Şimdi Ara

Vodafone pass video hakkında?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
15.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu paketi alıp telefonu modem olarak kullanarak bilgisayardan youtube'a girsem, kullanabilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet fakat reklamlar kotadan düşüyor o yüzden reklam engelleme eklentisi kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkyb

Evet fakat reklamlar kotadan düşüyor o yüzden reklam engelleme eklentisi kullanın.

Teşekkürler hocam bir de bilgisayardan girdik sınırsız mı bu 1 ay boyunca yüzlerce video izleyeceğim belki? Hd izlesem olur mu sıkıntı 720p? Son olarak youtube içinde gezinirken internet paketimden yer mi? Video açmadım ama kanalları geziyorum mesela. Ad blck kullanıyorum bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 25 Ağustos 2017; 18:9:32 >
  • Kalite konusu farketmez istersen 4K izle. YouTube sayfalarındada gezmenizde sınırsız. Dediğim gibi sadece reklamlara dikkat etmek lazım gerisi önemsiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

quote:

Evet fakat reklamlar kotadan düşüyor o yüzden reklam engelleme eklentisi kullanın.

Teşekkürler hocam bir de bilgisayardan girdik sınırsız mı bu 1 ay boyunca yüzlerce video izleyeceğim belki? Hd izlesem olur mu sıkıntı 720p? Son olarak youtube içinde gezinirken internet paketimden yer mi? Video açmadım ama kanalları geziyorum mesela. Ad blck kullanıyorum bu arada

hocam emin misin bilgisayardan girildiğine ? vodafone forumda olmaz yazmışlar ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: topgun1111

quote:

quote:

hocam emin misin bilgisayardan girildiğine ? vodafone forumda olmaz yazmışlar ??

Müşteri hizmetleri kullanabilirsiniz diyor, teknoseyir ekibi sormuş hayır demişler. Ben note 5 telefonumla paylaştırınca kullanabiliyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: topgun1111

quote:

quote:

Müşteri hizmetleri kullanabilirsiniz diyor, teknoseyir ekibi sormuş hayır demişler. Ben note 5 telefonumla paylaştırınca kullanabiliyorum

cevap için teşekkürler . kotadan düşmüyor değil mi ? Kontrol ettiniz mi kotayı ?

• Bu konu benim içinde çok önemli, ona göre geçiş yapacağım

• forumda bi allahın kulu denemedi mi hiçbir konuya cevap verilmiyor
  • topgun1111 T kullanıcısına yanıt
    alıp deneseniz bilgi verseniz

• ben vodafone wifi modeme sim kartı takıp telefondan bağlandım kotadan düşmedi

• Çatır çatır yiyor kotadan. 15-20 dk da 1gb gitti.

• Konuya açıklık getireyim.

Bugün net bir deneme olsun diye 23.40'ta internetime baktım 2.57 gb. Şuan tam yarım saat 720p video izledim şimdi baktım çok şükür yine 2.57 gb. Halbuki bilgisayardan 525mb internet kullanmışım kotamdan düşmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 31 Ağustos 2017; 0:14:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smayofication

Çatır çatır yiyor kotadan. 15-20 dk da 1gb gitti.

Hocam bilgisayar güncelleme falan yapmış olmasın? Arkaplan'da whatsapp'ı açık bıraktım 25 dakika dizi izledim bir baktım 450 mb internetim gitmiş. Wındows ne yapıyorsa çatır çatır biyerlerden internetimi yemiş.

• windows 10 ise yapar öyle şakalar. güncellemeyi kapatsanız bile geri açma gibi bir huyu var. çetrefilli bir çözümü vardır da, internetten araştırıp yapmak gerek.
  • Şekilsiniz ya kullanıcısına yanıt
    Evde internet yok, bazen bilgisayarı telefonun hotspot'ına bağlayarak giriyorum ama her girişimde illa bir şeyler indiriyor. En son Nvidia güncellemesi indirmiş, onu kapattım. Windows güncellemelerini de kapattım ama illa ki bir şey sömürüyor kotayı.

• bilgisayarsan neyin interneti harcadığını görmek için glasswire kurun bilgisayara, hangi programlar hangi hostlardan veri çekmiş falan gözüküyor hep, istemediğinizi de firewall ile tek tıkla engelliyorsunuz

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, bunu öğrendiğim iyi oldu

• Hocam merhaba ben vodafonedan ttkom'a geçtim fakat bu pass olayını görünce tekrar vodafone a niyetlendim fakat bilmediğim birkaç şey var aydınlatırsanız sevinirim pass video ve pass sosyali red abonelerinin dışında kullanmak mümkün örneğin iletişim pass red abonesi olmayanlara 9 tl videopass ise 18 tl olarak geçiyor vodafone da faruralı aboneler mi sadece passlerden yararlanabiliyor ? örneğin 25 tllik herhangi bir faturalı tarifeye geçince passsoyali + passvideoyu aynı anda alabiliyormuyum ? Yani 25+9+18= 52 biliyormusunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciriko

Hocam merhaba ben vodafonedan ttkom'a geçtim fakat bu pass olayını görünce tekrar vodafone a niyetlendim fakat bilmediğim birkaç şey var aydınlatırsanız sevinirim pass video ve pass sosyali red abonelerinin dışında kullanmak mümkün örneğin iletişim pass red abonesi olmayanlara 9 tl videopass ise 18 tl olarak geçiyor vodafone da faruralı aboneler mi sadece passlerden yararlanabiliyor ? örneğin 25 tllik herhangi bir faturalı tarifeye geçince passsoyali + passvideoyu aynı anda alabiliyormuyum ? Yani 25+9+18= 52 biliyormusunuz

Bilmiyorum hocam ben faturalıyım zaten ağustosta 20 günlüğüne falan kullandım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.