Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- (215. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.197
Cevap
116
Favori
540.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim :) benim hattım da vodofone şimdi "çekirdek aile" paketini alsam 50mbit 150gb akk 'sı varmış 150gb geçince internet hızım ne kadara düşecek biliyor musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoubleJift

Teşekkür ederim :) benim hattım da vodofone şimdi "çekirdek aile" paketini alsam 50mbit 150gb akk 'sı varmış 150gb geçince internet hızım ne kadara düşecek biliyor musunuz ?

Kablonet altyapısından sadece "Fibermax Her Evde" sekmesindeki paketleri seçebilirsiniz. Diğer paketler superonline altyapısına ait. 24 mbit akn sonrası 8 mbit'e, 50 mbit akn sonrası 16 mbit'e düşer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    Gözümden kaçmış o kısmı. Teşekkür ederim tekrardan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoubleJift

Arkadaşlar vodofone kablonetin altyapısını kullanıyor diye duydum doğru mu ? Çünkü kablonetten başka düzgün internet sağlayan yok bana ve şu an fiyatları acayip uçurdular
    Vodafone bütün altyapıları kullanıyor
    Kendi altyapısında 1 Gbps e kadar, superonline altyapısında 100 Mbps, turksat altyapısında 50 mbps, tt fiber altyapısında 24 Mbps veriyor
  • EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    Kullanıcımız ile görüştüm, internet bağlantısından memnun. Sadece arayüze giremediği için kızmış biraz ama hallettik sorunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav arkadaşlar infinty 401 netmaster modem arayüzüne giremiyorum modemin üzerinde vodafone şifre vodafone yazıyor olmuyor bi ara modemi resetledim şifreyi ve kullanıcı adını 12345678 yaptim şimdi deniyorum yine girmiyor nasil yapacaz bilen varsa bir yardimcı olsun

• Bendeki modem Huawei ama, kullanici vodafone şifre VDF.542 bir deneyin isterseniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mirtazo01

Yav arkadaşlar infinty 401 netmaster modem arayüzüne giremiyorum modemin üzerinde vodafone şifre vodafone yazıyor olmuyor bi ara modemi resetledim şifreyi ve kullanıcı adını 12345678 yaptim şimdi deniyorum yine girmiyor nasil yapacaz bilen varsa bir yardimcı olsun
    https://www.technopat.net/sosyal/konu/netmaster-cbw-700v-admin-sifresi-kabul-etmiyor.76928/
    quote:

Sayın Kullanıcımız,
    Bu bilgilerle giriş yapılamıyorsa giriş parolası değiştirilmiş anlamına gelir. Yapılacak tek bir işlem modemi fabrika ayarlarına çevirmektir. Modem üzerinde bulunan reset butonu 10-15 saniye kadar basılı tutulursa modem fabrika ayarlarına dönerek admin password bilgileri tekrar aktif olacaktır.

Saygılarımızla,
    NetMASTER

bi dene istersen. bunun sorunu çözülmüş

• Cs go Ping’im 85in altına inmiyor neden acaba

• Arkadaşlar 69 tlye 100mbit 100gb Akk vodafone fiber kullanıyorum. Bugün itibariyle AKK muhabbeti bitecek deniyor halihazırda 1 sene daha taahütümüz var bizim durumumuz ne olacak bilgili bir dost yardımcı olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Arkadaşlar 69 tlye 100mbit 100gb Akk vodafone fiber kullanıyorum. Bugün itibariyle AKK muhabbeti bitecek deniyor halihazırda 1 sene daha taahütümüz var bizim durumumuz ne olacak bilgili bir dost yardımcı olabilir mi?
    Şimdi akn ne olacak diye tekrar aradım. Öyle bi söylenti var ama henüz bize bilgi aktarılmadı sizi yanlış yönlendirmeyeyim dedi

• Bende yeni bağlattım 100mbit 100gb akn, kota kalkmasada iskonto değil en kötü ayın somlarına doğru 24mbite düşer sıkıntı Yok, ama Ping beklediğimden yüksek ona bir ayar mı yapılması lazım bilemedim biraz bekleyim hafta için arayıp soracağım bir

• Ping bölgeden bölgeye değişir hiçbiri heryerde aynı pingi vermiyor btk dan ekran görüntüsüyle şikayet oluşturun şahsen pek düzeleceğini sanmıyorum

• İss ler 100 pinge kadar normal kabul ediyor sanırım

• 100 Mbps 100 GB kullaniyoruz su an Vodafoneda eve cat6 geliyor taahhut devam ediyor. Akn kalktiktan sonra ne olacak hicbir bilgi yok.

• Akn falan kalkmaz görürsünüz türk telekom gibi yaparlar

• Arkadaslar bende 100 mgbt 200 gb kota baglattim bana 14 gun cayma bedeli dediler ilk yil 79 ikinci yil 89 lira ayriyeten aylik 6 lira modem ucreti. Bana ilk 1 ay fatura ödemiceniz dediler sizde de var mi boyle seyler bilgi verir misin biraz size ne vaad ettiler.

Bir de ben kalam kotami falan nasil kontrol edicem.

• kablonet alt yapısını kullanarak alabiliyormuyuz ? istanbul zeytinburnu
  • Arkadaşlar biri cevap versin kendi altyapısı var fiber Ping değerleri ne olur kötü yorum okumaktan sıkıldım örnek cs de 50-60 dan fazla alır mıyım sol ile eski evinden fibersiz 50-60 alıyordum

• 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.