Şimdi Ara

Vodafone Pay [ANA KONU] (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.501
Cevap
229
Favori
407.931
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, bisu için kampanya gelmiş ama,uygulama üzerinden oluşturduğumuz kartı kabul etmiyor. Çözebilen var mı

Vodafone Pay [ANA KONU]

Vodafone Pay [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar yüklemelerde sıkıntı varmı?

• crackerss1982 C kullanıcısına yanıt
    Evet, geceden beri onay sayfası açılmıyor. Beyaz ekran geliyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ara ara sistemsel sıkıntı oluyor, sonra düzeliyor. Daha öncede olmuştu.

• İşlem ücretleri Nisan'da gerimi gelecek? Ona göre bakiye yükleyeyim diyorumda.

• geçenki 30 tl yi akabilen var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Trebuchet55

Merhaba, bisu için kampanya gelmiş ama,uygulama üzerinden oluşturduğumuz kartı kabul etmiyor. Çözebilen var mı

Merhaba,

Bisu kampanyasını kullanabilen oldu mu ?

• 1 ay olacak neredeyse hala alışveriş iptalinin iadesini yansıtmadılar karta. müşteri hizmetlerini aramaya çalışıyorum daha kelamımı anlatamadan yüzüme kapanıyor telefon, iyice bıktırdılar, 200 küsür lira param ortada yok..alışveriş iadesi alanlar nasıl bir yol izledi acaba anlatabilir mi.

• Akbank kredi kartıyla, Vodafone sanal karta bakiye yüklemeye çalıştım. Karttan para çekildi, fakat uygulamaya yansımadı.. 08502151303 bu numaradan bir türlü temsilciye ulaşamadım. Bu kadar kötü bir destek hizmetini nasıl verebiliyorlar anlamak güç. Başkasının başına bu sorun geldi mi? Bu adamlara nasıl ulaşılıyor?

Edit:harcama provizyondan çıkmasına rağmen yansımadı.

Durum güncelleme: Tam 9 gün sonra çekilen ücretler kartıma iade edildi. Bir daha da bulaşmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mct2002 -- 8 Nisan 2021; 14:23:45 >
  • Hocam bu sorunlar cok kişide yaşandı ve yaşanmaya da devam ediyor bir aydır parasını alamayan arkadaşlar var Pay çağrı merkezine ulaşmak mümkün değil en kolay alma yönteminiz sosyal medya hesapları üzerinden yazarsanız çözüm daha kolay oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mct2002 kullanıcısına yanıt

Aynısı benim de başıma geldi. Kayıt oluşturttum. 15 gün boyunca her gün 2 defa müşteri temsilcini aradım ama yine de çözülemedi.

Vodafone ödeme sistemlerinden bir yöneticiyi tanıyordum ona mesaj yazdım sağolsun aynı günde çözülmesini sağladı.

• Uzak durun Vodafonepay gecen 750 TL mi bir anda duman etti kart gitti para gitti ve tek bir muhatap yok. Sakın bunlara bulasmayın 5 lira icin bos beles bir firmaya para yatirmayin. Vodafonepay mi ASLA

Hocam normal Vodafonu arayin 542 li numarayi oradan sesli yanitta Vodafonepaye bagliyorlar İsi bilen denk gelirse sanslisiniz. Ayrica bankaniza harcama itirazinda hemen bulunun

• beckhim23 B kullanıcısına yanıt
    Paranızı geri alabildiniz mi ?

• beckhim23 B kullanıcısına yanıt

Yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkür ederim. Aynen bu yolu izledim ve kayıt oluşturdum. 3 iş günü içinde sonuçlanacakmış. Sorunu tam tanımlamak için bir işlem daha yaptım. Kredi kartı bilgilerini sisteme kaydedip o kartla bakiye eklemeye çalıştığınızda 3D onay aşamasından sonra, Vodafone pay uygulama ekranında "Sistemsel sorun nedeniyle işleminiz tamamlanamadı, sonra tekrar deneyin." tarzı uyarı veriyor ve beyaz ekranda kalıyor. Tek seçenek olarak geriye geliyorsunuz ve işlem en baştaki haliyle karşınızda duruyor Karttan para çekilmiş oluyor fakat Vodafone Pay tarafında tık yok. Burdan çıkan sonuç; acil ihtiyacınız olan bir meblağ var ise bu uygulamayı kullanmanız doğru olmayabilir. Benim 3 yükleme denememin 2 si hatayla sonuçlandı. Sizde de bu şekilde olabilir.

• barosgoal B kullanıcısına yanıt

Hocam geri aldim parami ama cok sorunlu bir surecti. Muhatap bulamiyorsunuz. Sikayetvar ve Twitterda vodafone destekten yazinca belliki islemi hizlandiriyorlar.

Paraniz gelecektir hocam ama bu vodafonepay uzak durulmasi gereken bir uygulama

• Bunlar paraya çöküp işletiyorlar heralde.?

• Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt

Trendyoldan mail geldi bana "iade ücretinizi kartınıza yatıramadık iban bilgilerinizi girmek için tıklayın" şeklinde. Oraya iban bilgilerimi girdim. Gerçi ona da gelmedi para ama artık sanırım vodafone pay i aradan çıkarttı trendyol.

Benim sorum ise, sanal vodafone pay deki paramı nasıl hesabıma aktarırım? fp denedim kabul etmedi.

• karaelf7 kullanıcısına yanıt

Bir yol bulabildiniz mi?

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.