Şimdi Ara

Vodafone sınırsız paket

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.934
Cevap
53
Favori
156.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 274
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 78
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 53 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 46
  • Favoriye Eklediklerim 54
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • AppleFoni (198 mesaj) Jazzalyn (140 mesaj) ougzahn (113 mesaj) Kolomen_596 (79 mesaj) erkanctnn (78 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (787 mesaj) Mobil (706 mesaj) Mini (40 mesaj) Uygulama (401 mesaj)
  • @
9 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
80. Sırada  bugün en iyi #21
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    147 Mesaj
    Sim kartı evde telefona degil modeme takmak isteyenler hattın sürekli meşgule düştügünü ve önemli gelen aramaları kaçırdıgını söyleyenler oldu özelden. Bunun çözümü telefondan hattını modeme takmadan önce tum aramaları yanınızda bulunan farklı bir telefona aktarma yapın ve bu sayede gelen aramaları kaçırmayın arkadaslar. Kısa bir bilgi işine yarayan olur belki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    147 Mesaj

İnanki tüm taleplerimde sana yazdıklarımdan başka birşey yazmadım. Ve direk onaylandı hepsi. Burda ki tek detay talebi okuyan ve onaylayan kişi. Yani iyi bir mt ye denk gelmek. Bir ay dolmadan yapılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SINIRSIZNET -- 24 Ekim 2020; 18:34:37 >
    |
    |
    VgrooveR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    959 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SINIRSIZNET

İnanki tüm taleplerimde sana yazdıklarımdan başka birşey yazmadım. Ve direk onaylandı hepsi. Burda ki tek detay talebi okuyan ve onaylayan kişi. Yani iyi bir mt ye denk gelmek. Bir ay dolmadan yapılıyor
    sizinle konuştuktan sonra 2 tane talep actirmistim. şimdi baktım da bi tanesi açılmamış. Son actigim da 3 gündür incelemede

• Teğmen
    147 Mesaj

Bide siteden yazılı olarak talep açsana. Oradan direk uzmanlara düşüyor talep. Ve noktası virgülüne kadar ne istediğini tam olarak yazıyorsun. Telefonda mt nin ne yazdıgını talebe tam olarak bilmiyorsun.

|
    |
  • Yarbay
    2433 Mesaj

hocam bu sınırsız dk lar yurtdışı aranıyor mu

|
    |
    SINIRSIZNET kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    147 Mesaj

Hiç kullanmadım ama tarife bilgilerinde yazan türkiyede iken yurdışı ücretsiz, yurtdışında ise günlük belli bir ücrete türkiyedeymiş gibi kullanabilirsin diyor.

|
    |
    Dark Reaver kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    959 Mesaj
    quote:

Bide siteden yazılı olarak talep açsana. Oradan direk uzmanlara düşüyor talep. Ve noktası virgülüne kadar ne istediğini tam olarak yazıyorsun. Telefonda mt nin ne yazdıgını talebe tam olarak bilmiyorsun.

Web sitesi üzerinden şikayet yönetimi kısmını mı kastediyorsun. Orada hiç bir şey gözükmüyor. Ama telefonda açtırdığım talepler gözüküyor

• Teğmen
    147 Mesaj

Evet siteden yeni talep açabiliyorsun. Şimdiki açık kayıtların olumsuz kapatılırsa yeni kayıdını siteden yazarak kendin aç.

|
    |
  • Yüzbaşı
    959 Mesaj
    quote:

Evet siteden yeni talep açabiliyorsun. Şimdiki açık kayıtların olumsuz kapatılırsa yeni kayıdını siteden yazarak kendin aç.

Tekrardan açtım bakalım durum ne olacak.

• Teğmen
    147 Mesaj

Hadi hayırlısı bakalım.

|
    |
  • Yarbay
    2433 Mesaj
    quote:

bende online işlemlerden kayıt açtım arkadaş bugün 169 tl ye almış müşteri memluniyeti adına benide bu tarifeye geçirin diye yazdım inşallah numara falan sormadan geçirirler

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/3c/d5/b3/3cd5b3e63c33dbaf08b1923ff464642f.png&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Reaver -- 25 Ekim 2020; 0:33:20 >
  • Teğmen
    147 Mesaj

Umarım onaylanır hocam sizde kullanım yaparsınız.

|
    |
    Dark Reaver kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2615 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: astanca111

480p dayanaği yokmu 720p bari izleseydik red35 gecip bu paketi beklemek istiyorum ama ne yapmam gerektigini bilmiyorum.

Ben video paketlerini PC YE USB İLE İNTERNETİ BAĞLAYIP DOĞRUDAN TARAYICIDAN KULLANDIM.

Full hd 4k ne varsa denedim İNTERNET YEMEDİ. (youtube.com)

Vodafone tv paketini denedim normal tarayıcıdan İNTERNET YEDİ.

Vodafone tv'yi pc ye android emülatör kurup playstoreden indirip denedim İNTERNET YEMEDİ. (Telefondan usb ile pc ye bağlantı, pc den bluestack ile emülatöre, emülatörde playstore üzerinden vodafone tv uygulamasına giriş.)

|
    |
  • Teğmen
    118 Mesaj
    Vodafone Faturasızlar 6000 dk 9000 sms 70 gb internet sadece 65 tl isteyenler ulaşabilir paket tanımlandıktan sonra 1 ay geçerlidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    202 Mesaj

https://www.cellmapper.net/map/ bu siteden bulunduğunuz lokasyondaki baz istasyonundaki hangi bantlarda çalıştığını görebilir ve o bantlara göre telefonunuzdan bant ayarı yapabilirsiniz

• Yüzbaşı
    624 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: abdullahazad

bikmediniz su paket bug'larını satmaktan.

Alıntıları Göster
    Nijeryalı dedikleri döviz satıcıları gibi torbacı bohçacı "İngiltereli" yaşam formları, gel gel vatandaş helal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    7447 Mesaj
    İlk 12 ayı tamamlayıp devam teklifi alan var mı?

Şuan 169 veriyorum, en kötü 189 ile devam edecek fakat devam edip etmeme konusunda kararsızım. Çünkü evde hızlar rezalet durumda, sadece arama ve sms kullanımı yapabiliyorum.

• Çavuş
    77 Mesaj

Bant değiştirmeyi nasıl yapiyoruz

|
    |
    serkante kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    326 Mesaj

bi gariplik var bende hocam. annem ve abim vodafonelu. 4G'de 20-30 mbps alıyorlar bende download 2-3 mbps. elli kera aradım sinyal vb. yolladılar çözüm olmadı anlamıyorum bu işi

|
    |
    Jazzalyn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3130 Mesaj

Boyle bir durum icin o parayi vermeye gerek yok bence. Bulundugunuz her noktada size sorunsuz bir hiz sunsa eyvallahta zaten genel olarak hepimiz is ve evde vakit gecismis oluyoruz eve gelip iskence cekmek gercekten kotu oldugunu dusunuyorum.

|
    |
    Jazzalyn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
anzer balı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.