Şimdi Ara

Vodafone sınırsız paket

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.928
Cevap
53
Favori
156.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 14 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 272
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 78
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 52 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 46
  • Favoriye Eklediklerim 54
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • AppleFoni (198 mesaj) Jazzalyn (140 mesaj) ougzahn (113 mesaj) Kolomen_596 (79 mesaj) erkanctnn (78 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (786 mesaj) Mobil (703 mesaj) Mini (38 mesaj) Uygulama (401 mesaj)
  • @
9 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    108 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fantazik11

ceo'ya aylar öncesinden mail attım etkisi olmadı şimdi tekrar atıyorum. olumlu dönüş alan arkadaşlar içeriği direkt iletebilirseniz her şeyi denememize rağmen çıkmıyor paket.

ben boyle bir mail atarak gectim tarifeye

mail başlığı: Transition to Vodafone Limitsiz Redli Tariff

içerik:

Dear Mr. Coolman,

Vodafone Team has sent a "Limitsiz Redli" tariff offer to all my friends around me. But I haven't got any invitation. Can you please help with the transition to this tariff?

The lady who called me from the Vodafone team; she said unfortunately we cannot pass you to this tariff. This has greatly disappointed me. I am currently paying 50 TL per month and ready to pay you 180 TL monthly, but Vodafone Team rejects me.

My phone number is ..........

-----

Merhaba Coolman Bey,

Çevremdeki tüm arkadaşlarıma "limitsiz redli" tarifesi teklifi gönderdiniz. Bu tarifeye geçiş konusunda lütfen yardımcı olur musunuz? Beni arayan Müşteri Temsilcisi hanımefendi bana; malesef sizi bu tarifeye geçiremiyoruz dedi. Bu beni çok büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. Ben şuanda ayda 50 TL fatura ödüyorum ve aylık size 180 TL fatura ödemeye hazırım ama beni red ediyorsunuz.

Telefon numaram ........

• Er
    9 Mesaj

Konuya yorum atarak desteklerini ileten tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum sadece 15 günlük bir süreçte bu pakete geçiş sağladım. İlk operatörüm Turkcell üzerinden Turan bey ile Vodafone Red35 tarifesine Koç Ailem ile geçiş sağladık. Ardından 35 gb olan interneti çok kısa sürede neredeyse 1 gb kalacak şekilde bitirdim. Bunun yanında Vodafone Şikayet kısmından bu pakete geçişimin sağlanmasını ilettim. Vodafone internet sitesinden aranma talebinde bulundum. Beni aradılar fakat sürekli yanımda üzerinden girip kontrol ederek geçiş yapabileceğimi söylediler. Bende son çare ceo için verilen mail adresine arkadaşlarımın bu pakette olduğunu bende bu pakete geçmek istiyorum yoksa mağdur bırakılacağımı yazdım. Aradan çok kısa bir süre sonra Vodafone tarafından arandım ve bu paketi 169 yerine 179 TL'ye sadece müşteri memnuniyeti açısından geçiş yapabiliriz dediklerini duydum ve sevindim. İlk yıl 179 sonrasında 199 TL olacağını kabul ettim. Pakete geçişim tamamlandı. Arkadaşlar bazıları aylarca benim gibi şanslılar ise 15 günde geçebiliyor. Sebebini hiç bilmiyorum. Forumda ne yazılıysa yorumlara uyarak belirttiğim şekilde süreci ilerlettim. @SINIRSIZNET ve @Vodafone Red FsK konu hakkında burada ki yorumlarını okuyarak ilerleyebilirsiniz. Herkese çok teşekkür ediyorum.

• Teğmen
    166 Mesaj

Bu üslupla attığım mailden sonra 3-5mbps kopan internetimi güçlendirip 70mbps ye çevirdiler derdinizi bu şekilde anlatın yardımcı oluyorlar arkadaşlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    abdullahazad kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2433 Mesaj
    quote:

