Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.197
Cevap
116
Favori
540.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Attığın sözleşme bende var. Hiçbir yerinde akn yazmıyor, imzaladığım kısımda direk kota yazıyor. Kısaca beni inandıramadılar, size mutluluklar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100mbit fiber internetim bu ay 240 GB AKN'yi geçtiğim için 24mbit'e düşmüştü 2-3 gündürde 24'de indiriyordum.
    Dün bi baktım tekrar 100'leri gördü hız. enteresan, kota'yı kontrol ettim hala 290 GB olarak gözüküyor yani kota tarafı hala dolu.

heralde saldılar artık akn'yi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serden

Bu tarifede 7 tl.de modem ücreti var aylık,fiyatlara ekleniyor
    Benim modemim var zaten kardeş o ilk defa abone olacaklara alınıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: klon1984

Yeni Fibermaxlı Evler Kampanyası bitmedimi hocam nasıl geçtiniz? Sitesinde farklı isimli kampanyalar var. Benim tarifemde Yeni Fibermaxlı Evler Kampanyası Çekirdek Aile 50mb 100gb. Acaba sizin gibi 100mb 100gb'a geçebilirmiyim🤔
    Çekirdek ailedeysen geçersin sende acele et

• 35Kerim1905 3 kullanıcısına yanıt
    Ben de SO kullandım yıllardır. Geçen hafta Vodafone'a geçtim. 100mb 200gb akn. Vodafone gelip sadece ONT ve router değiştirdi.

Daha sonra MH'den WAN kullanıcı adı ve şifremi de aldım. Kendime iyi bir router aldım. Şu ank hızlar mükemmel. SO'dan kurtulduğuma sevindim açıkçası.

Download: 110:)
    Upload: 6
    Ping: 3

Overwatch oyunuyorum arada. Latency 65 civarı.
  • 0850 5429546 no.lu numarayı arayıp mevcut sözleşmesini uzatma talimatı verip de sms gelmesini bekleyen arkadaşlar varsa, boşuna beklemesin.
    Önceki mesajlarda da bir arkadaş yazmıştı, ancak bir üst pakete (atıyorum 50mbit/100AKK den 100mbit/100AKK e gibi) geçme yönünde bir talimat verdiyseniz "belki" geçiş sağlanabiliyor.
    Belki dememin sebebi de, AKK kalkıp yeni paketler devreye girdiğinden ve 0850 5429546 daki kişilerin ekranlarına yeni kampanya detayları henüz düşmediğinden, verdiğiniz talimatlar "taslak" şeklinde kalıyor ve işleme alınamıyor.

1 saat önce 0850 5420542 Vodafone MH ni arayıp bu konuyu teyit ettirdim. Benim 50/100 şeklindeki sözleşmem aylık 8TL lik farkla 100/100 ü kabul edersem uzatılıyor, daha 16 ayım var o yüzden kabul etmedim.
    Özetle benzer durumda olanlar mutlaka 0850 5420542 yi arayıp kendi durumlarını teyit etsinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

100mbit fiber internetim bu ay 240 GB AKN'yi geçtiğim için 24mbit'e düşmüştü 2-3 gündürde 24'de indiriyordum.
    Dün bi baktım tekrar 100'leri gördü hız. enteresan, kota'yı kontrol ettim hala 290 GB olarak gözüküyor yani kota tarafı hala dolu.

heralde saldılar artık akn'yi.
    Merhaba dun hizliydi bugun gene yavasladi benimkisi. dun bi ara kota kalkti sandim ama bugun gorunen o ki eski hale geri dondu.
  • Forumda vodafone çalışanı olduğunu söyleyen ve vodafone fibermaxın resmi iletişim hattındaki calışanlardan daha uygun fiyatlı teklif yapanlardan hizmet alan var mı hiç?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kablonet ten vodafone a geçenler işlemi nasıl yaptılar ?

Şu anda uydunet üyesi olduğumdan, vodafone sitesinde bizim dairede hizmet yok görünüyor. Uydunet i iptal edersem yine görünmezse patlarım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutrani

Attığın sözleşme bende var. Hiçbir yerinde akn yazmıyor, imzaladığım kısımda direk kota yazıyor. Kısaca beni inandıramadılar, size mutluluklar.
    Zaten fiyat tarifelerinde de kota yaziyor ama akk o.Sitedede Adil kullanim yazar.vodafoneda kotali duran bir tarife var mi onuda hic bilmiyorum ben gormedim.

