Şimdi Ara

VODAFONE REDBOX 4.5G EVDE İNTERNET★ANA KONU★ [150GB 139TL , 300GB 199TL , 400GB 249TL] GÜNCEL (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.624
Cevap
39
Favori
216.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende bu ara internet baya kötü modem 3 4 diş çekmesine rağmen videoları izlerken dönüyor 360p izliyorum ona rağmen sürekli hız düşüyor dönüyor sizdede böyle bir durum varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tv reklamları gelmiş, yeni galiba... yeni modemi gösteriyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: aylmz07

Upload 5 mb su an.Download 3 mb. Acaba gece 2 den sonra sınır kalkıyor mu bi de onu deneyeyim

Gece 2den sonra hız düşümü kalkmadı.3mb ile devam etti.

• Vodafone Evde 10 internet paketini kullanıyorum. Temmuzdan beri yanımda şifresi alamıyordum. Defalarca şikayet ettim olmadı. Sözde şikayeti alıyorlar ve bir daha dönüş yapmıyorlar. Pul ve pin kodları da olmuyordu. Sonunda bayiye gittim Sms almayı açtılar ve düzeldi. S yazıp 7000'e gönderince mesaj geldi. Müşteri hizmetleri kaç defa söylememe rağmen açılmaz dedi açmadı. 10 saniyelik işi yapmamışlar. Yanımda uygulamasına sonunda girdin.
    VODAFONE REDBOX 4.5G EVDE İNTERNET★ANA KONU★ [150GB 139TL , 300GB 199TL , 400GB 249TL] GÜNCEL

VODAFONE REDBOX 4.5G EVDE İNTERNET★ANA KONU★ [150GB 139TL , 300GB 199TL , 400GB 249TL] GÜNCEL

• ramazankkaya kullanıcısına yanıt
    Hocam ben yanımda uygulamasında tobi ile bir dakikada açtırdım
    "SMS gelmiyor" diye tobiye yazdım
    Sizi arkadaşıma yönlendireyim mi diye sordu
    Evet dedim
    Bağlanan arkadaşa redbox hattımı SMS alımına açtırmak istiyorum diye yazdım ve hemen açtırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylodmr -- 13 Ocak 2021; 22:41:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylodmr

Hocam ben yanımda uygulamasında tobi ile bir dakikada açtırdım
    "SMS gelmiyor" diye tobiye yazdım
    Sizi arkadaşıma yönlendireyim mi diye sordu
    Evet dedim
    Bağlanan arkadaşa redbox hattımı SMS alımına açtırmak istiyorum diye yazdım ve hemen açtırdı.

Ben yanımdaya giremiyordum hocam. Şifre yoktu. Puk kodu da olmuyordu. Mesaj da gelmiyordu.

• ramazankkaya kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam

Kurulumdan hemen sonra yanımda uygulaması için şifre ve onay kodu gelmişti bana
  • Arkadaşlar internet kotamız bu gece 23:59 da mı sıfırlanıyor yarın mı sıfırlanıyor bilgisi olan yazabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brhmstn -- 14 Ocak 2021; 11:53:55 >
  • brhmstn B kullanıcısına yanıt
    Yarın gece.
  • Superbox almıştım sonra iptal ettim öğlen saatleri hariç 2 mb falan hız alıyordum. (10 Mbs/Sınırsız pakette idim) Şimdi bunu gördüm almayı düşünmüyorum hep olumsuz yorumlar var ama internete ihtiyaç var bulunduğum bölgece altyapı yok ne yapacağım bilmiyorum

• Hız konusunda hala telefondan aldığım hızı yakalayamadım. Nedense telefon kadar stabilde olmuyor. Anlamsız şekilde 90-100mb telefonum speed test sonucu verirken hangi bantı açtıysam birleştirdiysem ne o hızları görüyorum ne de o ping değerlerini sizlerde durum nedir? Aynı durumu yaşayan var mı ?

• olcay77 kullanıcısına yanıt

Yeni modemmi hocam ? Zte mi huawei modemmi ?

• astanca111 A kullanıcısına yanıt

Hua modem

• olcay77 kullanıcısına yanıt

Telefonda yakaladiginiz hizi yakalamama gibi bir sansınız yok. Modemin 5 diş cektigine bakmayin rssi degeri 70 ve altı olmali konumlandirmasini bu şekilde yapabilirsiniz. Hatta ve hatta 60 altinda olmalıki snr degerinizde 20 ustu olmali. Bu kosullarda hala ayni sorun varsa modem degistirmeyi talep edin.

• astanca111 A kullanıcısına yanıt

rsss 51 snr 16 şuan modem ve telefon yanyana ölçüyorum şaşırtıcı.

• Ben de evde 10 tarifesini kullanıyorum 10mbps olması gereken internetim her ay belirli bir kullanıma gelince 5mbps düşürülüyor müşteri hizmetleri böyle bir sınırlama yok dese de her ay bunu yaşayıp talep oluşturmaktan çok yoruldum direk sınırsız olsa 100mbps kadar alabiliyorum ama altyapı yok mecbur katlanıyoruz
  • vodafone herzamanki gibi bu işide eline yüzüne bulaştırdı. akşam 11 dedimi benim internetim gidip geliyor. cep telefonuda dahil oda vodafone. bir yetkilide demiyorki yeter artık yatırım yapacağız kaliteyi yükselteceğiz. bugün baz istasyonu yetersizliği ile ilgili geri dönüş aldım buradan yürüyüp cayma bedelsiz çıkmaya çalışacağım.

• Redbox 200 GB hattıma 169 TL'ye sınırsız teklif geldiğini daha önceden yazmıştım hatırlayanınız vardır, haftasonu Bahçelievler'deki evime geçtim.
    Yine her zaman olduğu gibi muazzam hızları gördüm. Gündüzleri 90-130 mbps geceleri ise 200-220 mbps hızları görüyorum. :)
    Prime time dediğimiz zamanda bile 70 mbit altını görmedim.

Gece sabaha karşı yaptığım testler:

Akşam prime time zamanında yaptığım testler :

Bu da Vodafone rekorum:

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.