Şimdi Ara

Vodafone Red Pro - Red Tarifelerini İndirimli Alın (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
10
Favori
13.153
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kadima

quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

Arkadaşlar, Vodafone ismindeki bu ecnebi firma, kısa sürede ülkemiz şartlarına uyum sağlayarak kendi abonesini nasıl soyacağının yolunu keşfetmiş durumda..

Eğer sizin bakiyenizde yüksek tutarda TL var ise; atıyorum 200 veya 300 veya 500- 1000 tl gibi gibi... Siz numaranızı başka operatöre taşıdınız diyelim ve içerde kalan Vodafonedaki bakiyenizi almak için Vodafone başvurdunuz.

Peki vodafone ne yapıyor? "Dürüstlük kuralına aykırı hareket etmekle veya ticari amaçla kullanıldığı" bahanesiyle SİZDEN TAM %10.40 KESİNTİ YAPIYOR !

En doğal hakkınız olan bakiyenizi istemeyi, ""Dürüstlük kuralına aykırı hareket etmek veya ticari amaçla kullanmak" olarak görüyorlar..

Bakiyeniz düşük ise bunu yapmıyor, çünkü ordan alacağı kesinti az olduğu için uğraşmaya değmez diye düşünüyorlardır herhalde !!!

Bu kesintiyi hazine payı ve kurum masrafları katkı payı olarak gösterdiği için devlete ödediği vergileri sizin bakiyenizle ödeyerek bu işin yolunu bulmuş durumda..

Bu durumun ispatlanması konusunu açtığınızda ise önünüze herhangi bir kanıt veya delil sunamıyorlar..

Turkcell ve Telekomda ise bu şekilde bir uygulama bulunmamaktadır...

Özellikle yüksek bakiyesi olan aboneleri uyarıyorum...Paçanızı kurtarın bu operatörden...

Senin soygun anlayışın bu ise adamlar Türkiye'deki en dürüst firma oluyor :D
    Ayrıca hattında o kadar bakiyeyi neden ve nasıl biriktireceksin onu da anlamış değilim.

Şu an mega3GB tarifesini kullanıyorum ama güzel bir RED tarifesi olursa geçmek isterim. Bu fiyatlar mevcut tarifeme göre pahalı.

sen aboneye " neden o kadar bakiyeyi hattında tutuyorsun" diye sorarsan kurşunu kendi ayağına sıkmış olursun... senin buda sorgulaman gereken vodafone, ben değil.. ben istediğim kadar bakiyeyi orda tutarım, bu yasak değil...

Sen niye bu gaspı yaptığını ve neden daha az bakiyelerde yapmadığını sorguladığın zaman iyi bir iş yapmış olursun !

hattında 1000 lira olsa, 104 lira keyfine göre kesiyor, oh ne ala, mis para.. böyle bir sürü abone olsa kaldıracağı paraya bak sen, hem de hiçbir karşılığı olmadan alıyor...

Şöyle örnek vereyim sana; bildiğin gibi her köşe başında akaryakıt istasyonu var, bunca boluğa rağmen deposunu fulleyen az değildir... sen hiç gidip de deposunu fulleyen adama " hemşerim niye depoyu fullüyorsun, zaten elini sallasan istasyona değer" diye soruyor musun hiiç? bu da öyle hesap işte !

• Mega3gb 19 tl 600 dk+1000 sms+3 gb
    İnterneti doldur 19+10=29 tl 600 dk+1000 sms+6 gb
    TArifeyi doldur 19+15=34 tl 1200 dk+2000 sms+6 gb

Tahahüt yok fatura yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundere -- 21 Kasım 2016; 18:42:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

Mega3gb 19 tl 600 dk+1000 sms+3 gb
    İnterneti doldur 19+10=29 tl 600 dk+1000 sms+6 gb
    TArifeyi doldur 19+15=34 tl 1200 dk+2000 sms+6 gb

Tahahüt yok fatura yok

Faturasız tarifelerde 1 saniye bile konuşsan 1 dakika, 1 kb indirsen bile 100 kb sayıyor. O yüzden paketler çabuk bitiyor.
  • quote:

Arkadaşlar, Vodafone ismindeki bu ecnebi firma, kısa sürede ülkemiz şartlarına uyum sağlayarak kendi abonesini nasıl soyacağının yolunu keşfetmiş durumda..

Eğer sizin bakiyenizde yüksek tutarda TL var ise; atıyorum 200 veya 300 veya 500- 1000 tl gibi gibi... Siz numaranızı başka operatöre taşıdınız diyelim ve içerde kalan Vodafonedaki bakiyenizi almak için Vodafone başvurdunuz.

Peki vodafone ne yapıyor? "Dürüstlük kuralına aykırı hareket etmekle veya ticari amaçla kullanıldığı" bahanesiyle SİZDEN TAM %10.40 KESİNTİ YAPIYOR !

