Şimdi Ara

Vodafone Smart Tab 10 [ Ana Konu ] İnceleme,paylaşım,destek (376. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.463
Cevap
77
Favori
396.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1-) cihaz iphone telefonumun wireless ağına katılıyor sorun yok, fakat normal modeminkine katılmıyor kesiyor, modemde mi sorun var?

2-) güncelleme yaptım fakat play store hala market olarak duruyor ve açtığımda kendini otomatik kapatıyor, nasıl çözebilirim?

yardımlar için teşekkürler.
  • VODAFONE SMART TAB 10 wi-fi + 3G , data&usb kablosu aynı zamanda şarj eden kablo arıyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-kablo-aksesuar-vodafone-smart-tab-10-data-kablosu-118298001/detay (bu kişiye ulaşamadım)

Vodafone cepmerkezine getirttirdim ama fiyatı nerde ise tablet parası
  • quote:

Orijinalden alıntı: kastek

VODAFONE SMART TAB 10 wi-fi + 3G , data&usb kablosu aynı zamanda şarj eden kablo arıyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-kablo-aksesuar-vodafone-smart-tab-10-data-kablosu-118298001/detay (bu kişiye ulaşamadım)

99 tl (KDV Dahil)

Fiyat aldım..

• Ben cihazı Hepsiburada.com'dan aldım. Ldığım gibide buradaki tarife göre 4.1.2 Root'lu custom Rom attım.

Genel anlamda memnunum ama Digiturk IQ Tvyo gibi uygulamaların çalışmaması ve Webdeki Flash içerikleri açmaması can sıkıcı. Ayrıca 2 oyun kurunca hafıza doluyor. Galaxy S3 telefondan sonra garip geldi.

Ben hem TV uygulamalarını çalıştırabilecek hem Flashda problem çıkarmayacak, mümkünsede Root'lu bir imaj arıyorum olmadı Custom Rom için Link arıyorum . Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Puffin browser Free flash içerikleri oynatiyor ben onu kullanıyorum ama tvyo gibi programlara çare yok 4.1.2de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonuç itibari ile TVyo ve Digiturk IQ çok lazım bana. Bu sebeble bunları çalıştırabileceğim rootlu bir Rom arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonmaister

Sonuç itibari ile TVyo ve Digiturk IQ çok lazım bana. Bu sebeble bunları çalıştırabileceğim rootlu bir Rom arıyorum.

CM 9 Kurmanız lazım..Sadece onda çalışıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheNorth -- 1 Nisan 2013; 17:40:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_EKReM

quote:

Orijinalden alıntı: kastek

VODAFONE SMART TAB 10 wi-fi + 3G , data&usb kablosu aynı zamanda şarj eden kablo arıyorum

99 tl (KDV Dahil)

Fiyat aldım..

75 liraya vodafone shopda var :) ama ben ona pahalı diyordum. Teşekkürler yinede

• Arkadaşlar orjinal hdmi kablo temin edebilirim. İsteyen pm atsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtckmk

quote:

Orijinalden alıntı: anilaslan5

Klavye olarak custom romda ne kullaniyorsunuz ? Ben stock romdaki swype klavyeyi marketde bulamadim google amcada 1.4 beta surumunu buldum apk sitelerinden buldugum 4.25 surumunude turkce destegi yoktu ozetle stock romdaki klavyeyi custom rom a nasil kuracam .

swift key pro çok deneyebilirsin

aynı problemleri bende yaşıyorum. bende çözemedim.
  • arkadaşlar bu internet için gönderilen faturaları ödüyormusunuz? kimse bir sonuç alamadı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenun

Arkadaşlar orjinal hdmi kablo temin edebilirim. İsteyen pm atsın.

Iyide kac para

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

arkadaşlar bu internet için gönderilen faturaları ödüyormusunuz? kimse bir sonuç alamadı mı?

Geçen sene alanlar için soruyorsanız, ödüyoruz, ödemeyenlerin başına kötü şeyler geliyor. Şimdilik aylık 30 ödüyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitmachine16

Puffin browser Free flash içerikleri oynatiyor ben onu kullanıyorum ama tvyo gibi programlara çare yok 4.1.2de

Puffin Browser reklam engelleyici (AdAway) varken çalışmıyor. Ayrıca deneme sürümü bittikten sonra da flash playerı kapatıyor.
  • arkadaşlar cihaz açılmama sorunları yüzünden servise -Teleservice- yolladım.birhafta geçti adamları aradım daha cihazınıza bakılmadı kayıt yok bilgi yok gibi saçma cevaplar alıyorum.Şikayet var sitesine baktım adamlarla ilgili yüzlerce şikayet var ve firma yetkilileri tenezzül edip cevap bile vermemişler.Yasal süreyi bekliyorum sonrasında derhal mahkemeye başvurucam.Cihazınıza rom vs. gibi şeyler yüklerken birkez daha düşünün derim.Teknik Servisi çok yetersiz ve ilgisiz .
  • Bende orijinal yazılım var...son günlerde kendi tarayıcısı 5-10 dakikada bir kapanmaya başladı ne yapılabilir? Var mı aynı sorunu yaşayan?

• quote:

Orijinalden alıntı: sevimlican

Bende orijinal yazılım var...son günlerde kendi tarayıcısı 5-10 dakikada bir kapanmaya başladı ne yapılabilir? Var mı aynı sorunu yaşayan?

Benimkinde de aynı sorun var. Durup dururken kapanıyor. Ben de Dolphin kurdum. Rahatım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaurusX -- 3 Nisan 2013; 20:14:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevimlican

Bende orijinal yazılım var...son günlerde kendi tarayıcısı 5-10 dakikada bir kapanmaya başladı ne yapılabilir? Var mı aynı sorunu yaşayan?

O tum androidlerin stok tarayicisimda olan bir sorun baska bir tarayici kullanin bende tf300 var onda 4.2.1 surum var stok tarayici onda bile reset atiyor

• Kendi stock tarayıcısı sorunlu. Hele 2-3 sekme açarsanız donuyor hepten. Opera mobile , Dolphin öneririm gayet güzel çalışıyorlar.
  • Vodafone kullanıcısı değilim nasıl alabilirim?
  • 
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.