Şimdi Ara

Vodafone Smart Tab 2 10'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bugün Smart tab 2 almayı düşünüyordum. Fakat kutu içeriğinde klavye olmadığını öğrenince vazgeçtim.

Peki bu ürün ile ilgili bilgi sahibi olan arkadaşlar var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: nakuzin

Arkadaşlar merhaba.

Bugün Smart tab 2 almayı düşünüyordum. Fakat kutu içeriğinde klavye olmadığını öğrenince vazgeçtim.

Peki bu ürün ile ilgili bilgi sahibi olan arkadaşlar var mı ?

Hangi tabletten klavye çıkıyor ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone smart tab 2 klavye destekliyor.

Ben kutu içeriğinde var biliyordum meğer yokmuş. Olsaydı alacaktım.

Harici satılıyor fiyatı da 271 TL
  • Flash uygulamaları çalışmıyor, flash desteği yok deniyor arkadaşlar doğru mu?
  • Ben guncelleme sorunu oldugunu ogrendım bı arkadasım almıs bence alacagım casper'ın yenı cıkardıgı nırvana 10 ınchlık yada samsung p5100 dusunuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enispilqir -- 4 Şubat 2013; 21:22:36 >
  • Faturası 09 Şubat 2013 Cumartesi günü kesilmiş Vodafone SmartTab II 10 inchlik tabletimi iş yerimden dokunmatik dizüstü bilgisayar hediye edilmesi üzerine satıyorum

http://www.sanalpazar.com/Taahhutsuz-Vodafone-Smarttab-2-10__isp6310260
  • http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/lenovo-vodafone-smart-tab-ii-1o-quot-16gb-3g-sim-kar-77091631

Arkadaşlar tabletin özellikleri hoşuma gitti ama eksi ve artı yönleri nelerdir acaba. Bir arkadaş flaş desteğini sormuş ben de merak ediyorum açıkcası
  • merhaba arkadaslar bu urunu bende aldım acab kılıf olayını ne yaptınız
  • koca forumda galiba bu cihazı alan kimse yok :(
  • Nasıl alsınlar ki? Vodafone'un Smart Tab 10 fiyaskosundan sonra millet Vodafone ürünlerine soğuk bakar elbette.
  • Slm arkadaşlar smart tab 2 flash destekliyor mu bir bilen kullann yokmu acaba? yada Samsung Galaxy Tab 2 10.1 P5100 yurt dışı cihazını öneren var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.