En doğal hakkınız olan bakiyenizi istemeyi, ""Dürüstlük kuralına aykırı hareket etmek veya ticari amaçla kullanmak" olarak görüyorlar..

Bakiyeniz düşük ise bunu yapmıyor, çünkü ordan alacağı kesinti az olduğu için uğraşmaya değmez diye düşünüyorlardır herhalde !!!

Bu kesintiyi hazine payı ve kurum masrafları katkı payı olarak gösterdiği için devlete ödediği vergileri sizin bakiyenizle ödeyerek bu işin yolunu bulmuş durumda..

Bu durumun ispatlanması konusunu açtığınızda ise önünüze herhangi bir kanıt veya delil sunamıyorlar..

Turkcell ve Telekomda ise bu şekilde bir uygulama bulunmamaktadır...

Özellikle yüksek bakiyesi olan aboneleri uyarıyorum...Paçanızı kurtarın bu operatörden...

vodafone'da fazla bakiye kalmıyor zaten.Bi üçkağıt yapıp çekiyorlar.En son HARİKA SHOW TV diye bişey uydurup 9,80 çekiyorlar.
    VODAFONE'DAN UZAK DURUN.

• site bana fake gibi geldi.
    bunu deneyen var mı ?
    satış danışmanlarından birisi açmış gibi siteyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkahmet

site bana fake gibi geldi.
    bunu deneyen var mı ?
    satış danışmanlarından birisi açmış gibi siteyi.

Fake değil hocam. Başvuru yapın sizi arıyorlar yarım saat sonra. Onay alınca tekrardan Vodafone genel merkezden arıyorlar doğrulama için.

Bu adamlar aracılık yapıyor Vodafone'dan komisyon alıyor.

Hatta firma yetkilisi forumda. Çağıralım konuya.
  • soyadı olayı olmasa düşünmüştüm ama soyadı tutan kimse yok
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sabbra

Turkcell ve tt de severek alıyor o oranı hiç merak etme sen. Ara sor mh ye. Sonra edit at mesajina.

elbette ki sordum; hem yazılı hem de bizzat arayarak ...sordum, hiçbiri almıyor ayrıca bu durumu yaşayan mağdurlar da aynı operatörlerin böyle bir kesinti yapmadıklarından da bahsettiklerini biliyorum...

O zaman ben özür dilerim. Bir ara bu konuda şikayetler okumuştum. Tüm operatörler aynı tutum içinde diye hatırlıyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firma yetkilisi bana özel mesaj attı. Kendisi foruma yeni üye olduğu için bu kısma mesaj atma yetkisi yokmuş.

Bana attığı mesajı sizlerle paylaşmamı istediği için aşağıya ekran görüntüsü olarak ekledim :

Vodafone Red Pro - Red Tarifelerini İndirimli Alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 21 Kasım 2016; 20:32:5 >
  • Sadece Yeni gelenlere ya da Yeni hat alanlara değil di mi bu tarifeler?

Nisan gibi taahhüdüm bitiyordu, olmazsa bozup red L'ye geçebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

Sadece Yeni gelenlere ya da Yeni hat alanlara değil di mi bu tarifeler?

Siteye numaranızı bırakın yarım saat sonra arıyorlar hocam.

0850 480 05 41 numaraları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 21 Kasım 2016; 20:47:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

Sadece Yeni gelenlere ya da Yeni hat alanlara değil di mi bu tarifeler?

Siteye numaranızı bırakın yarım saat sonra arıyorlar hocam.

0850 480 05 41 numaraları.

Çok teşekkürler dostum

• Hocam vodafone nın böyle bir sayfası yok. bilgilerinizi vermeyin sakın.

Fake sayfa

http://www.vodafoneredpro.com/redaileindirimi.html
  • site fake sakın bilgilerinizi girmeyin toplist koymuş bide anasayfanın en altına bu kadar amatör sayfa hazırlanmaz
  • Ben 10 gb 2000dkyi 52tlye gördüm vodafone bayinde red

• Site sahte diyenlere gelsin.
     Vodafone Red Pro - Red Tarifelerini İndirimli Alın

• TIRPAN kullanıcısına yanıt
    Hocam onda sizinle aynı soyada sahip Vodafone faturalı abonesi şartı var. O kişi size referans oluyor. Herkes hemen geçemiyor yani.

• Aynen oyle bi sey dedi çalışan

• TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ YAPMAMAKTAYIZ HAT TAŞIMA VE SIFIR HAT İŞLEMLERİNİ YAPMAKTAYIZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vodafoneredpro -- 29 Kasım 2016; 10:59:52 >
  • vodafoneredpro V kullanıcısına yanıt
    bir sorum olacak. geçen ocaktan beri aile indiriminden faydalanıyorum. taahhüt bittikten sonra faydalanmaya devam edebilir miyim? yoksa indirimsiz fiyattan mı devam edeceğim?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.