Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.197
Cevap
116
Favori
540.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sakın bulaşmayın. 6 ay once iptal ettırdım hala port boşalmadı eve net alamıyorum. musteri hizmetier 25 dakıkada baglanır asla işinizi halledemez. pişman olursunuz.
  • manowar2401 M kullanıcısına yanıt
    konuyu okuman yok heralde adsl değil fiber ( ftth ) söz konusu... SOL varken... saçmalama...
  • okumam var. ben sadece firmanın beceriksizliğini müşteri hizmetlerinin kabiliyetsizliğinden bahsediyorum. bence senin okuman yok sanırım. 6 maydır bir sorunu çözemeyen firmadan bahsediyorum. umarım anlayabilmişsindir.
    okuman olsaydı adsl ve vdsl için tırt telekomun işi ağırdan aldığını sabote ettiğini bilirdin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

okuman olsaydı adsl ve vdsl için tırt telekomun işi ağırdan aldığını sabote ettiğini bilirdin...

seninde okuman olsaydı superonline ye dun basvurdum yarın internet açılıyor. yıne turk telekom altyapısı yıne turk telekom servisi ile. ayrıca 6 aydır portu boşaltmayan vodafone btk şikayeti sonrası 1 günde boşalttı. okuman varsa dikkatli oku.
  • quote:

kandırmazlar ama hızlı olmalarınıda bekleme arayıp sormanda faydalı olur... sol 6 ay kadar bekletti...

Kandırmışlar, mh ttnetin gpon hattı ile alabileceğimi söyledi, eve interneti bağlamak için gelen kişi bakır kablo ile vdsl alacağımı söyledi. İptal etmek istediğimi söyledim. Bugün de Türk Telekoma geri döndüm. Vodafone binaya FTTH getirene kadar en iyisi bu. Bugüne kadar hiçbir sorun yaşamamıştım zaten beni tek cezbeden hız ve kotaydı.
    yav he he... sen çamur atmaya yer arıyorsun... mr troll...
  • SüperNET FiberMax / Maxi
    100 Mbps, 240 GB AKN

beyler bu pakete geçmek istiyorum sorgulamadan telefon numaramı girdiğimde hattınız 51 mbs e kadar destekliyor diyor doğru mudur ?
  • Tensa Zangetsu kullanıcısına yanıt
    vdsl için sorguluyor olmalı... fiber için başvurdun mu?
  • quote:

vdsl için sorguluyor olmalı... fiber için başvurdun mu?

https://siparis.vodafone.net.tr/Query/FiberAvailable

bu siteden sorgulattım dostum , başvuru yapmadım yüksek akklı bir tarife arıyorum da
    düzgün çalışmıyor gibi... adres girditmiyor...
  • quote:

düzgün çalışmıyor gibi... adres girditmiyor...

TTNET fiber nerede uygulamasında bulunduğum yerde fiber olmadığını gösteriyor, büyük ihtimalle vodafone da yoktur sanırım..
    Uydunette yok ne yapsam anlamadım bu işi
    O sipariş sayfası telekom altyapısına göre Vdsl veya Adsl alabileceğini gösteriyor. TT alyapısı bulunduğunuz binada konumlandırılmış veya yakın olduğunuz sokaktaki saha dolabına göre T11/FTTB, Tip-7/FTTC gibi dolaplardan alınan vdsl2 sinyalini fiber olarak satıyor vodafone. Eve kadar yani gerçek fiber FTTH altyapısıda mevcut ama İstanbul'da yalnızca Beykoz,Acarkent'de var.Bir de İzmir,Antalya'da aktif olarak. Siz 50 Mbit Vdsl2 alabilirsiniz hocam 64 paketine başvurun portunuz kaç mbit desteklerse o hızda alırsınız 240 gb akk'li tarifeyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eak101 -- 1 Temmuz 2016; 3:53:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eak101

O sipariş sayfası telekom altyapısına göre Vdsl veya Adsl alabileceğini gösteriyor. TT alyapısı bulunduğunuz binada konumlandırılmış veya yakın olduğunuz sokaktaki saha dolabına göre T11/FTTB, Tip-7/FTTC gibi dolaplardan alınan vdsl2 sinyalini fiber olarak satıyor vodafone. Eve kadar yani gerçek fiber FTTH altyapısıda mevcut ama İstanbul'da yalnızca Beykoz,Acarkent'de var.Bir de İzmir,Antalya'da aktif olarak. Siz 50 Mbit Vdsl2 alabilirsiniz hocam 64 paketine başvurun portunuz kaç mbit desteklerse o hızda alırsınız 240 gb akk'li tarifeyi.

Çok teşekkür ederim yarın başvurumu yapayım o zaman
  • izmir/menemen bölgesinde kullanmaya başlayan var mı?
  • Başvuru yaptıktan sonra 7-10 gün deniyor bağlantı için, bu süre neden bu kadar uzun ki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ksk26 K kullanıcısına yanıt
    Hala ve merakla beklemedeyim

Güncelleme: Dün kardeşimin vodafone hattına aşağıdaki numara ile aşağıda vereceğim mesaj iletilmiş aradık bir kaç kez ya meşgul ya da açan yok konu hakkında bilgisi olan var ise aydınlatabilir mi?

Degerli mahalle sakinimiz, 1000 Mbps'e varan fiber hiz deneyimini Vodafone Supernet FiberMax ile evinize getirdik. Hicbir ek ucret olmadan 54,90 TL'den baslayan limitsiz internet paketlerinden yararlanmak icin hemen arayin:

Gönderen numara: 05453534237

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeqi1985 -- 18 Temmuz 2016; 13:23:16 >
  • menemen pop noktası aktif olmuş. 1000 mbps ye kadar destekliyormuş hat. Bugün akşam üstü müracatı yapıyorum.
    3-4 güne bağlanır muhtemelen. paylaşımda bulunurum bağlantı sonrası.

bu arada modem arayüzden NAT vs konusunuda konuştum.
    modem arayüzü için teknik ekibin kullandığı ayrı bir kullanıcı hesabı mevcutmuş. Kurulum sırasında gelen kişiden bunu talep edebiliyormuşuz NAT vb. işlemler için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk26

menemen pop noktası aktif olmuş. 1000 mbps ye kadar destekliyormuş hat. Bugün akşam üstü müracatı yapıyorum.
    3-4 güne bağlanır muhtemelen. paylaşımda bulunurum bağlantı sonrası.

bu arada modem arayüzden NAT vs konusunuda konuştum.
    modem arayüzü için teknik ekibin kullandığı ayrı bir kullanıcı hesabı mevcutmuş. Kurulum sırasında gelen kişiden bunu talep edebiliyormuşuz NAT vb. işlemler için.

başvuruyu neden yapacaksınız acaba ?

gelişmeleri bekliyorum
  • Dün akşam 17:30 gibi geldiler. Evrakları imzalayıp müracatı başlattık. Muhtemelen salı veya çarşamba günü kuruluma gelecekler.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.