Şimdi Ara

Vodafone Pay [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: barosgoal , Egeli3543 , Egeli3543 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 1 Misafir - 2 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
4.445
Cevap
228
Favori
402.263
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafone Pay'e ait tüm kampanyaları ve kullanım sorunlarını bu başlık altında toplayacağız.

Dikkatli olmamızı gerektiren en önemli durum ilk hesap açılışından sonra kart silinmesi, paranın kaybolması gibi durumların yaşanmaması için fiziki kart alıp hesaba eklenmeli ve yapılacak olan işlemlerin bu şekilde yapılması önem arz etmektedir. Fiziki kart Vodafone bayilerinde 5 tl karşılığı alınabilmektedir.

Eğer para yükleme işlemi sonrası paranız bloke olduysa Vodefone Müşteri Hizmetlerini arayıp Vodafone Pay bölümüne kendinizi bağlatın, sonrasında çözüm sürecini başlatınız. Eğer sizden evrak istenirse evrak yollayacağınız adres evraktalepleri@vodafone.com.

Vodafone Pay Ücret Tarifesi

Aylık yükleme limiti 1250 tl olmuştur.

Vodafone Pay [ANA KONU]

KAMPANYALAR

1)  31 Mayıs 2021 tarihine kadar Vodafone Pay’de aylık kulanım ücreti yok! Üstelik Vodafone Pay Kart’ınızla yapacağınız tüm işlemler ücretsiz!

Vodafone Pay [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anatolia28 -- 18 Mayıs 2021; 8:51:8 >

• Keşke konuyu hiç açmasaydınız çünkü bu tür konular yukarıda mesaj yazan tipleri kudurtuyor normalde sektör şartı olan başka konularda kimseye yardımcı olmazlar ama bu tarz konuların içine ediyorlar

Bundan sonra sektör şartı olmayan kampanyaları hatta onları bile paylaşmamakta yarar var.

Tek çözüm whatsapp, telegramda sıkıntı gizli grup değilse

Whatsapp’a da referansla alım yapılmalı(Ad-soyad bilgileri gözükmeli) 😂😂
    Her başlıkta sen varsın ve ısrarla birilerine laf çarpma ve aklınca alay etme derdindesin. En az on kere gördüm 'günaydın! mağara soğuk muydu?' tarzı alaycı sözlerini. Millet geç görebilir, farketmeyebilir. Burada soruyor cevapları düzgünce vereceksen ver, vermeyeceksen her yoruma atlama. Forumu kirtletiyorsun sadece.

Aynı sorun bende de var 5 şubatta yuttu 750 TL bakiyemi. İçinde bakiye olan sanal kart pasif hale geçti, mh içindeki bakiyeyi görebiliyor fakat hiçbir işlem yapamıyor. İade birimi incelesin diye kayıt açabiliyorlarmış.

Dün 3 iş günü doldu ve arayan olmadı, ben aradım. Aldığım cevap: "Kartın neden pasif hale geldiği incelenecek". Tamam siz bana bakiyeyi gönderin, incelemeye devam edin desem de yine de kayıt açmaktan başka bir şey yapamıyoruz diyor.

VODAFONEPAY kullanmayın, kullandırmayın.

Dertsiz başına dert arayanlar için on numara hizmet bu kadar şikayetin üstüne şu kartı kullanamaya devam ediyorsanız başınıza gelecekleri peşinen kabul etmişsiniz ve macera arıyorsunuz demektir. Bunu bu zamana kadar kullanmış sorun yaşamış arkadaşlar için değil bundan sonra kullanmaya devam edenler için söylüyorum. Kenarda köşede kaybolsa da sıkıntı olmayacak paranız varsa veya ben kayıt açmak, işlemlerin peşinden koşmak gibi hobiler edindim diyorsanız kullanamaya devam edebilirsiniz.

Ben yandım siz yanmayın vodafone pay cüzdanım ve vodafone pay kart apayrı şeyler olmuş.olurda benim gibi cüzdanıma para yüklerseniz o bakiyeyi sadece fatura ödeme ve kolay paket ödemeleri harici kullanamıyorsunuz.çağrı merkezinde çalışan personelde asgari ücretli çocuklar hiçbirşey bilmiyorlar. Bu kadar dandik firma görmedim.bulaşmayın bunlara.
  • Teşekkürler.
  • Yapılacak yöntem belli lütfen o, şu, bu olumlu diye yazmayın.
  • bunun bir sürü komisyonu vardı sözleşmesinde şu an kesiyor mu

31.03'e kadar beleş

sözleşmede aylık 2 tl kart kullanım

0-10tl yükleme 1tl

100tl yükleme %1,8+3TL

bankaya geri çekilmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosunkaya -- 19 Ocak 2021; 12:59:9 >
  • Farklı günler dememiş. Aynı gün sorun olmaz umarım
  • tosunkaya kullanıcısına yanıt

Hayır kesmiyor

• Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tosunkaya

bunun bir sürü komisyonu vardı sözleşmesinde şu an kesiyor mu

31.03'e kadar beleş

sözleşmede aylık 2 tl kart kullanım

0-10tl yükleme 1tl

100tl yükleme %1,8+3TL

bankaya geri çekilmiyor

31 marttan sonra mı ücretli olacak hizmetler? Bilgisi olan var mı?

• tosunkaya kullanıcısına yanıt

uzatıyorlar devamlı yılbaşına kadar ücretsizdi uzatmışlar

• Bu ay limitleri doldurdum. Şubat başında yaparım artık. Teşekkürler
  • Fastpay, tosla, Paycell ve kassa hepsi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehiamico

Fastpay, tosla, Paycell ve kassa hepsi olur.

asdwqjsadj eyvallah reis hemen kapanır inş :D

• paycell de kampanya yapsın 3-5 kişi diye sonra para yatırmasın. Vodafone büyükmüş turkcellden

• Vodafone pay sanal geçerlimidir acaba
  • ehiamico kullanıcısına yanıt

Afferin sana

• Kart ile para yüklerken komisyon var mı ücretsiz olanı hangisi birde parayı hesaba çekebilir miyiz sadece Vodafone da mı kullanmak gerekli
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.