Şimdi Ara

Vodafone Redbox Çok düşük Hız ve 750- 1000 tl fatura Tuzağı Sakın Almayın

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar. Vodafone firmasının Redbox ile insanlara kurduğu tuzağa bende düştüm maalesef. Başkalarıda düşmesin diye bu konuyu açmayı kendime görev bildim.

Altyapı olmadığı için Vodafone Redbox aboneliği aldık mecburen. İlk 1 ay cayma bedeli yok deniliyordu kampanyada. 15m bit kotasız 170 tl ödemeli tarifeyi seçtik.

Kurulum yapıldı hız testinde hızımız 1-2 mbit anca çıktı. Kurulumu yapan kişi bunun bi kaç güne 15m bite çıkacağını söylerek gitti.

Tabi buda yalandı, tahmin etmiştim ama güvenmek istedik.. 1 Haftalık kullanım sonucu hız rezaletinden dolayı (1-2mbit) derhal kapattırdım.

Aboneliği başlatırkende kapattırırkende sadece kullanılan gün kadar ücret ödeneceğini söylemelerine rağmen bana tam 751 tl fatura çıkardılar.

Evet yanlış duymadınız 751Tl. Hemen şikayet var sitesinde araştırdım benim gibi yüzlerce - binlerce kişiye 700- 1000tl civarlarında fatura çıkarmışlar.

Sakın bu tuzağa sizlerde düşmeyin. Kanıt olarak foto ekliyorum ve sizlerde nette çok kısa bir araştırma yaparsanız Vodafone Redbox 'ın insaları nasıl tuzağa düşürüp 1000tl civarı fatura çıkardığını hemen görebilirisiniz.

Lütfen dikakt Vodafone Redbox sakın almayın aldırtmayın.

Vodafone Redbox Çok düşük Hız ve 750- 1000 tl fatura Tuzağı Sakın Almayın

Buyrun arkadaşalr aynı tuzağa düşüp kandırılan, mağdur edilen resmen dolandırılan başka yüzlerce vatandaştan sadece bir kaçı:

https://www.sikayetvar.com/vodafone/vodafone-sozunde-durmayarak-cayma-bedeli-istiyor

https://www.sikayetvar.com/vodafone/vodafone-bilgi-vermeden-uyelik-sonlandirilma-ve-talep-olmadan-kampanya-baslatma

https://www.sikayetvar.com/vodafone/vodafone-redbox-taahhut-cayma-bedeli-sacmaligi

https://www.sikayetvar.com/vodafone-net/vodafone-net-redbox-cayma-bedeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shinnok -- 20 Mart 2021; 13:10:30 >

• Fatura detayında ne yazıyor ?

• e_capkan kullanıcısına yanıt

Fatura bile göndermediki bu dolandırıcılar sadece. Verdiğim fotoğraftaki bilgi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: shinnok

Fatura bile göndermediki bu dolandırıcılar sadece. Verdiğim fotoğraftaki bilgi var.

arayın Mail atsınlar

btk ya ve THY ye şikayet edin bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 20 Mart 2021; 16:51:22 >
    Şikayet ettim mahkemeye de vereceğim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Şikayet ettim mahkemeye de vereceğim

kutuyuda iade ettiniz demi ?

cayma bedeli 50-100 çıkartsalar hadi neyse

faturayı ödemeniz lazım ama sonra iade alırsınız kazanırsanız.

evet hocam modemlerini iade ettim. onu fiyattan düştüler bu seferde 300 tl ye yakın bir ödeme yapmam gerektiğini söylediler. soyguna devam yani

• quote:

evet hocam modemlerini iade ettim. onu fiyattan düştüler bu seferde 300 tl ye yakın bir ödeme yapmam gerektiğini söylediler. soyguna devam yani

fatura güncellendi yani

Evet. 1 ay cayma bedeli yok deyipte farklı ödemelerden vatandaşı soyuyolar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Güncel tutalım. Başkalarıda bu tuzağa düşmesin. Hergün dolandırılan başka vatandaşlarımızı ekleyeceğim maalesef vodafone soyguna devam ediyor hızla.

802 tl fatura çıkarılan bir mağdur daha :

https://www.sikayetvar.com/vodafone/vodafone-redbox-iptal-sonrasi-tarafima-cikarilan-cayma-bedeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shinnok -- 24 Mart 2021; 8:8:3 >
  • Bilenler bilir Vodafone yokken telsim vardı taa o zamanlardan beridir kullanırım. Vodafone Türkiyeye yeni geldiği zamanlardı tahmini 12 sene filan olmuştur tam seneyi hatırlamıyorum. Şu wınn tarzı usb modemlerle 4gb İnterneti uygun fiyata veriyorlardı. Ben sürekli seyahat ettiğim için taşınabilir internet cazip gelmişti. Öğrenciyim de o zamanlar maddi durumlar kötü. Bir ay kullan çekmezse veya beğenmezsen kullandığın kadar öder iade edersin diye vermişlerdi. Modemi aldım baktım hiç 3g çekmiyor ful 2g ve Google'a bile girmek dakikalar alıyor. Sadece şehir merkezinin göbeğinde 3g çekiyor. İade etmek istedim o zamanın parasıyla 300 küsür tl almışlardı bir senelik ücreti peşin aldılar galiba. O zamanlar thh, bimer filan yok tabi muhattap alan yok. O öğrenci halimle o parayı ödemiştim ya yıl boyu küfür etmiştim Vodafona. O gün bu gündür Vodafone ve taahhüt kelimelerini duyunca direkt söver ve uzak dururum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevo_61 -- 24 Mart 2021; 8:16:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • superboxun laciverti. Bir amaç var İnsanları kazıklamak
    Zamanında benide avukata vermişti karaktersizler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.