Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- (297. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.197
Cevap
116
Favori
540.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: the_hornet

Az önce vodafone 0850 542 0 542'yi aradım. taahütüm uzatma talebim 27 aralıkta onaylanmış. 100 mbit hızım 2019da 69 2020 de 79 lira olarak devam edeceğini söyledi bayan. 2020 sonmuna kdar hızım 100 mbit olarak devam edecek değil mi?
    merhaba taahhutunuz var mıydı daha onceden? benım 7 ay kaldı yaparsak eskısınden dolayı taahhut bozma cezası cıkar dıye yapmıyorlar. kımse yardımcı olamadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuqoo

Size öncelikle vodafonenin tarafımıza ulaştırdığı yeni fiyat listesini yüklüyorum. 1 ocak ve sonrasında yapılan basvurularda artık bu fiyatlar baz alınacak ve her bir ay için +6.90 modem işlenecek.

Size yarin aksam yani 31.12.2018 saat 22:00'a kadar giriş yapabilecegim eski fiyatlari da yazıyorum.

24mbps ilk 12 ay 57 sonraki 12 ay 72tl

50mbpa ilk 12 ay 67 sonraki 12 ay 82tl

100mbps ilk 12 ay 82 sonraki 12 ay 97tl.

500tlye kadar cayma bedelinizin karsilandigini, ocak faturanizin tarafimizdan hediye olduğunu ve yazdığım fiyatlara modem,kurulum vs.. herşeyin dahil olduğunu hatırlatmak isterim. 05547228642 whatsapptan adresinizi yazarsaniz ilgilenebilirim. Saygılar...
    24 mbps olanından almıştımda , bana ocak faturasının hediye olduğunu söylemediler.

• melmur M kullanıcısına yanıt
    Ara hemen hocam ceza fian yok sonuçta taahhüt uzatacan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CemalSanane

Ara hemen hocam ceza fian yok sonuçta taahhüt uzatacan
    allah allah. hocam yardımcı olmuyorlar. @tuqoo hocam nedıyorsunuz? whatsapptan yazıştık ama bır daha kontrolleri sağlasanız?
  • Mevcutta uydunet kullanıyorum ve 40 Tl ödüyorum. Taahhüt uzatmak için müşteri hizmetlerini aradığımda 50 mbit için 86 Tl dediler. Vodafonu aradım 50 mbit için ilk yıl 65 TL ikinci yıl 75 TL dediler ama ilk önce uyduneti iptal ettirmem gerekiyormuş ki çok riskli. Birde kendileri illa modem vermeleri gerekiyormuş. Herkes mecburen 6.90 Modem kirası veriyor mu? Yoksa bilgisiz bir müşteri hizmetleri yetkilisine mi denk geldim acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hadi bakalım, gözü açık, araştıran,hakkını savunan emekçi kardeşlerime ve selam olsun. Gönül ister ki herkes 2018 fiyatlarına bu hızlara ulaşsın, darısı kan emici firmaların başına.

Vesselam.

Eski sağlayıcı ve paketimde daha pahalıya 24mbit alıyordum

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU-

• Keremim adlı arkadaşım müşteri hiznetleri yanlış eksik bilgi vermiş olabilir benim uyduneti iptal etmeden gelip kurdular sıkıntı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LoRdGangSter kullanıcısına yanıt
    Fiyat nedir acaba

• Baybars1903 B kullanıcısına yanıt
    Bilgi için çok teşekkür ederim. Belki modem konusunda da yanlış bilgi vermişlerdir.

• Şimdi taahhütümüz var rahatız ama mühim olan yeni saçma fiyatların tekrar normal haline dönmesi. Yoksa bu fiyatlarla 24 mbitten yukarı abonelik yenilemek artık uçuk kaçacak. Seneler ilerlerken düşük hızlara muhtaç olmak çok saçma olacak

• Bana herhangi bir bildirim falan gelmemişti paket ismim de henüz aynı duruyor lakin kullanım detayına girince Sınırsız yazıyor.
    Teşekkürler Vodafone!
     VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emirism -- 30 Aralık 2018; 16:20:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CemalSanane

Fiyat nedir acaba
    ilk yıl 54,90₺
    ikinci yıl 59,90₺
  • LoRdGangSter kullanıcısına yanıt
    Bendeki fiyatla aynı

• CemalSanane kullanıcısına yanıt
    Sizde aynı pakette misiniz ?

• Bu fiyatlar nedir ya. Eskiden akk varken en azından 2-8 arasında sınırsız son hızda indirme yapıyorduk. Şimdi o da yok ve fiyatlar deli gibi yükselmiş. Allah yardımcımız olsun. Allahtan 27 aralıkta 2 yıl daha uzattım. İnş. millet noluyor derde 2 yıl içinde fiyatları düşürürler. Yoksa 100 mbit hızdan 25 mbite düşmek felaket olur.
  • Son gün haberim oldu taahütün erken biteceğinden superonline varken neden bir de vodafone alamıyorum anasını satayım çok saçma , belgeleri verir vermez de iptal etmiyorlar üyeliği üstüne bir de vdsl de 77 mbps destekliyor ev ama bu sefer de port kalmamış kim bilir kaç gün sürer port gelmesi sebepsiz yerek sinir stres yaratıyor bu ülke

sol aktifken bir de yanına vodafone alabilmenin yolu yok mu beyler , bu işin hile hurdası yok mu ?

• Mevcut taahhüdümü 2 yıl ilk yıl 69.90 ikinci yıl 79.90 olarak uzatmak için onay verdim 100mb hızlı olan paket için bana 2-3 gün içinde mesaj yoluyla geri dönüş yapıcaklarını söylediler onaylanması için onaylanmaması gibi bir durum olur mu? Ya da bana söylenen fiyatta değişiklik olur mu?
  • Boomcu kullanıcısına yanıt
    Sorduklarında evde internet kullanmıyorum yok derseniz sorunsuz gelip kuruyorlar.
  • Upload kotası da kalkmış mıdır acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emirism

Sorduklarında evde internet kullanmıyorum yok derseniz sorunsuz gelip kuruyorlar.
    Hocam eğer arkadaşın dediği olabiliyorsa , özelden iletişime geçebilir miyiz ?
  • 
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.