Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.197
Cevap
116
Favori
539.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • menemen bölgesinden bağlatmak isteyen arkadaşlar pm yolu ile irtibata geçerse bölgedeki ekibi yönlendirebilirim.
  • ARkadaslar selam, Vodafone'dan memnun msunuz? TTNET hattimi iptal ettirdim, simdi Vodafone u dusunuyorum 64 mbit e kadar verebiliriz dediler. OK lemek istiyorum ama ne kadar surede kuruluyor hizmet kalitesi nasil? ayrica ttnet ten aldigim VDSL2 modem var, Vodafone bir sikinti olmayacagini soyledi. var mi bi sikintisi?
  • Salı Gününden bu yana kullanmaktayım.
    Wifi ile ve Modem yan odada iken aldığım sonuç

http://www.speedtest.net/result/5513473550.png
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk26

Salı Gününden bu yana kullanmaktayım.

Paketin nedir ?? Kaçlık paket aldınız yazmamışsınız wifi kalitesi çok kötü çünkü verilen modemde kendimden biliyorum...
  • Menemen şehir içi ne olacak acaba planda varmıdır,çünkü herhangi bir kazı çalışması yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CocoJamboo35 kullanıcısına yanıt
    Vodafone ne durumda bilmiyorum ama telekom 2 sene once vakifbank ve isbankasinin oldugu caddede ve parkin oradaki lise caddesi tarafinda fiber calismasi yapti diye hatirliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih_izmir

quote:

Paketin nedir ?? Kaçlık paket aldınız yazmamışsınız wifi kalitesi çok kötü çünkü verilen modemde kendimden biliyorum...

Fibermax 32 mbps hocam.

Modem alcatel lucent G-240W-A
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: semih_izmir

quote:

Fibermax 32 mbps hocam.

Modem alcatel lucent G-240W-A

Wifi ile aldığın değerler çok çok güzel ...Modemi söylemene gerek yok tamamen çöplük.....Bu arada eminmisin wifi ile 30 değer gördüğüne sen paketin 32 lik:) Böyle bişey mümkün değil gibi gözüküyor...
  • Bende sanmıyordum ama açıkçası şaşırdım bende.
    Az önce tekrar yaptığım test hocam. sağ alt köşede wifi simgesi tarih ve saati görebilirsin.

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU-
  • quote:

Bende sanmıyordum ama açıkçası şaşırdım bende.
    Az önce tekrar yaptığım test hocam. sağ alt köşede wifi simgesi tarih ve saati görebilirsin.

Bu seferde upload değerin yerle bir olmuş :))) Kullanabiliyorsan kablolu kullan en sağlıklısı çünkü verilen modemin çok sağlıklı wifi kalitesi yok.Bak benim aldığım şimdiye kadarda en yüksek hızlar.... Bu arada ping değerleri halen berbat..
  • semih_izmir kullanıcısına yanıt
    ethernet kablosunu değiştir modemle gelen demir katkılı olsa gerek ping ondan yüksek... SOL'dada bu şekilde dandik kablo ile ping tavan yapıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

ethernet kablosunu değiştir modemle gelen demir katkılı olsa gerek ping ondan yüksek... SOL'dada bu şekilde dandik kablo ile ping tavan yapıyor...

cat 5E serisi yani gayet iyi bir kablo.... Sorun Vodafone'nun alt yapıda daha yetersiz olmasından kaynaklanıyor...
  • semih_izmir kullanıcısına yanıt
    neodyum mıknatıs tut tutarsa kablodan olduğu kesin...
  • konuyu en başından okudum. vodafone'un vdsl2'yi fiber olarak sattığını öğrendim. yeni taşınacağım adresimde max. hız 81 çıkıyor sorgulama ekranında. aynı zamanda binada uydunet imkanı da mevcut. sizce fiber olduğu için uydunet'i mi tercih etmeliyim, yoksa vodafone'un 64 lük hızlarından birini mi? önerilerinizi bekliyorum. uydunet 50/250 teledünya temel paket 79,99 tl, vodafone ise 64/240 filbox 84,99 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jigsaww -- 14 Ağustos 2016; 19:09:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jigsaww

konuyu en başından okudum. vodafone'un vdsl2'yi fiber olarak sattığını öğrendim. yeni taşınacağım adresimde max. hız 81 çıkıyor sorgulama ekranında. aynı zamanda binada uydunet imkanı da mevcut. sizce fiber olduğu için uydunet'i mi tercih etmeliyim, yoksa vodafone'un 64 lük hızlarından birini mi? önerilerinizi bekliyorum. uydunet 50/250 teledünya temel paket 79,99 tl, vodafone ise 64/240 filbox 84,99 tl.

Filbox alma....Bu arada bu sayfa Vodafone'nun kendi fiber alt yapısını ilgilendiren konuları barındırıyor...Vdsl bildiğin gibi Türk Telekomun alt yapısını kullandığı hizmet türü..Uydunette ise şöyle bi kampanya var:Taahhüt süresi boyunca; 100 Mbps’ye kadar 100 GB AKN EkoSınırsız Uydunet + Teledünya Üst Paket + Kablo TV + Altın Sinema Paketi + Uydunet Telefon Her Yöne 100 dakika paketi tarifesi 79,99 TL/Ay olarak uygulanacaktır...Yani karar senin...

• görüştüğüm bayan filbox almak zorundasın seçme şansın yok dedi. bahsettiğiniz uydunet paketin fiyatı 94,99 tl gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jigsaww

görüştüğüm bayan filbox almak zorundasın seçme şansın yok dedi. bahsettiğiniz uydunet paketin fiyatı 94,99 tl gözüküyor.

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,412,100-gulduren-kampanya
  • ben cay da gel kampanyasına bakmışım özür
  • eBRiHanceR kullanıcısına yanıt
    harbiden ya cevap vericek insan yokmu

• fibermax 100 mb yi vdsl olarakta alabiliyoruz heralde dimi beyler ?

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.