Şimdi Ara

Vodafone Red Fiber Kartal Şubesi Burak Koşucu tarafından kandırıldık (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
4.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • dediğim gibi sadece 200 lirası indirime gidildi. ekim ve kasım fatarası gelmedi sadece.
    240-250 lira arası bi açık var indirimden düşülmeyen .

@burakkosucu 'dan yanıt bekleniyor . sorunu çözdüğünde herkesi buradan bilgilendireceğim .

Vodafone Red Fiber Kartal Şubesi Burak Koşucu tarafından kandırıldık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasık biti -- 3 Ocak 2020; 12:47:48 >
  • burakkosucu gitti Ozcan.babacan bakıyor
    https://forum.donanimhaber.com/profil/2810384#!/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kütahyalı_ramazan -- 3 Ocak 2020; 15:11:45 >
  • kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    Biyere gittiğim yok, buradayım. Destek saglayabiliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burakkosucu kullanıcısına yanıt
    Senin kullanıcı adını değiştirip Özcan yapmışlardı ve ob kişi de ayrıldı dedi

• Daha önceden "Alk" adındaki vodafone bayinde calisiyordum, oradan ayrılıp "Redfiber" isimli, cogunlukla kendi altyapimiz ile ilgilenen merkez bayiye geçtim. Dinlenmek için bi süre ara vermistim. Bu süreçte de sagolsun, Özcan Bey ilgilenmişti hesabımla.

• kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    2 tane hesap var
  • Burak Koşucu'ya tekrar ulaşamıyoruz . Acil ve acil bilgi bekliyorum

@burakkosucu
  • st34m kullanıcısına yanıt
    Evet bu konuda çok haklısınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aleyk83 -- 19 Ocak 2020; 20:17:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kütahyalı_ramazan

Senin kullanıcı adını değiştirip Özcan yapmışlardı ve ob kişi de ayrıldı dedi
    Banada aynisini dediler burasinin yaptığı dolandırıcılık olmuyor mu o halde? Hatta kendisinden bayide bahsedince hava değişti bilgisayarda oturan kadin calisanlar kendi aralarinda bilgisayarda whatsapptan birseyler konusup kas goz yaptilar normal olmayan birseyler var orada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aleyk83 -- 16 Ocak 2020; 15:28:49 >
  • Malesef çözüm yok.

Vodafone Red Fiber Kartal Şubesi ve Burak Koşucu tarafından kandırıldım , dolaylı yoldan dolandırıldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arkadaşlar nerede çalışıyor? Alk İletişim mi? Red Kartal bilmem ne mi? Alk İletişim ise zaten adı çıkmış. Red Kartal ise ona da bakılır. Türkiye' nin en büyük forumlarından birisindesiniz. Kandırıldıysanız kandıranı, şirketini, şirketinin sorumlularını burada teşhir edersiniz Google aramalarında cayır cayır çıkıp cümle aleme yıllar boyu ibret olurlar.

Vodafone , Vodafone.net , Fiber , Alk İletişim , Ali Kahveci , Burak Koşucu , Özcan Babacan ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EuphoriA -- 3 Mayıs 2020; 23:7:6 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.