Şimdi Ara

Vodafone simple tarifeler kapandı.(01.02.2023)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Simple tarifeler bölümünde çıkan uyarı bu şekildedir;

Değerli müşterimiz,

1 Şubat 2023 itibarıyla Vodafone Simple tarifeleri yeni müşteri alımına kapatılmıştır. Zengin içeriklerle dolu Faturasız Kolay Paket tekliflerimizi inceleyebilmeniz için sizi ilgili sayfaya yönlendiriyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Aslında bir yandan iyi olmuş, fiyatlar zaten uygun değildi ve Turkcell RaHat’ta olduğu gibi zırt pırt fiyat güncellemesi geliyordu, bu yüzden iyi olmuş ve çark da çeviremiyordunuz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İlk Redbox sonra bu, Vodafone daha geçen aya kadar kolay paket alma simple var diye slogan atıyordu ne değişti acaba, garip…

Acaba şuan Simple kullananlar hala paket alabiliyorlar mı? Yoksa kullananlar da mı mecburen tarife değiştirecek çünkü taahhüt yok bu pakette.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çark yoktu ama tobi haftalık hediye veriyordu. Paket alma yok otomatik ödeme talimatı ile verildi. Faturalı için teklif bekliyorum ama hala arayan soran yok!Birde buraya yazayım dedim belki arayan olur? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dabaddah -- 5 Şubat 2023; 18:0:23 >
  • dabaddah kullanıcısına yanıt
    Hattınızı faturasıza çevirin, öyle teklif gelir hocam.

• Simple tarifesi faturasız diye geçiyor! :)

• dabaddah kullanıcısına yanıt
    Kolay paketleri satın alabildiğiniz faturasızları kast ediyorum hocam, Simple tarifeleri normal faturasız paketlere benzemiyordu.

• İyi olmuş zaten saçmaydı. Haftalık hediyesi yoktu. Üstelik sürekli kafalarına göre zam yapıyorlardı. Bu sistemi en güzel oturttu. Turkcell Rahat paketler fena değil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.