Şimdi Ara

Vodafone numara taşıma hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
4.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Türk telekom dan vodafone a geçmeyi düşünüyorum.

Red ve red plus tarifeleri arasında bariz farklar var mı.?

Şebeke çekim gücü ve internet erişimi falan nasıl acaba.?

Operatör değişikliği yapmaya değer kalitede mi.?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Denemeden bilemezsin
    internete biraz yavaş erişirsin ama telefonda kullanacaksan işini görür
  • Geçme tt daha iyi vodafoneden.
  • 20 aydır sözleşme nedeniyle vodafonedayım.

bildiğim bütün küfürleri ediyorum. hatta netten yerli yabancı bütün kombinasyonları öğrenip tekrar tekrar ...
  • Sözleşme yapmadan red plus 20 tarifesine geçmeyi düşünüyorum.

• tt bilemem lakin vodafone hakkında bir kaç bilgi vereyim.

4.5g de sürekli kesintiler kopmalar yaşarsın, konuşman ara ara kesilebilir, müşteri hizmetleri işkence, çekim gücü ve kalitesi kötü, sürekli bu kesintileri altyapı çalışması diye gecistirirler. şehir merkezinde bile anlık 30, 40 sn duraklamalar kopmalar sürekli olur.

nedense vodafone ülkemizde altyapıya vs önem vermiyor. gelisim malesef yok.

istemeyerek de olsa 15 yıllık operatorum türkcell e geçtim..inanın ohh dünya varmış dedim.

vodafone uygun fiyat vs diye 3 sene kullandım yukarıda yazdıklarımı abartısız yaşadım.

halihazırda kaliteli olsa bu fiyatları veremez vermez.

• Faturasiz gec bi dene derim bolgende sorunlu vs olabilir. Ben memmunum kaldigim yerlerde okulda vs iyi ama bazi yerlerde iskence olabiliyor.

• Türk telekom a başka bir tarifeyle çok uygun bir fiyata devam ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 vodafone hattım var faturalı. Bir tanesi üzerinden telefon aldım, diğerinden almadım. Telefon almadığım hattı taahhüt (konuşma süresi, mesaj, internet paketim) bitiminde başka operatöre geçirebilirmiyim herhangi bir cezai işlem olmadan?

• apple34 A kullanıcısına yanıt
    Son ay içerisinde bile geçişini sağlayabilirsiniz.Herhangi bir ceza bedeli yansımaz.

• Teşekkürler öğrendiğim iyi oldu

• Vodafone'da numara taşıma tıpkı Turkcell'deki gibi e-imzalı olmuş. Bilmeyenler için paylaşayım, Turkcell'de numara taşıma işlemi için tablete imza atıyordunuz ve kimliğinizin aynı tabletle resmi çekiliyordu. Bu sistemin aynısına Vodafone'da geçmiş.

Tek anlamadığım nokta Turkcell bu işlem için kimlik fotokopisi almazken Vodafone e-imza da olsa alıyor.
  • vodafoneda mallıklar ve saçmalıklar sınır tanımaz, gereksiz yere çektiklerini 3 ay sonra anladıklarında onlarda bırakır...
  • Vodafone a yeni Turkcell den numara taşıdım, hem hesaplı hemde sıkıntı yok, sadece müşteri hizmetlerini arayıp tercih edilen ağ 4.5g olsun deyince , güncelleme yapıp ayarliyorlar, sonrasında da telefon öncelikli 4.5G den bağlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Starforces -- 8 Ekim 2018; 14:0:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maaart

vodafoneda mallıklar ve saçmalıklar sınır tanımaz, gereksiz yere çektiklerini 3 ay sonra anladıklarında onlarda bırakır...
    Şimdilik sadece AVM içerisindeki bayilerde başlatmışlar bakalım bütün bayiler bu sisteme geçince hala kimlik fotokopisi çekmeye devam edecekler mi o zaman göreceğiz.

Bana da garip geldi çünkü Turkcell'de tablet ile işlem yapıldığında ve tablet ile kimlik fotosu çekildiğinde bir daha basılı olarak kimlik fotokopisi çekilmiyordu.
  • Vodafone Turkiyenin en kötü operatörü. Bol bol kullanayim diyorsan Avea, Her yerde ceksin diyorsan Turkcell. Vodafone ne iyi çeker ne bol bol verir. Aveanin tarifeleri, Turkcell in hediyeleri bol bol dur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tubalingo

Vodafone Turkiyenin en kötü operatörü. Bol bol kullanayim diyorsan Avea, Her yerde ceksin diyorsan Turkcell. Vodafone ne iyi çeker ne bol bol verir. Aveanin tarifeleri, Turkcell in hediyeleri bol bol dur.
    Avea kalmadı artık. Avea'nın şirketinin ismini geçtiğimiz aylarda resmi olarak TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. yaptılar operatör adı da resmi olarak TT Mobil oldu.

Daha önce Türk Telekom markası altında kullanılıyordu ama resmi olarak ismi Avea idi. Bunu da geçtiğimiz aylarda yaptıkları resmi değişiklik ile iptal ettiler ve Avea dahil tüm sitelerine koydular.

http://www.avea.com.tr/web/hakkimizda/SirketHakkinda/TTMobilhakkinda

• TT Mobil diyesim gelmiyor hiç. Avea ya yeni alısmıstım Aycell diyip duruyordum, tam Avea demeye alıştım yine ismi değişti.
    Sahibi yine değişti tahminim kısa süre içerisinde yine adını değiştirirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tubalingo

TT Mobil diyesim gelmiyor hiç. Avea ya yeni alısmıstım Aycell diyip duruyordum, tam Avea demeye alıştım yine ismi değişti.
    Sahibi yine değişti tahminim kısa süre içerisinde yine adını değiştirirler.
    Oger grubunun borçları sebebiyle şirkete bankalar el koydular. Şu an operatörü satmak için Çinli bir şirketle görüşmelere devam ediyorlar. Eğer söz konusu şirket TT Mobil'i satına alırsa muhtemelen operatörün adı Çinli firmanın sektördeki mobil firmalarının isimlerinden birisi olacaktır. Bunlarda "Mango", "Daru", "Doone", "Smart", "Holy", "Tatsu", "Won" isimlerinden biri olacaktır. Şahsi olarak "Mango" veya "Smart" isimlerinden birini kullanacaklarını düşünüyorum.

• Valla bilgilendirmelerin çok hoşuma gitti, teşekkür ederim aydinlattigin için. Bence Smart bayağı güzel duruyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.