Şimdi Ara

VODAFONE REDBOX 4.5G EVDE İNTERNET★ANA KONU★ [150GB 139TL , 300GB 199TL , 400GB 249TL] GÜNCEL (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.624
Cevap
39
Favori
216.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Maalesef

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu an kurulum yapıldı kullanıyorum. Turknette 15 gün sonra zahmet edip internetimi düzeltti. Tahminim karşı komşu ttnet kullanıyor ve onda da sorun oldu. Ortak kutuyu açtılar birşeyler yapıp komşunun evine girdiler ve düzeldi. Yani turk net bişey yapmamış olabilir. Neyse turk neti 6 ay donduracağım. Vodofone de sıkıntı olursa onunla devam edebilirim. Şu an vodofone çok dalgalı 2 mbps ile 26 mbps (genelde 13 civarı) download, 3 ile 10 mbps (genelde 5 civarı) upload gördüm. Paket 15 mbps sınırsız. Tüm cihazların sorunsuz çalışıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crazy0067 C kullanıcısına yanıt
    Hocam Al life isimli uygulamayı kurdum ben oradan 150 gb aylık yazdım düşüyor kalanı gösteriliyor. VODAFONE REDBOX 4.5G EVDE İNTERNET★ANA KONU★ [150GB 139TL , 300GB 199TL , 400GB 249TL] GÜNCEL

• mertdogan.44 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bende ayni sorunu yasiyorum inmek bilmiyor programlar

• mertdogan.44 kullanıcısına yanıt
    Bende de App Store üzerinde sorun var güncellemeler çok yavaş yükleniyor. 15 mbps sınırsız paket kullanıyorum.

• başvurduk bakalım

• 15 mbps sınırız paket kullananlara soruyorum upload hızınız 5 mbps mi tam olarak? Bir de download hızı 15 ile sınırlı mı yoksa daha fazla alıyor musunuz?

• serhat194411 kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var Apple store den dosya indirmek zülüm.

• Arkadaslar en dusuk paketini almayi dusunuyorum cunku oturduğum yerde port yok ve tek saglayici maalesef tt.
    Memnun olan var mi? Cok sikayet okudum da gozum korkuyor taahhute girmeye.

• Arizona Dream kullanıcısına yanıt

En iyi hangi operatör çekiyorsa onu değerlendirin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Arkadaslar en dusuk paketini almayi dusunuyorum cunku oturduğum yerde port yok ve tek saglayici maalesef tt.
    Memnun olan var mi? Cok sikayet okudum da gozum korkuyor taahhute girmeye.

Kullanacağıin yerde Vodafone hat ile telefonda aldığın hizdan memnunsan modem ile en az o kadar hız alırsın. Ama ping yüksek olabilir adsl fiber vs. gibi değil

• muratoto kullanıcısına yanıt

fiyati sebebiyle vodafoneu tercih etmeyi düşündüm turkcell box cok pahalı maalesef

• Evdekiler hep tt kullaniyoruz cevremde de vodafone yok evimin yakınında kullanan :/ arkadasi superbox kullandi bir sure. Hic stabil degil surekli kesildi ve dns sorunu yasadim diyordu. Korkuyorum bunda da 2 yil taahhut verip sorunlu insternet kullanmaktan. Bir de 150gb kota ustune :)

• 150 gb tarifeyi aldık ama 6 günde 95 gb kalmış, modem yanlış ölçmüyorsa mecburen limitsiz pakete geçmek zorunda kalacağız. 30-35 mbit hızlarda Netflix, Amazon prime, blutv den üç beş film izlemeye bu kadar gidermi anlamadım.

• Arizona Dream kullanıcısına yanıt

Hem Fatura ödeyip hem kallanamadıktan sonra kıymeti kalmaz. Port yoksa Magnet almayı deneyin gerçi vermeyebilirler. Olmazsa kota yeter derseniz TT bi inceleyin derim.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/internet/sayfalar/evimde-mobil-wifi-tarifeleri.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Evdekiler hep tt kullaniyoruz cevremde de vodafone yok evimin yakınında kullanan :/ arkadasi superbox kullandi bir sure. Hic stabil degil surekli kesildi ve dns sorunu yasadim diyordu. Korkuyorum bunda da 2 yil taahhut verip sorunlu insternet kullanmaktan. Bir de 150gb kota ustune :)

Deneme imkanınız yoksa biraz riskli. Benim evde Vodafone zayıf baya, bilerek risk alıp satın almıştım son zamanlarda bazen yavaşlama yada nadiren kesinti oluyor yoğunluktan olduğunu düşünüyorum, genelde problem olmuyor. Senin bölgede de yoğunluk varsa böyle sıkıntılar yaşayabilirsin.

Belki hattını 1 aylığına Vodafone'a taşıyıp durumu analiz edebilirsin. Öğleden sonra veya akşamdan gece yarısına kadar yoğunluk durumunu gözlemlersin. Hiz konusnda tereddüt edersen rerbox almazsın. Yada başvuru yaptığında bölge uygunsa veriyorlar, evde de kurulum yapıp sorun yoksa sözleşme imzalatiyorlar. Ancak 5 dk da memnuniyet anlaşılmıyor, her operatör için gün boyu kullanım testi daha yerinde olur.

• arkadaşlar vodafone'nun bize verdiği modemi kullanmak zorundamıyız? sonuçta bu cihaza kira bedeli 19 tl ödüyoruz.bu cihazı iade edip kendimiz tplink mr200 kullanamazmıyız? böylece fatura ücreti hem daha düşük olur hemde mr200 cihaz kendimize ait olur. bu konuda bilgisi olan varmı

• Paketler arasında 150 gb,200 gb ve sınırsız. hız farkları mı var tam anlayamadım sadece kota mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: urf

Paketler arasında 150 gb,200 gb ve sınırsız. hız farkları mı var tam anlayamadım sadece kota mı ?

kotalı olanlar 4.5g hızında, alabildiğince hız. Sınırsız olan paket 15 mbps hızında. Uploadlar hepsinde 5mbps

• cok tesekkur ederim

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.