Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.197
Cevap
116
Favori
540.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim bina da kablonet altyapısı mevcut senelerdir sorunsuz kullanıyorum. Vodafon ile altyapı paylaşılıyormuş vodafone geçmek istedim ama max 50 mbps hız verebiliyorlarmış o yüzden vazgeçtim. Ne kadar saçma kablonet de sınır yok vodafone de 100 mbps verebilseydi direk geçerdim. Kablonete göre daha uygun fiyat veriyorlar.
  • Kablonet altyapıda 50 mbps veriyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xeqona -- 27 Aralık 2018; 15:46:30 >
  • Vodafone un yeni dönemde akknin kalkıp kalkmayacağı hakkında bilgisi olan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

Vodafone un yeni dönemde akknin kalkıp kalkmayacağı hakkında bilgisi olan varmı ?
    Kalkacak taahhüt bitene kadar aynı fiyattan limitsiz olacak
  • Kablonet kullanicisiyim vodofon altyapısı mevcut binamda onlarda cayma bedelini karşılayalım dedi 100.200 akn tarifeye geçtim ilk 79.ikinci yıl 89 2 adet hediye power verdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba 24'ünde aradım ve 2019 Mart ayında bitecek paketimin taahütünü 2 sene uzatmak istediğimi söyledim. Tamam dedi onaylar vs ama hiçbir değişiklik olmadı. Sonra teyit için aradığımda arkadaş atlanmış falan dendi. Şimdi tekrar yapmak istedim, taahütsüz aynı paraya olduğunu söyledi ve onu önerdi ama ben 2 sene taahütte israr ettim :) Sonra 48 saat içinde paket aktif olur dediler. Bu sefer isteğimi aldıklarına dair bir sms geldi. Cayma bedeli çıkarsa bizi arayın falan dedi.. Sizce sorun yaşar mıyım? Yoksa geçişi yine yapmayacaklar mı? 2 sene boyunca uygun fiyata vermemek için...
  • Bende Telekom fiber altyapısı var.Telekom kullanıyorum Vodafone geçmek istesem altyapı destekler mi direk Vodafone veya Superonline altyapısı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: pozitivee

Bende Telekom fiber altyapısı var.Telekom kullanıyorum Vodafone geçmek istesem altyapı destekler mi direk Vodafone veya Superonline altyapısı yok
    TT fiberden 24 mbps veriyorlar onunda fiyatı yüksek diye biliyorum
  • Tsk hocam cevap için fiyat hakkında bilginiz var mı bende şu anda 24mps kullanıyorum

• Haribiden yanımda uygulamasında akn ibaresi yok. Kota yazıyor:)) ilerde bir sürpriz yapmazlar umarım.

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saitates -- 27 Aralık 2018; 18:49:36 >

• Bende uygulamaya girip baktım. Kota yazıyor dün akk yazıyordu muhtemelen yeni sistemde akn olmayacağı için sistemi güncelliyorlar panik yapmaya gerek yok 10 gün önce attıkları mesaj ortada. Ayrıca sınırsız olmazsa tarifem şu an deneme sürecindeyim. Tek taraflı fesih eder bonservisim elimde olarak dolanırım

• Herkese mesaj attılar limitsiz olacak sıkıntı yapmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnspnky

Arkadaşlar merhaba 24'ünde aradım ve 2019 Mart ayında bitecek paketimin taahütünü 2 sene uzatmak istediğimi söyledim. Tamam dedi onaylar vs ama hiçbir değişiklik olmadı. Sonra teyit için aradığımda arkadaş atlanmış falan dendi. Şimdi tekrar yapmak istedim, taahütsüz aynı paraya olduğunu söyledi ve onu önerdi ama ben 2 sene taahütte israr ettim :) Sonra 48 saat içinde paket aktif olur dediler. Bu sefer isteğimi aldıklarına dair bir sms geldi. Cayma bedeli çıkarsa bizi arayın falan dedi.. Sizce sorun yaşar mıyım? Yoksa geçişi yine yapmayacaklar mı? 2 sene boyunca uygun fiyata vermemek için...
    Arkadaslar merhaba taahutumu uzattim. Cayma bedeli cikmaz degil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: udolu1905

Bende uygulamaya girip baktım. Kota yazıyor dün akk yazıyordu muhtemelen yeni sistemde akn olmayacağı için sistemi güncelliyorlar panik yapmaya gerek yok 10 gün önce attıkları mesaj ortada. Ayrıca sınırsız olmazsa tarifem şu an deneme sürecindeyim. Tek taraflı fesih eder bonservisim elimde olarak dolanırım

Bendede Akk yazısı kalkmış ama bu iş böyle kolay olmaz taahhütname AKN'li sitede satılan paketin aynısı bizimkisi yarın çılgınlık yapıp 200 gb kotayı aşacağım bakalım ne olacak.

• açılın ben geldim :) zahmetli bir haftalık süreçten sonra kurulum bugün gerçekleşti. taze taze ilk testlerimi paylaşıyorum. süreç boyunca yaşadıklarımı daha sonra detaylı yazacağım. paket 50mbit 150gb akn olan. lokasyon izmir/karşıyaka/bostanlı.superonline ile aldığım değerlerden daha iyi sonuçlar aldım. ilk gün olması sebebiyle problem yaşayacağımı düşünüyordum fakat yanılttı. umarım böyle devam eder.

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU-

• Limitsiz olsa ne olur olmasa ne olur internete bağlanamıyorsun ki..

Ben 100 Mbps abonesiyim aldığım hız aşağıda ..

Bence iyi düşünün. VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU-
  • Bu arada müşteri hizmetleri kota sorgulamada paketimizin LİMİTSİZ olduğu Akk sonrası 24 mbsp olacağı söyleniyor halen. (100 mbs - 200 gb genç aile)

Kotalıya çevirirseler büyük olay.
  • SLAHS kullanıcısına yanıt
    Sizin akn bitmiş hızınız 24'e düşürülmüş sanki.
  • Bağlantı wifi mi kablo mu hocam
  • 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.