Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
7.403
Cevap
114
Favori
340.484
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> VodafoneNet >> VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU-
Giriş
    1107 Mesaj

Ocağın ilk haftası ulaşır size :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Emre The Sorcerer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7975 Mesaj
    vodafone bayisi arkadaş var mı yeni hat açılışı yapıcaz uygun teklif veren olursa onunla işlem yapmak isterim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: burakkosucu

O kampanyayı, bir bayinin şikayeti üzerine kapattılar malesef.
    peki digiturk olan paketiniz mevcut mu?
    |
    |

Burak Bey 200mbps hizda tarifeye gecebiliyormuyuz??

|
    |
    Bahsedilenler: nucLear kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör burakkosucu

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

hocam simdi biz bu verdigin numaradan tarifeyi tekrar uzattık, MH onay aldı felan ama kontrolünü nereden yapacağız?
    sms felan gelmedi, jetfatura üzerinden kontrol edecek bir yer var mı acaba? katakulliye gelmeyelim
    Ayni şeyi bende merak ettim . Kontrol nadıl edebiliriz. Yanimda uygulamasinda eski tarife aktif görünüyor.

Burak bey selamlar size ulaşabileceğim bir numara vs var mıdır geçiş işlemi için bilgi almak istiyorum kampanyalar vs

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    burakkosucu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1107 Mesaj

200 mbps kalktı malesef.

|
    |
    zts kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3852 Mesaj

0850 542 0 542’yi aradım, taahhütüm hala eski tarihte bitecek görünüyor, MH’ya 0850 542 95 46 ‘yı sordum, evet resmi numara, taahhüt yenileme numarası dedi ve taahhüt uzatma kaydımı buldu.

2 güne kadar bilgilendirme gelir dedi, şu anda sıraya alınmıs dedi.
    Endişe edilecek bişey yok yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvadankpakal -- 19 Aralık 2018; 19:57:45 >
    |
    |
    fagala kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kids are like farts, you can only tolerate your own. < / > 10 yıldır dolaştığım ülkeler; < / > EUROPE: TURKEY, GREECE, BULGARIA, ROMANIA, GERMANY, ITALY, FINLAND, NORWAY < / > MIDDLE EAST: UAE, CYPRUS < / > ASIA: AZERBAIJAN, PAKISTAN, CHINA, HONG KONG, SOUTH KOREA < / > ASIA-PASIFIC: THAILAND, INDONESIA, MALAYSIA, SINGAPORE, PHILIPPINES, VIETNAM
  • Binbaşı
    1237 Mesaj

Hocam merhaba 50mb 50gb 64.90tl 1 yılım var daha uygun yada uzatabilirmiyim gerek varmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    burakkosucu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Superonline altyapı sorgulaması yaptığımda "Yalın ADSL" yazıyor, zannediyorum fiber yok? Bakırköy'e yapılması gündemde değil herhalde... Şehrin göbeğinde düzgün internet kullanamıyoruz ya. Yazık günah.
    |
    |
    Ryzen 7 2700X@4,3 Ghz(1,4V) - EVGA CLC 280 - Cooler Master Master Gel Maker - Asus Crosshair VI Hero X370 - 8*2 GB Gskill Trident Z RGB 3200 CL14@3200 CL12 - Saphire RX 580 Nitro 8GB - Samsung EVO 970 500 GB NVME SSD - Samsung EVO 850 500GB SSD - Radeon R7 240 GB SSD - EVGA Supernova G2 650W - Rampage Imposing Rainbow RGB Kasa
  • Yarbay
    2797 Mesaj
    1 ay once vodafone a gectim 24mbps 150 gb kota olan tarifedeyim 45 tl olduyorum.Yeni yildan sonra degisecekmi bilgisi olan var mi

quote:

Orijinalden alıntı: burakkosucu

200 mbps kalktı malesef.
    Şu anda bulunduğum binada Kablonet altyapısı var. Araştırdığım kadarıyla fibermax 50 Mbit olan paketten alabiliyorum. Eğer Vodafone'a geçersem bana kendi portlarından mı hizmet verirler yoksa zaten bulunduğum bölgede altyapı belli olduğu için her şey olduğu gibi mi devam eder ? Bu soruyu yukarıda yazmıştım ama bir de size yönlendirmek istiyorum.
    |
    |
    Off vodafone off! Vodafone sağlsun 3 gundur koskoca Ankara'da bir Allahin kulu kurulum icin gelmedi.Burak Bey her ne kadar yardim etmeye calişsa bile nafile.Bakalim yarin ne olacak.Ben yine geleceklerink dusunmuyorum aslinda ama...

