Şimdi Ara

Vodafone Net Pişmanlıktır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aralık 2017'de başvurduğum Vodafone Net adsl hattımı iş yeri değişikliği nedeniyle İstanbul Anadolu yakasındaki ikametimden İstanbul Avrupa yakasında olan yeni ikamet adresime nakil istedim. 31 Ocak 2018 tarihinde yaptığım başvuru 2 Şubat 2018'de sonuçlandı. Ancak baktığımda hattımda sinyal olmadığını gördüm. Defalarca çağrı merkezini aradım kayıtlar açtırdım. Sürekli incelendiği ve 72 saat içerisinde çözüleceği söylendi. Ancak 4. arıza kaydım 72 saati geçti. İkamet adresimdeki Vodafone bayiine gittim. Başlarda alıcı gibi davrandığım için görevli arkadaş interneti övmeye başladı. Akabinde sorunumu anlatınca "çözmezler, uzun sürer, sinyal sorunu hep var, ilk siz değilsiniz" gibi cümleler kurmaya başladı. Sonra anladım ki sorun çözülmeyecek çağrı merkezini tekrar aradım ve 72 saatin aşıldığı teyitini aldım. "Evet yasal süre aşıldı" dendi. Akabinde iptal talebi sürecini öğrendim. İptal talebi için 400-450TL ücret kesileceğini söyledi. Hattın açılmasını arızanın giderilmesini istedim. Ancak ne gelen var ne giden. Tekrar aradım ve iptal için bedel sorduğumda görevli arkadaş 100-150TL tutacağını söyledi. Önceki görevlinin söylediği bedeli sorduğumda "Mümkün değil o kadar olamaz" cevabı aldım. İptal başvurusu sonrası tarafımın aranacağını ve bedel belirtip sebep soracaklarını söylediler. Bugün aradım öğrendim ki hattım iptal edilmiş. Beni arayacaktınız dediğimde "Öyle bir uygulama yok" dendi. 250TL civarında bir bedel çıkacağını belirtti. Sinirden deliye döndüm resmen. #VodafoneNetPismanliktir arkadaşlar. Kullanmayın kullandırtmayın.

Belirtilen bazı ücretler şöyle:

• Modem ücreti 220TL
    • Hat ücreti 100TL
    • Kurulum ücreti 350TL
    • 59TL olduğu söylenen hattın gerçek ücreti 99TL

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.