Şimdi Ara

VODAFONE REDBOX 4.5G EVDE İNTERNET★ANA KONU★ [150GB 139TL , 300GB 199TL , 400GB 249TL] GÜNCEL (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.624
Cevap
39
Favori
216.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Magnet kocaelide yok sanırım
  • Q7jk Q kullanıcısına yanıt

Çok az yerde var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bugün kurulum yapıldı benim ancak sistemsel sıkıntı olduğundan aktivasyon yapamadılar ne Zaman tamamlanır aktivasyon işlemi ? Hangi no ile iletişime geçebilirim

• Merhaba arkadaşlar geçen hafta taktırdım RedBox'ı ancak Vodafone'un çok karışık müşteri hizmetleri var faturayı nereden nasıl ödeyeceğimi anlamadım yardımcı olur musunuz

• ~Onur~ kullanıcısına yanıt
    Size telefon numaranız mesaj yoluyla geldi mi? Teknofix yanımda uygulaması giriş şifresi ve kullanıcı adı verdi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Onur~

Merhaba arkadaşlar geçen hafta taktırdım RedBox'ı ancak Vodafone'un çok karışık müşteri hizmetleri var faturayı nereden nasıl ödeyeceğimi anlamadım yardımcı olur musunuz

https://www.vodafone.com.tr/yanimda/fatura-ode

Çoğu Mobil banka uygulamalarından

Ya da

Vodafone yanımda uygulamasından ödenebilir, telefon numarası modemin arkasında etiketile yapıştirilmis olmalı

• şikayet yönetimi kısmında ek paketle ilgili soru sordum. gelen cevapta 50 gb 40 tl kaldırılmış. bu vodafone'a bulaştık iyimi yaptık bilemedim.. müşteri temsilcisi yetmiyorsa üst pakete geçin diyor. 14 gün cayma hakkımı kullansam mı bilemedim. sizce ne yapmalıyım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekniking -- 27 Kasım 2020; 19:28:4 >
  • Süperbox 10/5 tarifem 20 gün sonra bitiyor ve redbox'a geçmeyi düşünüyorum ama bu 500GB kota sınırı varmış sanırım 15/5 mb olan sınırsız pakette?

Süperbox'ta aylık 800-1200 gb veri kullanımım oluyor ve şu ana kadar hiç sıkıntı olmadı.

Rebox'un 500 gb kotayı aşınca bir sorun yaşar mıyım?

• Onu sınırsız olarak güncellediler vodafone yanımda da geçebileceğim paketler kısmında eskiden 500 gb idi sonra 1000Gb oldu şu anda sınırsız olarak görünüyor.
  • ZeyrekEmrullah Z kullanıcısına yanıt

Biraz önce türkceli aradım 149TL +3 Lira telsiz kullanım ücreti ile 152 Tl 10/2mbps internet ile kullanıma devam edebileceğimi söylediler.

Vodafonda son ücret 170'TL mi ek ücret falan alıyorlar mı sonradan? Özel iletişim vergisi , telsiz kullanım, telsiz ruhsatı gibi sonradan 10-12 liralık ücret çıkıyor mu?

Türkcele 129 liralık diye başladık 141 lira oldu o yüzden soruyorum.

• 12 tl yeni hat vergisi var.
  • ZeyrekEmrullah Z kullanıcısına yanıt

12 lirayı demekki her operatör her ay alıyor. Teşekkürler bilgilendirdiğiniz için.

• Rica ederim
  • Kotayı halen öğrenemiyorum nereden öğrencez bu kotayı

• kotayı öğrenemiyorum

faturayı göremiyorum

vodafone yanımdaya giremiyorum

jet faturaya giremiyorum

yapıcağınız işi valla ya

• Bu modem için 4g anten alıp takan var mı? Orijinal bir anten nereden satın alabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seco4

kotayı öğrenemiyorum

faturayı göremiyorum

vodafone yanımdaya giremiyorum

jet faturaya giremiyorum

yapıcağınız işi valla ya

https://online.vodafone.com.tr/yanimda/#/giris

buradan giriş yapın hocam, girmesi lazım buradan. Şifre için S yazıp 7000 'e SMS atmanız gerekiyor. Mesaj gönderemiyorsanız müşteri hizmetlerini arayıp açtırabiliyorsun.

Yanımda uygulamasına bende giremiyorum şikayet oluşturuyorum ısrarla düzelttik ss gönderin diyorlar, müsait olsam bi ara ekran goruntusu cekip göndercem. Şimdilik eski sürüm apk 8.4.2 sürümü kullanıyorum bununla sorunsuz giriyor. Faturaları mobil bankacılık ile ödüyorum daha kullanışlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZevkiSefa

Bu modem için 4g anten alıp takan var mı? Orijinal bir anten nereden satın alabiliriz?

Bende düşünüyorum da fiyatlar yüksek kendi orjinal antenini satan yeri görmedim. Sanırım Vodafone da satıyor olması lazım, oyle birşey yazıyordu. Orjinal antenin pek etkili olacagını zannetmiyorum. Ben alacak olursam Outdoor tipi anten düşünüyorum. Kablo ile uzatıp dısarı koymak için. Performans artışı olmaycaak diye endişeliyim o yüzden askıda:)

• Kime sorsam bilemedim ben de, aynı endişe bende de mevcut para verip karşılığını alamamak üzer.
  • vodafone yanımdaya nasıl giremiyorsunuz anlamıyorum, bilgilendirme eksikliği galiba.

ilk şifre olarak puk kodunu ikinci şifre olarak pin kodunu gireceksiniz...

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.