Şimdi Ara

Vodafone Limitsiz Tarifeler! (ANA KONU) (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.850
Cevap
110
Favori
474.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kabul et bı dene bence
  • @Kolomen_596

hocam sen şubede yaptırmayı denedin mi bu işlemi?

şubeden yapılıyordu çünkü bu işlem ben bankada çalışırken.

ama yapamıyoruz diyorlarsa belki sistem değişmiştir o zaman cimer'den bddk'ya şikayet kaydı oluşturmak sizinde dediginiz gibi tek yol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdullahazad -- 11 Şubat 2021; 20:56:20 >
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt

2 ay sonra 5mbite sınırlarlar üzülürsünüz hocam :/

• tridinebandim T kullanıcısına yanıt

ben kullanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanlış kişiye mi cevap verdim Vodafone Limitsiz Tarifeler! (ANA KONU)  artık mesajı alan alsın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 0537

Fiyat nedir ?

Alıntıları Göster

onlar yapabılmesı ıcı her yerde baz ıstasyonu olmalı

• gfb01 kullanıcısına yanıt

Vodafone UK'de sınırsız paketlerde de böyle hız limiti vardı galiba oradaki planları yavaş yavaş buraya getiriyorlar gibime geliyor

• abdullahazad kullanıcısına yanıt

Deneyeceğim tekrar bi. Eğer olmazsa dediğiniz gibi BDDK'ya tüm mevduat bankalarından silinmesi için dilekçe şart gibi görünüyor

• Beyler varmı bir sıkıntı hız testleri atın
  • Her gece olduğu gibi yine uçuyor. Gündüz Turkcell, gece Vodafone'cuyumVodafone Limitsiz Tarifeler! (ANA KONU) 

Vodafone Limitsiz Tarifeler! (ANA KONU)

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    😂🤣

geforce now ile iyi oynanır hocam sizin hatla :D sınırsız tarife bide.

• Kolomen_596 K kullanıcısına yanıt

Pc sağlam hocam gerek yokVodafone Limitsiz Tarifeler! (ANA KONU) 

Bizim sınırsız alıma tamamen kapanmış müşteri temsilcisinden öğrendim
  • Heryerde 0.5 veriyor deyip kendini teselli eden ,gizlice bu tarifeye geçmeye çalışan yogurtcell liflerin gözü yaşlı 😂
  • 0.5 mbps hız veriyor diyip, vodafone'un sımırsız tarifesine geçmeye çalışan yoğurtcellliler kim?
  • Lexco kullanıcısına yanıt
    Onlar kendini biliyor abisi
  • Kapanacağı belliydi zaten. Alanlar aldı, ben bile düşük hıza rağmen bırakmadıysam kimse bırakmaz.

Baya bir talep gördü aynı işyerinde bile kullanan birsuru kişi var ,bu paketi en önce komple sınırsız verdiler ,sonra baktılar tutuldu iyice kıstılar paketi bu 10G gelse bile ülkemize böyle olur ,7 24 Sınırsız tarife hicbirzaman olmaz ya kampanya olarak verip kapatılır ,superbox ta böyle oldu baştan bastılar full sinirsizi bazılari sürekli böyle full sınırsız olacak sandı superboxta da ,bundada ,adamların stratejisi bu ,buradaki bazı yoğurt tayfasida geçmeyin geçmeyin diye milleti galayana getirdi şimdi alın size sınırsız tarife heryerde 0.5 veriyor diye tatmin edin kendinizi ,sinirsiz tarifeye geçtiğimden beri kot pantolonu çıkartmış pijamayi giymiş gibi hissediyorum okadar rahatım ayrıca internet sınırsız değil bu tarifede sadece kimse konuşmuyor ,dakika ve SMS te sinirsiz internet kadar da önemli birşey bu yeri geliyor aylık bana 3000 dk yetmiyordu .
  • Valla milletin dediğini takmıyorum. Vodafone'u öcü gibi gösteriyorlar. 6 senedir gayet orta halli hizmet alıyorum.

Vodafone Limitsiz Tarifeler! (ANA KONU)

Şuan aldığım hız bu. Hertürlü kullanım yapabiliyorum. İstediğim kadar konuşup sms yollayabiliyorum. Ha hız konusunda çok çok memnun etmesede yinede şükür. Keşke Turkcell de çıkartsa böyle..

Ekstra bir ücret falan yansımadı. Mh ile görüşmemi gerektirecek bir durum yok. Bu devirde bu paraya bu kadar, işine gelmeyen kullanmasın.

Tadını çıkar o hızlarınVodafone Limitsiz Tarifeler! (ANA KONU) 

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.