Şimdi Ara

VODAFONE REDBOX 4.5G EVDE İNTERNET★ANA KONU★ [150GB 139TL , 300GB 199TL , 400GB 249TL] GÜNCEL (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.624
Cevap
39
Favori
216.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: astanca111

Ceo ya mail atarak bağlattirdim , teknofix ekibi bağliyor hocam ama bağladiği şey ne diye kendileride bilmiyolar o kadar tecrubesizdiler. Normal hattim ile 60 70 mbit aliyorum ben bulunduğum konumda turkcell ise kiriklidan aliyo sinyali oda 40 mbit filan tek turktelekom 3g de 2 mbit aliyorum ;) görele merkeze verin adresi herhangi bir ev olur vs onlar sizi aricaklar adres teyit edicekler köye yönlendirirsin. Görele vodafon bayiside başvuru aliyor ordanda başvurabilirsin. Ama teknifixi kapima getirene kadar denemedigim yol kalmamisti yok sinyal yetersiz yok oraya hizmetimiz yok vs vs oldurana kadar belim çatladi çok ustunde durman lazim teknofix tamamen bir yikim cuma cumartesi bakiyolar göreleye zaten giresun merkezden geliyolar. Modem bende kaliyo 960 lira taksik bagladilar sıkıyosa geri alsinlar.

Hangi paketi kullanıyorsunuz? 150 gb alıp daha sonra 200 gb yükseltme imkanı varmı?

• Şuan 150gb olanını kullanıyorum, Vodafone yanımda'dan bakınca 200 ve sınırsız pakete geçebiliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cayma bedeli yada herhangi ek ücret yansırmı acaba

• Yok.
    Firmalarda üst pakete geçişte hiçbir zaman sıkıntı yaşamazsınız, bu her yerde böyledir

• teşekkür ederim

• Ben görele değil de eynesilin köylerinden birinde oturuyorum teknofix göreleye bile gelmeye tenezzül etmekte zorlandığına göre desene bizim buraya bin dereden su getirir ;) 24 ay sonunda noluyo acaba bi bilgin var mı acaba hocam aynı fiyattan devam mı ? İptal istesem bana sıkıntı çıkarır mı acaba bu vodafone? Modemin başına bişey gelse bi sorun çıksa teknofixle işimiz zor o zaman desene @astanca111

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hawk28 H kullanıcısına yanıt

1000 dereden su getircen ki onlar senin kapina gelesin bana 10 defa söz verdiler 20 tane mail attim şikayet olusturdum 100 tane arama yaptim 3 4 tanesini actilar vs vs en sonunda baglayip gittiklerinde başim ağriyodu 3 haftada bağlatabildim.

• 10 gündür kullanıyorum. hız ya da bağlantıda herhangi bir sorunum yok ama yanımda uygulamasında ya da vodafone sitesinde kalan kullanımı göremiyorum hâlâ. Al Life uygulamasındaki yanlış gibi geldi kullandığımdan daha fazlasını kullandığımı gösteriyor sanki.

• herkese merhaba bugun 150 gblık pakete başvurdum. yakındaki bayi şuan sistem güncellemesi yapıldıgını ve sadece belirtilen adreste kullanım yapabileceğimi söyledi. böyle bir durum varmı?

• Arkadaşlar merhaba yeni taşındığım evde altyapı yok bende türk telekom,süperonline ve redboxı inceledim.Türk telekom henüz tüm Türkiye'de yaygın değil taahhütsüz olması güzel ve tercih edebileceğim bu olurdu ama yok.Redbox 24 ay taahhüt istiyor ve bence gereksiz bu altyapı gelirse cayma bedeli ne öderim bilmiyorum.Süperonline her zaman ki gibi Turkcell olan pahalı düşük seçenek.Ne yapacağımı bilmiyorum.Siz nasıl kullanıyorsunuz ve hangisi daha mantıklı çekim gücü açısından sıkıntı yok 4.5g konumumda iyi.

• Selamlar,

bende bu gün Istanbul'da bir bayiye danıştım, Yalova Çınarcık içerisinde kullanmak için. hızları 10 mbit e sabitlediklerini ama istediğiniz heryere taşıyabilirsiniz bilgisini verdi. Ben anlamadım, 4.5G çeken yerde 30-40 mbitleri görüyorum telefonla ama buna rağmen 10mbit hıza kitliyorlar mı gerçekten?

• quote:

Orijinalden alıntı: tekniking

herkese merhaba bugun 150 gblık pakete başvurdum. yakındaki bayi şuan sistem güncellemesi yapıldıgını ve sadece belirtilen adreste kullanım yapabileceğimi söyledi. böyle bir durum varmı?

şuana kadar öyle bir şey olmadı hocam bir çok kişi farklı bir adreste kullanıyor ve problem çıkmıyor, hatta vodafone redbox sayfasında esaslar kısmında "farklı bir yerde kullanırsanız hızları taahüt etmiyorum" şeklinde bir madde de var.

• quote:

Orijinalden alıntı: bad_boy97

Selamlar,

bende bu gün Istanbul'da bir bayiye danıştım, Yalova Çınarcık içerisinde kullanmak için. hızları 10 mbit e sabitlediklerini ama istediğiniz heryere taşıyabilirsiniz bilgisini verdi. Ben anlamadım, 4.5G çeken yerde 30-40 mbitleri görüyorum telefonla ama buna rağmen 10mbit hıza kitliyorlar mı gerçekten?

Hocam sınırsız paket 15 mbit download, 5 mbit upload. Ama kotalı paketlerde hız sınırı yok.

• Merhaba arkadaşlar,
    Redbox wifi üzerinden app store de indirme hızı kısıtlaması yaşayan var mı ? İndirme hızım harika ama App Store de 10 mb lık uygulamayı 15 dakikada indiriyorum. Bu yalnızca App Store de oluyor.

• mertdogan.44 kullanıcısına yanıt
    Bende de google playde öyle nedeni ne acaba

• mertdogan.44 kullanıcısına yanıt

Hocam normalde indirme hızınız kaç?Redbox sözleşmesini okudum maksimum yükleme hızı 5 mbps diyor.

• VgrooveR kullanıcısına yanıt

bir sorum daha var beni arayıp 99tl lik 150 gb pkaete ilk 12 ay sanırım 112 tl sonra vergilerle birlikle 102 tl dediler bu fiyat doğrumu?

pakette 99 tl diyor

• quote:

bir sorum daha var beni arayıp 99tl lik 150 gb pkaete ilk 12 ay sanırım 112 tl sonra vergilerle birlikle 102 tl dediler bu fiyat doğrumu?

pakette 99 tl diyor

12 liralık yeni hat ücreti var hocam galiba.

• 12 ay boyunca 12 tl mi alcaklar anlamadımki

• quote:

12 ay boyunca 12 tl mi alcaklar anlamadımki

evet hocam 12 ay boyunca 12 tl. Sonrasında fatura bedeli ne ise onu ödeyeceksiniz

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.