Şimdi Ara

VODAFONE REDBOX 4.5G EVDE İNTERNET★ANA KONU★ [150GB 139TL , 300GB 199TL , 400GB 249TL] GÜNCEL (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.624
Cevap
39
Favori
216.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adres değişikliği yapamaycağım sanırım. çünkü kullanacağım adres redbox a uygun değilmiş. Öyle olsa en baştan bu adrese isterim zaten
  • steppewolf kullanıcısına yanıt
    Adres değişikliğinde bunu sorgulamıyorlar.
  • Anladım emin misiniz ? Herkes bu şekilde yapar kimse 30 tl fark ödemez bu yüzden merak ettim
    Yılda bir kere ücretsiz. İkinci kez yapınca ücreti nedir hatırlamıyorum. Ben yaptım bu şekilde.
  • Mesela limitsiz redbox alsam farklı bir şehir için, Yazlık adresime (altyapı uygun değil diye hizmet verilmeyen ) adres değişikliği ile taşıyabilir miyim ?
    O kadar detay bilmiyorum.

Ben istanbul kadıköyden tuzlaya değiştirttim. Tuzla adresim için redbox sunulmuyordu. Hiç bir sorun etmediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: steppewolf

Merhaba arkadaşlar bulunduğum bölgede telekom altyapısında yıllardır sorun olduğu için internet hizmeti alamıyoruz .

Redbox denemek istedim aradım müşteri hizmetlerini bulunduğum bölge için ( Muğla Fethiye Merkez) 4.5G sinyalinin uyggun olmadığını ve başvuramayacağımı söyledi.

Anlamadığım nokta zaten telekom altyapısı olmadığı için bu tip taşınabilir internetlere yöneliyoruz yine de alt yapı problemi çıkıyor.

Acaba farklı bir lokasyon için redbox alsam götürüp kendi evimde kullanabilir miyim ? ( Vodafone 4.5g çekiyor telefonda)

Yoksa 4.5g sinyali yeterli değil dedikleri için çok büyük sıkıntılar mı yaşarım bağlantı anlamında?

Teşekkürler,

Netten başvuru yapınca size redbox seçeneği çıkıyor ise online başvuru yapın. Bana da telefonda olmaz dediler, vodafone yanımda uygulaması üstünden başvuru yaptım. 1 gün sonra gelip kurdular.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• AKINLASINN A kullanıcısına yanıt
    Vodafone websitesinden başvurmayı denedim adresimde hizmet sağlanamıyor dedi. Cep telefonum turkcell dolayısı ile vodafone yanımda uygulaması kullanmıyorum. Vodafone üyesi olmasakta kullanılıyor mu bu uygulama ?
  • Taşınabilir olduğu için düşünüyorum. İzmir Merkezde hız nasıl olur sizce? 5mb altına inmesin yeter bana ama 0.2 hızlar biraz korkuttu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • VODAFONE REDBOX 4.5G EVDE İNTERNET★ANA KONU★ [150GB 139TL , 300GB 199TL , 400GB 249TL] GÜNCEL

Alttaki zte modem. Üstteki extender ile wifi dağıtılınca. Yer izmir bayraklı.
  • Teşekkür ederim hocam paylaşımınız için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone redbox zte modem ile 15 mb sınırsız internet kullanıyorum lakin çekim gücünü arttırmak için cisco 4g anten alacağım direk arkaya oturur mu yoksa dönüştürücü kullanmak gerekli mi arkadaşlar

• VODAFONE REDBOX 4.5G EVDE İNTERNET★ANA KONU★ [150GB 139TL , 300GB 199TL , 400GB 249TL] GÜNCEL

• m398 M kullanıcısına yanıt
    Fotoyu açamadım. Sma tipi erkek soketli olması gerekiyor antenin. Zte mf 255 için en azından.
  • Hocam cisco 4g anten erkek giriş lakin biraz büyük gibi geldi sma mı yoksa değil mi çözemedim En kötü dönüştürücü takarız inş çekime artısı olur fikri olan var mı bu konuda zira telefon ile 90db aldığım yerde zte modem En İyi 82db çekiyor 82 ile 86 arası oynuyor bu antenler ne kadar etkili olur sizce çünkü piyasada dandik antenleri 4g olarak satıyorlar ama onlardan Hayır gelmez umarım bu iyi olur

47 dolar mı bu anten? Forumda huawei modemi o fiyata satanlar var. Huawei modemi alıp band ayarı da yapabiliyor olmak daha iyi değil mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yok hocam 47 dolara almam ki resim için attım

• takip

Daha önce de yazdım burda, db düşük daha iyidir.
  • Modemle ilgili sorun yaşayan var mı? Çok kişi bağlanınca kafayı yiyor, bağlantı gidiyor. Modem değişikliği istedim geri dönmediler daha. B535 modeli var bende. Değişik model var mı verdikleri?

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.