Şimdi Ara

VODAFONE NUMARA YÖNLENDİRME NEDEN ÜCRETLİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
7.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar vodafone hattıma gelen çağrıları aveaya yönlendirdim yalnız bu yönlendirme işidemi ücretli yahu 3 saniye yönlendirilmiş görüşmeye 41 kuruş şak diye kesti vodafone..ulan yakında açık havada bile para kesecek bu operatörler...yazıklar olsun yahuu..daha ne anlamı kaldı ki bu kadar para ödedikten sonra yönlendirmenin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 3 Temmuz 2012; 13:59:51 >

• yönlendirmenin ücretsiz oldugu operatör var mi ki
  • Vakti zamaninda avea yapmisti..

Ancak su an yok. Yonlendirme ucretli tum operatorlerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsinde ücretsiz olması gerektiğini düşünüyorum ancak durum bu malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ykaraca

Hepsinde ücretsiz olması gerektiğini düşünüyorum ancak durum bu malesef.

aynen öyle yahu bir halta yaramıyor ki ücretli olduktan sonra, ne yapayım ben paramı dayanır ona..ondan sonrada derler ki...BTK çok işler yaptı..ne yapmış hani
  • Ucretsiz nasil yapsin. Sonucta baska operatore yonlendirme yapiyor..

Kimse o zaman konusmalara para vermez ki.sen kendi numarani sinirsiz hat yaparsin sebeke ici. Sonra kendi telefonunuda istedigin kisiye yonlendirrrsin ve kendini ararsin. Sinirsiz bedava gorusme olur :))

MANTIKLI DEGIL..

ANCAK YONLENDIRME YAPTIGIN HAT BEDAVA DAKIKASI VARSA GIDER. DOGRUSUDA BUDUR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 3 Temmuz 2012; 15:52:26 >
  • Benim bedava olsun dediğim şu ; 2 hattım var, biri yanımda diğeri değil. Diğerini yanımda olana yönlendiriyorum ki o çaldığında da bakabileyim. Birisi o hattı arıyor, o da yanımdaki hatta yönlendiriyor. Konuşma bitiyor, karşı taraftan konuşma ücreti kesiliyor. Benden ise yönlendirme ücreti kesiliyor. İşte burada haksızlık mevcut bana göre. İki tarafta ücret ödüyor. Tabi dediğin doğru ancak doğru dürüst yapılabilir bence.
  • Hocam demek istedigimi anlatabildimmi bilmiyorum

Ama ucretsiz olmasi demek 20 liraya hatta 10 liraya her yone sinirsiz gorusme demek oluyor..

• volkan senin söylediğin art niyetli adamların işi yahu benim dediğim ykaracanın dediği mesele
  • Anlaşmalı istasyonlar nerde?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.