• Merhaba arkadaşlar,

Bugün başıma gelen bir olay hakkında bilgi vermek istedim. vodafone evde internet kampanyasına 50 mb 250gb olarak başvurdum. Alt yapım uydunet'i desteklediği için fiber bağlantı yapılacağı söylendi iyi hoş kurulum için kablonet'den gelindi sonrası ilginç bir hal haldı, bana imzalattıkları hizmet formunda ıss adı vodafone hız bilgisi 24mb yazıyordu. bende gelen teknisyene hız bilgisi yanlış 50mb olarak anlaştım dedim ve düzeltmek istedim kağıt üzerinde düzeltme yapılamayacağını belirtti bende tamam imzalayalım git dedim ve vodafone çağrı merkezini aradım durumu anlattım sistem üzerinde 50mb gözüküyor sınırsız dendi bende ama kağıt üzerinde 24mb imzalattılar 2019 ocak ayında kablonet hızımı 24mb hızına düşürür mü dedim kesin bir cevap veremedi sinirlendim iptal ettim. Arkadaşlar sözleşmeleri iyi okuyun çok fazla kelime oyunu var. Allah hepimize yardım etsin.

• Evet arkadaslar yeni fiyatlar bunlar. Son 2-3 gun eski aknli fiyaylardan veriyorum. Yetisen alir yardimci olurum. Numarami yine yazayim size 05547228642

• quote:

Orijinalden alıntı: -HKN-

0850 5429546 no.lu numarayı arayıp mevcut sözleşmesini uzatma talimatı verip de sms gelmesini bekleyen arkadaşlar varsa, boşuna beklemesin.
    Önceki mesajlarda da bir arkadaş yazmıştı, ancak bir üst pakete (atıyorum 50mbit/100AKK den 100mbit/100AKK e gibi) geçme yönünde bir talimat verdiyseniz "belki" geçiş sağlanabiliyor.
    Belki dememin sebebi de, AKK kalkıp yeni paketler devreye girdiğinden ve 0850 5429546 daki kişilerin ekranlarına yeni kampanya detayları henüz düşmediğinden, verdiğiniz talimatlar "taslak" şeklinde kalıyor ve işleme alınamıyor.

1 saat önce 0850 5420542 Vodafone MH ni arayıp bu konuyu teyit ettirdim. Benim 50/100 şeklindeki sözleşmem aylık 8TL lik farkla 100/100 ü kabul edersem uzatılıyor, daha 16 ayım var o yüzden kabul etmedim.
    Özetle benzer durumda olanlar mutlaka 0850 5420542 yi arayıp kendi durumlarını teyit etsinler.
    Haziran ayında taahhüdüm bitiyordu. Burada yazılanları görünce aradım. 100 mbps/100 gb paketi kullanıyorum. Ayın 19'unda aynı paketten 2 yıl daha taahhüt verdim. İşlemim daha dün tamamlanmış. Az önce MH aradım ve taahhüt süremin 27.12.2020'ye kadar uzadığını teyit ettim.

• dalu D kullanıcısına yanıt
    Çok açık yazdığımı düşünüyordum ama yine cevap hakkı doğdu :)
    Size zaten daha üst hız sunacakları bir kampanya var mı? yok.
    O yüzden sizin taahhütünüzün uzatılması ile ilgili bir hata mesajı ile karşılaşmıyor Müşteri Hizmetleri.
    Adamlar lojik devre şeklinde çalışıyor, daha üst paket varsa mevcut paketinizin sözleşmesi uzamıyor, bu kadar açık. Cep telefonu abonelikleri de bu sistemle yürümüyor mu yıllardır.
    Varsa 24/50 mbit sözleşmesi olup da aynı şartlarla uzattım diyen yazsın bilgilerini paylaşsın lütfen. Biz de MH lerini tekrar arayıp hesap soralım.
  • tuqoo T kullanıcısına yanıt
    Bu fiyatlarla yeni abone gelmez. SOL gibi fahiş fiyatla satan bir firma bile 100 Mbps için modem dahil 200 TL fiyat açıkladı.
  • tuqoo T kullanıcısına yanıt
    Superonline sizden daha ucuz niye müşteri sizi seçmeli altyapı sağlayıcı sizden daha ucuza veriyor sonuçta hatta modem ücreti bile dahil
  • Vodafone yeni tarifeleri 1 ocakta belli olur
  • Merhaba,

Kablonet kullanıcısıyım. 1 ocaktan once vodafone 100 mbps 200gb tarifesine geçmeyi planlıyorum. Ancak sanırım vodafone altyapısı burada yok (Bostancı/İstanbul). Vodafone kablonet altyapısını kullanabiliyor mu ? Birde 1 ocaktan önce sözleşme yetişir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

Bu fiyatlarla yeni abone gelmez. SOL gibi fahiş fiyatla satan bir firma bile 100 Mbps için modem dahil 200 TL fiyat açıkladı.
    Aynen cok yuksek

• Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    Haklisiniz saçmalık...

• 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.