Şimdi Ara

VODAFONE REDBOX 4.5G EVDE İNTERNET★ANA KONU★ [150GB 139TL , 300GB 199TL , 400GB 249TL] GÜNCEL (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.624
Cevap
39
Favori
216.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bekleme hocam hem son faturan da az geliyor.Ben 227tl modem ve 53 tl son fatura= Toplam=280₺ ile rdebox maceramı tamamladım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • aylmz07 kullanıcısına yanıt

Hocam selamlar,redbox önerir misiniz öğrenciyim yurtta kalacağım online dersler,udemy kurs videolarını sorunsuz bir biçimde halledeyim idare eder mi beni,sizin yorumlarınız benim için değerli şimdiden teşekkürler.(Konum Ankara Macunköy Aselsan yanında yurt altyapı sıkıntısı olmaz diye düşünüyorum)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkanacaar S kullanıcısına yanıt
    Ben ilk 9 ay çok rahat kullandım ki forumda övgü dolu mesajlarım var.Bağlantım gündüzleri 50 mgbtlere, akşam prime zamanlarda da 15 mgbtlerdeydi.Sıkıntısız iptv den maç izledim.Bulunduğum ilçe, yazlıkçılar tarafından işgal edilince, nüfus 2 katına çıktı ve son 3 ay bağlantım, 0,5 kbtlere düştü.Son 3 ay 1 mgbt bile göremedim.Fakat bu sürede Antalya merkezde bağlantım hala 50 mgbtlerdeydi.Sıkıntı yaşamamak için, iyice araştırmanı tavsiye ederim.Vodafone hatla akşam internet hızını test et, sonradan başın ağrımasın.

• serkanacaar S kullanıcısına yanıt

3 ay boyunca Manisa - Salihli / izmir Seferihisar / Dikilide Home office de sıkıntısız kullandım istanbul dönüş yaptığımda 5 mbit/s üzerine bile geceleri çıkmıyordu sınırsız 15Mbit/s kullanıyordum, sonunda tekrardan evime 100 Mbit/s bağlattım.. şuan kutusunda duruyor tekrardan home office sebebiyle sehir dışına çıkarsam diye istanbul dışında fiyat / performans ürünü, İzmir seferihisar / Dikilide hafta sonları sıkıntılı idi.

• Night King kullanıcısına yanıt

hocam dediğinizi yaptım , modeme 6 haneli şifre geliyor fakat o şifre ile yanımda uygulamasına mobil kısmından girince kabul etmiyor orda 8 haneli şifre istiyor. redbox kısmında girince de jetfatura diye bi sayfaya yönlendiriyor.siz nereden giriş yaptınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Auglia

hocam dediğinizi yaptım , modeme 6 haneli şifre geliyor fakat o şifre ile yanımda uygulamasına mobil kısmından girince kabul etmiyor orda 8 haneli şifre istiyor. redbox kısmında girince de jetfatura diye bi sayfaya yönlendiriyor.siz nereden giriş yaptınız ?

Bana modem ara yüzüne 8 haneli şifre gelmişti

• Vodafone sitesinden kotasız kaldırılmış. Yeni tarifeler:

VODAFONE REDBOX 4.5G EVDE İNTERNET★ANA KONU★ [150GB 139TL , 300GB 199TL , 400GB 249TL] GÜNCEL
  • Komedi resmen 200 gblik paketi 150 yapıp 10 lira zam yapınca ne değişti acaba rezil Vodafone

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone açıkladığı son paketlerle tüm cazibesini kaybetmiş. Son günlerde internetten memnunum 10 megabit alabiliyorum ama yine de değmez Fiber gelir gelmez cayma bedeli neyse verip kapatacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, redbox ile zte mf255v modem kullanıyorum, modemin arkasındaki harici çıkışlara anten taksam çekim gücü artar mı?

• Geç cevap verdiğim için üzgünüm neyse ki diğer kişiler cevaplamış.

Ben, son ayın son günlerinde çıktım. Hatta taşıma işlemim ilk 12. ayın son günü tamamlandı sanırım. Yani bu sizin tercihinize bağlı bir şey. Kullandığınız kadarını ödersiniz. Benden önce çıkanlar daha az kullandıklarından benden daha az ödediler. Ama siz yine de son günlere bırakmayın baya bir stres yaşamıştım çünkü.

• herkese selam. bulunduğum yere fiber gelmiş. 100 mb gösteriyor. redbox üyeliğim 6 eylülde başladı. iptal edip geçsem mi sizce. baya cayma bedeli gösteriyor.

Uygulamada gözüken cezayı ödersiniz hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: aylmz07

Uygulamada gözüken cezayı ödersiniz hocam.

2 tane var. hem fatura için 200 küsur hem modem için 400 küsur. çok fazla değil mi. modem ne alaka.

Uygulamada ne gösteriyorsa o'dur hocam.

Modem siz de kalıyor hocam ondan bu ceza.

• quote:

Orijinalden alıntı: aylmz07

Modem siz de kalıyor hocam ondan bu ceza.

İyi de napcam ben o modemi 😄 zaten fiber bağlatcam. Superbox geri almıştı modemi.

• İmza atarken belgeleri okumayınca böyle yanıtlar verebiliyorsunuz keşke redbox alırken sözleşmeyi okumuş olsaydınız, 19 x 24 tl modem ücreti modemi ikinci el sararsanız 400 tl den bira geri almış olursunuz ama alan olur mu orası meçhul bayağı satışta 4.5g modem var

• Hat taşıyınca yine yanımda uygulamasındaki bedeli mi ödüyoruz yoksa daha uyguna mı geliyor?

• AİGUN kullanıcısına yanıt
    Uygulamada görünen bedeli ödüyoruz hocam.

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.