Şimdi Ara

Vodafone Pişmanlıktır (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
1
Favori
30.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eski o dk dan dusuyor ama kac dk konusursan konus 1dk dusuyor bende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ay taahhüt bitiyor, 2 yıldır mecburiyetten kullanıyorum toplam 4 yıldır vodafone kullanıcısıyım ama evimde bile düzgünce çekmiyor TT ve Turkcell'in aksine. Haftaya gidip Turkcell paketleri inceleyip ona geçeceğim istediği kadar kazık olsun Turkcell kalitedir arkadaş okuduğum üniversite de bile vodafone düzgünce çekmiyor. Kampa gidiyorum kampta vodafone hariç yine TT ve Turkcell çekiyor vodafone çekmiyor. Kızılcahamam'a hafta sonu ailecek mangala gidiyoruz yine vodafone rezalet. Allah kimseyi düşürmesin 4 yıldır üzerine çekim kapasitesi olarak çok fazla bir şey koyduğunu görmedim.
  • bana 15 gb 2000 dk yi 63 liraya veriyor :( bende degistirmek istiyorum ama nasil olucak bilmiyorum.
  • alfamega A kullanıcısına yanıt
    şarjın hızlı veya yavaş gitmesi konusunu bilmiyorum ancak turkcell den geçeceksen yazık etme ne için geçeceksin bilmiyorum paketleri fahiş fiyat olduğu için geçeceksen birşey diyemem ama tavsiyem iyi araştırma yapmanız turktelekomu da mümkünse araştırın çevrenizde kullananlara sorun kafanıza yatarsa ona geçin yada turkcell de kalın en son seçenek vodafone olsun.ne hediye olarak verdiği internetin hayrı var (en son bana verdiği haftalık 500 mb şaka gibi değil mi) ne de internet hızının hayrı var kesilmeler yavaşlamalar vs.hat kesilmesi de cabası (son 2 haftadır hat kesilme sorunu yok ondan önce ne çektiğimi ben biliyorum kaç kere müşteri hizmetlerini aradım) uzun lafın kısası
    tavsiye etmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfamega

Bu mesaj silindi.
    Şarjın çabuk bitmesini bırak, şarj olurken bile çok yavaş oluyor. Turkcell'i takıyorum ve yarım saatte full oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 19 Aralık 2018; 20:29:40 >
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ben kullanım esnasında da bunu yaşadım. Bariz arada fark var.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Tabi TT geçmen daha iyi olur. Şehir merkezlerinde pek üzmez.

• alfamega A kullanıcısına yanıt
    turkcell de fahiş bir fiyat politikası var onda hemfikiriz zaten benim diğer operatörlerin hoşuma giden tarafı mesela turkcell fiyatları çok yüksek hediyeleri çok iyi
    (bipten grup kur 1 gb, dergilik uygulaması veriyor 5gb gir istediğin dergiyi indir oku ayrıca dergi indirince 1 gb daha veriyor fizy sınırsız kotadan yemiyor, benim gördüğüm salla kazanda en kötü hediyesi haftalık instagram verdi belki daha düşük hediyeleri vardır ama genel olarak bu şekilde) hediyelerden çok çok azda olsa verilen parayla arayı kapatıyor
    tt de ise fiyatlar düşük internet seviyeleri üzmeyecek seviyede btk raporu doğrudur onda da şöyle düşünebiliriz insanlar paketlere fazla para vermek istemiyor aynı paketin ucuzunu görünce mecburen ona geçiyor
    tt bir zamanlar çekmiyor diye nam saldı bir kere (o dönemde bende tt kullanıyordum gerçekten çekmeme sorunu müthiş yüksek seviyedeydi şu anda nasıl bilmiyorum) o yüzden kullanıcılar uzak duruyor geriye tek seçenek vodafone başka yapacak birşey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madenipara11 -- 20 Aralık 2018; 13:46:9 >

• Turk Telekom dururken Vodafone kullanılmaz. Eğer çift hatlı telefon kullanılıyorsa Turk Telekom-Turkcell kombinasyonu yapılır yine Vodafone kullanılmaz.

Vodafone servisleriyle, kampanyalarıyla, paketleriyle en kötü operatör olarak yerleşmiştir.

• 1 senedir Vodafone faturalı kullanıyorum 3. kez cihaz puanlarım sıfırlandı, artık ayıptır yani tam cihaz alacakken neden puanlarım sıfırlanıyor anlamıyorum, çevremdeki insanlara artık kesinlikle Vodafone önermiyorum. Vodafone pişmanlıktır, hattımı da yarın iptal ediyorum.
  • dolland82TR kullanıcısına yanıt
    Fatura ödeme de geçikme oldu mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lene kullanıcısına yanıt
    hayır hocam ilk aydan itibaren kredi kartıma otomatik ödeme talimatı verdim zaten zamanında ödeniyor
    faturalarımda yüksek 100 tl ortalama
    ama anlam veremedim ben de kafalarına göre siliyorlar
    cep merkezlerine sorduğum zaman da ; sistemsel hata vs diyorlar işte
  • dolland82TR kullanıcısına yanıt
    Anladım. İnşallah çözüme kavuşur..
    Limit puan Önemli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lene kullanıcısına yanıt
    yani sonuçta ödemelerim düzenli ile önemli olmalı tabi ki de
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.