|
    |
    Akn mesaji bir tek bana gelmedi sanirim?

|
    |

Orijinalden alıntı: Ras0

1 ay once vodafone a gectim 24mbps 150 gb kota olan tarifedeyim 45 tl olduyorum.Yeni yildan sonra degisecekmi bilgisi olan var mi
    Ben de aynı tarifeyi bir ay önce aldım. Daha doğrusu geçiş yaptım. Bugün gelen mesaj :

Degerli musterimiz, 31.12.2018 tarihi itibariyle Adil Kullanim Noktasi uygulamasina son veriyoruz. Mevcut hiziniz degismeden ve ek ucret odemeden paketinizi taahhudunuz boyunca limitsiz kullanmaya devam edeceksiniz. Limitsiz paketinizi guzel gunlerde kullanmaniz

|
    |

Burak beye cuma günü attığım mail sonrası, "100mbps 200gb akn" kurulum işlemi bugün tamamlandı. 2 saat sonra akn kalktığı bilgisi geldi. Yer Ankara / Yenimahalle. Telefon ve PC test sonuçları oldukça iyi görünüyor.
    O "100mbps 50gb akn" paket hangi bayi sayesinde iptal olduysa eşekler kovalasın o bayiyi, hiç yoktan 500 tl pahalıya patladı kurulum. 1mbps adsl bağlantısına muhtaç olsunlar.

|
    |
    Bahsedilenler: burakkosucu
    INTEL CORE I5 2500K - CORSAIR H80 - MSI Z68A-GD65 (G3) - MSI GTX1060 GAMING 6G - CORSAIR VENGEANCE 4 X 4 GB DDR3 1600 MHZ - KINGSTON HYPER X SAVAGE SSD 480 GB - SEAGATE BARRACUDA 1 TB (ST31000524AS) - ASUS DRW-24B3ST - COOLER MASTER HAF 912 PLUS - COOLER MASTER GX750W - XIGMATEK XLF-F1706 - INTEL DUAL BAND WIRELESS-AC 8265 - DIGITUS DS33221

VIEWSONIC VX2453MH - LOGITECH C310 - LOGITECH G213 - LOGITECH G502 - BLOODY OFFENSE ARMOR B-071 - EDIFIER M3200 - LOGITECH WIRELESS SPEAKER ADAPTER - LOGITECH G930 - EPSON V37 - AKASA DUODOCK X WI-FI - KINGSTON MEDIA READER FCR-HS3 - ASUS SDRW-08D2S-U LITE - WD ELEMENTS 3.5" 1 TB - WD ELEMENTS 2.5" 1TB
  • Teğmen
    136 Mesaj
    superonline altyapısından kullananların değerleri nasıl, atarsanız kontrol etmek istiyorum:

Arkadaşlar binamızda superonline fiber mevcut şimdik türknet kullanıyorum yıl sonuna kadar vodafone geçsem 2 yıl boyunca aldıgım paket aknsiz mi olucak birde fiber tarifeleri superonline altyapısınımı kullanıyor

Ayrıca türkneti iptal mi etmemiz gerekiyor ?

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: tarumlore

Burak beye cuma günü attığım mail sonrası, "100mbps 200gb akn" kurulum işlemi bugün tamamlandı. 2 saat sonra akn kalktığı bilgisi geldi. Yer Ankara / Yenimahalle. Telefon ve PC test sonuçları oldukça iyi görünüyor.
    O "100mbps 50gb akn" paket hangi bayi sayesinde iptal olduysa eşekler kovalasın o bayiyi, hiç yoktan 500 tl pahalıya patladı kurulum. 1mbps adsl bağlantısına muhtaç olsunlar.

Hayırlı olsun hocam modem ücreti varmı bide simdi 100 mbit kaç tl oluyor ?

24'le bende izliyorum 4k video mesele o değil, o kadar demiryolu hattı var diyorsun ama kullandığı yok zaten akn sonrası hız düşümü muhabbetinde de 25, 16'ya düşüyor diye bütün 25'lik paketleri kaldırdı çakallar. Bundan 1 yıl önce o süper demir yolu yok muydu? Niye 50mbps hız satıyorlardı?
    |
    |
    zulu123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
son dakika
seo paketleri
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,875
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.