Şimdi Ara

VODAFONE RED 10 TARİFESİ 49 TL(10GB INT,2000DK HY,1000 SMS) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
7
Favori
74.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güncel fiyat nedir? Taahhüt süresi nedir? Kampanya detay linki var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

Güncel fiyat nedir? Taahhüt süresi nedir? Kampanya detay linki var mı

www.vodafoneredpro.com

12 ay taahhutludur ve sadece hat tasima islemlerini yapmaktayiz

• vodafoneredpro V kullanıcısına yanıt
    turkcell'den gecis yapacagim, red 10 tarifesi ne kadar acaba taahhutlu?
    karafirin big chefs gibi firsatlari kullanabiliyoruz di mi ?

icinde spotify var mi bi de :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbto -- 26 Aralık 2016; 22:41:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbto

turkcell'den gecis yapacagim, red 10 tarifesi ne kadar acaba taahhutlu?
    karafirin big chefs gibi firsatlari kullanabiliyoruz di mi ?

icinde spotify var mi bi de :)

Evet spotfiy ve diger red avantajlari mevcuttur.

Tarifenin bitimine 4 gun kaldi hemen basvurmanizi rica edecegim

• vodafoneredpro V kullanıcısına yanıt
    Taahhutlu fiyati nedir?

+2gb geliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbto -- 27 Aralık 2016; 8:38:41 >
  • Bizim hatlar aynı kişiye sahip. 1.hat Vodafone red L, 2.hattı ben kullanıyorum abimin üzerine kayıtlı ikiside. 2.hat tt'du. Numara degistirmeyle Vodafone a geçsem aile indirimi olur mu diye sordum olur dediler. Red 10'u aile indiriminden 52tl den yaptırdım. Aynı kişi üzerine nasıl oldu bilmiyorum ama oldu gerisini kurcalamiyorum
  • Ben de İKSV Kırmızı kart ve netflix için geçmeyi düşünüyorum da..Hatta 2.hat olarak bile kullanabilirim bir süre yine kurtarıyor hani kampanyalarından.
    Netflix üyeliğinden 50- 60 lira kadar İKSV lale karttan da 275 lira kadar avantaj geliyor.

Bilmiyorum eğer 100 liraya Red L alsam 4 ay sonra iptal etsem ? Yapabiliyor muyum böyle bir şey ?
  • Red L almayı düşünüyorm 12 ay taahüt verdik diyelim sonra 2 ay sonra iptal etsem kalan ayların cezasınımı öderim yoksa kullandığım aylarınmı..
  • 52 tl şunu 50 yapamışlar
  • Hala var mı bu tarife acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkans.

Hala var mı bu tarife acaba?

Vodafone bayilerinde afişini halen görüyorum.
  • zaltun kullanıcısına yanıt
    Evet, var. Çarşamba günü ben de hattımın biri için geçiş başvurusu yaptım, Pazartesi 02'de geçiş yapılacağına dair mesaj geldi.
  • Red10 52 tl güzel fiyat açıkcası.

Aveada kamu kullanıyorum. 3 referans olduğum hat var ailemde. Onlarda bi sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum ama emin de değilim:) tek çekincem bu. Çok baktım da bulamadım sonucu nedir diye
  • serkans. S kullanıcısına yanıt
    Bende bir arkadaşımın referansiyla kamuya geçmiştim. Arkadaş Vodafone a geçeli 1 sene oldu. Benim tarife devam ediyordu. Sıkıntı olmaz
  • Spotify 3 ayı 1 lira yapmıştım. Vodafone spotify i active etmedim. 1 yıllık süre active ettikten sonra mı başlıyor yoksa tarife ye geçince hemen mi
  • ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    Kullandığınız ayların. 6 Aydan fazla kullanmış olsaydınız kalan ayların olacaktı. Yani durum tüketici Lehine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.R.E.S. -- 9 Ocak 2017; 17:16:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.R.E.S.

Kullandığınız ayların. 6 Aydan fazla kullanmış olsaydınız kalan ayların olacaktı. Şanı durum tüketici Lehine.

O zaman geçeyim bu tarifeye.
  • Bu tarifeyle lounge ve diğer kampanyalardan yararlanabiliyor muyuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Red10 52 tl 12gb mı oluyor.
    İstanbul anadolu yakasında hangi bayide bulunuyor arkadaşlar. Turkcell de son 10 günüm.
  • Ya bilen arkadaşlar bir yardımcı olun. Türktelekomdan red 10 tarifesine geçtim dün geçişim.gerçekleşti. Ama faturam 80 tl görünüyor. Oysaki aile indirimi ile 52 denmişti. Aynı zamanda 10 gb değil 7.6 görünüyor internetim. Bununda sebebi faturamın her ayın 6 sında kesilecekmiş o yüzden haklarım tam yüklenmemiş bu nasıl bir mantık? Bin pişman oldum.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.