varmi simdiden tesekkur ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cuhmart -- 8 Temmuz 2020; 12:24:45 >
  • Arkadaşlar mevcut Fiber abonesi olup, taahüt bitimine yakllaşıp fiyat alan var mı ?
    Şuan 50Mbit sınırsız 69tl ödüyordum. MH. bana 50 Mbit tarifeler 89tl oldu dedi. Nolmuş fiyatlara ?
  • LoRdGangSter kullanıcısına yanıt
    Evet hocam banada 50mbit için 95tl dediler, çok pahalı bu hız için dedim. 100 için ne istersiniz dedim, 100 TL 24 ay dediler o zaman ona geçerim dedim. Çok da memnun değilim ama başka alternatif de yok benim evde. Superonline fiber üzerinden Vodafone fiber e devam edeceğim.

• cuhmart C kullanıcısına yanıt
    Vodafone fiber calisaniyim, sizin icin mudurume sordum yadigi cevap su:
    Vodafone modemi ara yüze girip kirilabiliyor
    Vodafone modemi router gibi kullanabilir
    Eternet kablo ile vodafone modemi kendi modeme bağlar
    Ama bunu yapabilen kişiler 10 yıllık internet tecrübesi olan kişiler yapabiliyor
    Bilgisayarcı arkadaşı varsa ondan yardim da alabilir
    Youtbe videolar var ordan da Bakabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cnrps C kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyatlat uçmüş ya çok üzülüyorum bu duruma, aynı şeye bi kararla daha fazla para isteniyor.
    Bende mevcut durumu bozmak istemiyoum. SOL'ün zaten tuzu kuru çok pahalı. Bende sol altyapı üzerinden vodafone fiber devam etmek istiyorum.
    İyi bir teklif alırsanız mutlaka haber edin.
  • 
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.