Konuya yorum atarak desteklerini ileten tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum sadece 15 günlük bir süreçte bu pakete geçiş sağladım. İlk operatörüm Turkcell üzerinden Turan bey ile Vodafone Red35 tarifesine Koç Ailem ile geçiş sağladık. Ardından 35 gb olan interneti çok kısa sürede neredeyse 1 gb kalacak şekilde bitirdim. Bunun yanında Vodafone Şikayet kısmından bu pakete geçişimin sağlanmasını ilettim. Vodafone internet sitesinden aranma talebinde bulundum. Beni aradılar fakat sürekli yanımda üzerinden girip kontrol ederek geçiş yapabileceğimi söylediler. Bende son çare ceo için verilen mail adresine arkadaşlarımın bu pakette olduğunu bende bu pakete geçmek istiyorum yoksa mağdur bırakılacağımı yazdım. Aradan çok kısa bir süre sonra Vodafone tarafından arandım ve bu paketi 169 yerine 179 TL'ye sadece müşteri memnuniyeti açısından geçiş yapabiliriz dediklerini duydum ve sevindim. İlk yıl 179 sonrasında 199 TL olacağını kabul ettim. Pakete geçişim tamamlandı. Arkadaşlar bazıları aylarca benim gibi şanslılar ise 15 günde geçebiliyor. Sebebini hiç bilmiyorum. Forumda ne yazılıysa yorumlara uyarak belirttiğim şekilde süreci ilerlettim. @SINIRSIZNET ve @Vodafone Red FsK konu hakkında burada ki yorumlarını okuyarak ilerleyebilirsiniz. Herkese çok teşekkür ediyorum.

hocam birebir aynı süreci yaşadım bugün geçiş için arandım red35 kullanıyorum ama geçiş sırasında hata verdi m.temsilcisi ben işlemi başattım yarın sabaha kadar geçmiş olur dedi sizin anında mı geçiş oldu

• Er
    9 Mesaj

hocam müşteri hizmetleri anlık olarak geçireceğini iletti. ardından smsler gelmeye başladı öncelikle paketleri iptal smsleri ardından yeni paket smsleri ve yanımdaya yansıdı. bir sorun olursa sizi tekrar arayacağım dedi ama olmadı. sizi de arar tekrardan sorun oluşursa korkunuz olmasın.

|
    |
    Dark Reaver kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    147 Mesaj

Hayırlısı olsun sevindim bu habere.

|
    |
    fantazik11 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2433 Mesaj
    quote:

hocam müşteri hizmetleri anlık olarak geçireceğini iletti. ardından smsler gelmeye başladı öncelikle paketleri iptal smsleri ardından yeni paket smsleri ve yanımdaya yansıdı. bir sorun olursa sizi tekrar arayacağım dedi ama olmadı. sizi de arar tekrardan sorun oluşursa korkunuz olmasın.

5 dk önce sms ler geldi benimde geçiş tamamlandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Reaver -- 1 Kasım 2020; 19:8:16 >
  • Teğmen
    147 Mesaj

Gözünüz aydın sizinde 👍

|
    |
    Dark Reaver kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2433 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SINIRSIZNET

Gözünüz aydın sizinde 👍

teşekkürler hocam desteklerin için

|
    |
  • Yüzbaşı
    326 Mesaj

Redli 20 Plus tarifesindeyim. Ne zaman teklif gelecek merakla bekliyorum

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/b6/94/69/b694698889034fac03c27a59d33f3c63.png&t=0&width=480&text=1
  • Teğmen
    147 Mesaj

Teklif gelmesini beklemeyin. Diğer geçişi olanlar gibi sizde ceo ya mail atın veya siteden talep oluşturun.

|
    |
    Kolomen_596 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1291 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Mahmut8567

Ceo değişti hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    SINIRSIZNET kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    326 Mesaj

Al buradan yak. Maili ney acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Mahmut8567 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1291 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Mahmut8567

Daha belli değil hocam. Zamanla belli olur.

|
    |
  • Yüzbaşı
    326 Mesaj

Mısırlı birisi Türkiye CEO'su oldu. istesek buluruz hemen

|
    |
  • Binbaşı
    1291 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Mahmut8567

Keşke vodafon tr nin başına gavur ceo koymasalar. Serpil Timuray zamanındaki vodafon nerde şimdiki vodafone nerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lexco -- 3 Kasım 2020; 12:51:9 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    326 Mesaj

arayıp sınırsız tarrife istiyorum 542 den vermiyor sürekli arayacağım inatsa inat

|
    |
  • Er
    4 Mesaj
    Benim evde çekim gücü son bir kaç gündür böyle.

• Yüzbaşı
    326 Mesaj

Maşallah hocam. Gerisi bal kaymak. Buna da telefon dayanmaz youtubedan falan canlı yayın yapmak için istiyorum şu tarifeyi de telefon patates olur türkenti arıyorum 16 mbps verebiliriz diyor çözüm bulmam lazım

|
    |
    Nboray kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    4 Mesaj

Bir kaç gündür bu şekilde. Geçen haftaya kadar 30 mbps geçmezdi.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Masal Oku
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.