Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- (298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.197
Cevap
116
Favori
540.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    CemalSanane kullanıcısına yanıt
    Bu hangi paket acaba?
    Evimde şuan internet yok. Hat-kablo düzeneği nasıl bilmiyorum. Turk.net-netspeed 50megabit alabileceğimi söylüyor ancak fiber değil sanırım tam bilmiyorum. Şuan bu sizin kullandığınız paketi alabilir miyim hangi paket bu?
  • MeMETH_ kullanıcısına yanıt
    Bizimki fiber vodafone 1 yıllık üyeyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar.
    Yarın vodafone fiber internete geçmeyi düşünüyorum. Alt yapım 54 mbit e kadar destekliyormuş.AKN li paketlerden birini alırsam yeni yılda aknsiz olarak mı devam edeceğim?
  • Benim halen tahahut uzatma gercekleamedi. 100 b hizdan 50 mbit eko aile gecmek icin basvurdum. 11 gun oldu halen bir gecia yok. Ayni sekilde basvuran arkadasin gecti.

Bu sekilde olan varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlashKill

Merhabalar.
    Yarın vodafone fiber internete geçmeyi düşünüyorum. Alt yapım 54 mbit e kadar destekliyormuş.AKN li paketlerden birini alırsam yeni yılda aknsiz olarak mı devam edeceğim?
    Evet yarın 9'a kadar vaktin var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 18yusuf

Upload kotası da kalkmış mıdır acaba?
    Kendim arayıp 2 ayrı müşteri temsilcisine sordum. Biri konuya çok hakim görünmüyordu. Müşteri temsilcilerinin söylediklerine göre upload kotası da kalkmış.
  • Arkadaşlar 0850 542 0 542 Vodafone evde internet hattı dışında bir yerden arayıp internet için başvuru yaptıysanız ve hala aramalarını bekliyorsanız daha çok bekleyebilirsiniz.

4 gün önce ''Vodafone Yetkili Çözün Ortağı ve Vodafone ADSL FİBER Başvuru Merkezi ANADOLUNET İLETİŞİM HİZMETLERİ AŞ'' diye bir yerden yaptığım başvuru halen merkeze bildirilmemiş. Bugün şüphelenip yukarıda verdiğim Vodafone merkez numarasını aramasaydım eğer indirimli fiyattan yararlanamayacaktım 1 ocak itibariyle. Size tavsiyem hala aranmadıysanız yukarıda verdiğim numarayı arayıp biran önce başvuru yapmalısınız. Ben direkten döndüm, siz de dikkat edin.
  • Bugün başvurmayı düşünenler bayii den başvursun evrakları bugünün tarihiyle imzalarsınız yoksa akn li fiyatlar kaçabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: HeroTürk

Arkadaşlar 0850 542 0 542 Vodafone evde internet hattı dışında bir yerden arayıp internet için başvuru yaptıysanız ve hala aramalarını bekliyorsanız daha çok bekleyebilirsiniz.

4 gün önce ''Vodafone Yetkili Çözün Ortağı ve Vodafone ADSL FİBER Başvuru Merkezi ANADOLUNET İLETİŞİM HİZMETLERİ AŞ'' diye bir yerden yaptığım başvuru halen merkeze bildirilmemiş. Bugün şüphelenip yukarıda verdiğim Vodafone merkez numarasını aramasaydım eğer indirimli fiyattan yararlanamayacaktım 1 ocak itibariyle. Size tavsiyem hala aranmadıysanız yukarıda verdiğim numarayı arayıp biran önce başvuru yapmalısınız. Ben direkten döndüm, siz de dikkat edin.
    benden onay aldılar ama gelen giden yok.8 gün oldu şimdi arayıp iptal ettiricem sıktı bu durum hem düşündüm 24 ay tahahüt vermek istemiyorum çok uzun bir süre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 31 Aralık 2018; 13:49:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

benden onay aldılar ama gelen giden yok.8 gün oldu şimdi arayıp iptal ettiricem sıktı bu durum hem düşündüm 24 ay tahahüt vermek istemiyorum çok uzun bir süre

Alıntıları Göster
    Hocam bu yazdığım numarayı arayıp, TC kimlik numaranızı girerek başvuru kaydı oluşturulduğundan emin olun. Eğer bu bilgilere ait kayıt bulunmamaktadır derse, aynı yerden başvuru yapın. Aynı gün içinde dönüş aldım ben.

Bu bahsettiğim firmadan yaptığım başvuru sonrasında da farklı bir numaradan aranıp onay alınmıştı benden ama 4 gün geçmesine rağmen dönüş olmayınca merkezi aradım ve aslında kayıt oluşturulmadığını öğrendim. O yüzden en başa yazdığım merkez numarasını arayarak müşteri hizmetleriyle görüşün, kayıt bilgilerinizi oluştursunlar.

• Arkadaşlar 28.12.18 de ttnet den vodadonnet e geçtim fakat bazı siteleri ve online oyunları açmıyor.

Müşteri hizmetlerini aradım modemi resetlememi söyledi ve düzeldi ama yine aynı sorun var.

Ben iki günde bir modem mi resetleyecegim.

Sıkıntı modemde mi yeni yapılan altyapıda mı bilgisi olan varmı.

• Sebebi cgnat, trilyon kere anlatıldı konuşuldu hocam, hala daha niye soruluyor bu anlamıyorum gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: korayakbiyik

Arkadaşlar 28.12.18 de ttnet den vodadonnet e geçtim fakat bazı siteleri ve online oyunları açmıyor.

Müşteri hizmetlerini aradım modemi resetlememi söyledi ve düzeldi ama yine aynı sorun var.

Ben iki günde bir modem mi resetleyecegim.

Sıkıntı modemde mi yeni yapılan altyapıda mı bilgisi olan varmı.
    modeminizdeki ip niz ile , ip sorgulatma sitesindeki ip niz uyuşuyormu? ip havuzuna atmış olabilirler öyleyse online oyunlarda sıkıntı yaşıyabilirsiniz.
  • DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Şu an mobilim eve gidince bakayım.

Peki nedir bu ip havuzu.

• crawlers kullanıcısına yanıt
    Ukalalığın lüzumu yok.

• quote:

Şu an mobilim eve gidince bakayım.

Peki nedir bu ip havuzu.
    Belli bir sayıda kullanıcıya aynı ip yi veriyorlar.Herkes aynı ip den internete çıkıyor buda online oyunlarda yada başka işlerde sıkıntı yaratıyor.
  • DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Hocam peki Statik ip almanın dışında bunu aşmanın bir yolu varmı.

• quote:

Orijinalden alıntı: HeroTürk

Hocam bu yazdığım numarayı arayıp, TC kimlik numaranızı girerek başvuru kaydı oluşturulduğundan emin olun. Eğer bu bilgilere ait kayıt bulunmamaktadır derse, aynı yerden başvuru yapın. Aynı gün içinde dönüş aldım ben.

Bu bahsettiğim firmadan yaptığım başvuru sonrasında da farklı bir numaradan aranıp onay alınmıştı benden ama 4 gün geçmesine rağmen dönüş olmayınca merkezi aradım ve aslında kayıt oluşturulmadığını öğrendim. O yüzden en başa yazdığım merkez numarasını arayarak müşteri hizmetleriyle görüşün, kayıt bilgilerinizi oluştursunlar.

Alıntıları Göster
    Hocam ben aradim bu no'yu paketimde var zaten yanimdadan gorebiliyorum.Kurulum icinde randevu verdiler ama randevuya uyup gelmiyorlar

• Sözleşmeli 24mb vodafone fiberim var akk aşınca 8 e düşüyor, şimdi gece 12 sen sonra akk sızmı kullanıyoruz artık sürekli 24mb yani?

• quote:

Hocam peki Statik ip almanın dışında bunu aşmanın bir yolu varmı.
    iss ye şikayet kaydı oluşturup ip havuzundan cıkarmalarını online oyunlarda sorun yaşadığınızı iletin
  • 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.