Şimdi Ara

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.251
Cevap
58
Favori
165.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: player2974

Ayın 16 sında başvurdum sözleşme gelmedi. Aktivasyon devam ediyo diyolar. Bu durum başına gelem vR mı

Hocam söleşme 2günde ulaşması lazım normalde size, pm yollayın halledelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KacaKTV -- 24 Şubat 2016; 9:46:13 >
  • Herşey sözleşmeyi imzalayana kadar , 64 lük pakette 51 mbit alabileceği mi iddaa eden mh şuan 16 mbit veriyor ve 64 e kadar dedik diyorlar ,ALMAYİN ALDİRMAYİN.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Squit

Herşey sözleşmeyi imzalayana kadar , 64 lük pakette 51 mbit alabileceği mi iddaa eden mh şuan 16 mbit veriyor ve 64 e kadar dedik diyorlar ,ALMAYİN ALDİRMAYİN.

Sabit hat no var mı hocam sistemden kontrol edelim ne kadar alabiliyorsunuz diye pm den ulaştırabilirsiniz
  • Sevgili günlük
    Bugün başvurunun 12 imzalamanin 10.gunu ama internet yok..

• quote:

Herşey sözleşmeyi imzalayana kadar , 64 lük pakette 51 mbit alabileceği mi iddaa eden mh şuan 16 mbit veriyor ve 64 e kadar dedik diyorlar ,ALMAYİN ALDİRMAYİN.

yeni kanunlarda cayma hakkınız var diye biliyorum. bence bir araştırın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre845

Sevgili günlük

Cep telefonunuza mesaj geliyor mu konuyla ilgili hangi aşamadalarmış? Sıfır kurulum mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

quote:

Sevgili günlük

Cep telefonunuza mesaj geliyor mu konuyla ilgili hangi aşamadalarmış? Sıfır kurulum mu?

Hiç mesaj gelmedi ttnetten taşınacak.aradigimda altyapı saglayicimizin kontrolleri devam ediyor diyor 3-4 gundur.

• quote:

quote:

quote:

Sevgili günlük

Hiç mesaj gelmedi ttnetten taşınacak.aradigimda altyapı saglayicimizin kontrolleri devam ediyor diyor 3-4 gundur.

Ne kontrolü bu ya adamlar sisteme girmemiş daha sizin sözleşmenizi bile. Sisteme girilseydi bağlantı hakkında mesaj gelmesi lazım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Serkan4554

arkadaşlar bende 64 e 240 olana başvurdum.kuryeye imza ve kimlik fotokopisi verecekmişim.sakata gelmeyiz demi kimlik fotokopisi falan.hepinizden istedilermi kimlik fotokopisini.

İşlemi sizin adınıza başkasının yapmaması için istiyorlar hocam.

teşekkürler.bugün telekomdan geldiler ben 64 mbit aldım dedim adamlar 24 mbit e kadar alırsın dediler.vodafone ve ttnet müşteri hizmetlerini aradım 60 mbit e kadar alırsınız demişlerdi.hangisine inanayım ben bunun?sözleşmede 64 mbit olarak imzalıcam.
  • quote:

quote:

quote:

arkadaşlar bende 64 e 240 olana başvurdum.kuryeye imza ve kimlik fotokopisi verecekmişim.sakata gelmeyiz demi kimlik fotokopisi falan.hepinizden istedilermi kimlik fotokopisini.

teşekkürler.bugün telekomdan geldiler ben 64 mbit aldım dedim adamlar 24 mbit e kadar alırsın dediler.vodafone ve ttnet müşteri hizmetlerini aradım 60 mbit e kadar alırsınız demişlerdi.hangisine inanayım ben bunun?sözleşmede 64 mbit olarak imzalıcam.

Pm atın bana hocam sabit hat varsa numarayı verin kontrol edelim yoksa adres bilginizden bakabiliririz eğer isterseniz

• quote:

quote:

quote:

quote:

Pm atın bana hocam sabit hat varsa numarayı verin kontrol edelim yoksa adres bilginizden bakabiliririz eğer isterseniz

hocam bi versinler internetide ona göre haberleşiriz.

• Cumartesi günü sözleşmemi gönderdim. Sisteme yanlış kapı numarası girmişler 54 yazacağına 89 yazmışlar (ne alakaysa). Daha kablo çekmek için ekip gelmedi bugün aradım daha yeni bildirceklermiş telekom ekiplerine. Yarına kadar bu ekip gelmezse aboneliğim başlamadan iptal ettirilmesini istedim. Malûm daha bu tarz problemleri çözemiyorlarken ileride karşılaşacağım sorunları hiç çözemezler. İnşallah yanılırım..
  • Yaklaşık bir hafta önce başvuru yaptım. Başvurumun ertesi günü sözleşme geldi imzaladım. Bu gün sabah aradım hadi ne oldu diye. Müşteri temsilcisi 7 ile 12 gün sürüyor dedi. Yaklaşık yarım saat önce (15:30) cep telefonuna mesaj geldi, kullanıcı adı ve şifre. 5 dk sonra telekomdan msj geldi kapandığına dair. İşteyim henüz kontrol edemiyorum.. İnşallah vaad edilen hızları görürüz..
  • KacaKTV kullanıcısına yanıt
    Yardımcı olursan sevinirim

Edit : hocam bana da bilgi mesajı gelmedi 9 gün oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi player2974 -- 24 Şubat 2016; 16:15:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar az önce bir bayan aradı size sözleşmeyi kargoyla yolluyacaz dedi bende dedim kurye getirmiyomu sözleşmeyi benim bulunduğum bölgeye kargo ile yollanıyormuş.sözleşme hangi kargo ile geliyo ve hemen gelir gelmez imzalayıp aynı korgo ilemi gönderiyoruz?
  • KacaKTV kullanıcısına yanıt
    Size mesaj atmıştım bu konu hakkında hocam , siz de mh yı arayın demistiniz

• quote:

Size mesaj atmıştım bu konu hakkında hocam , siz de mh yı arayın demistiniz

Hocam şimdi okudum mesajları tekrardan. Siz mh yi arayıp hızınızı halletmeni gerekiyor 16mbit tanımlanmış demişsiniz. Benlik bir durum yokmuş, ama adres verirseniz enazından ne kadar hız alabiliyorsunuz bakarız yarın sabahtan
  • 69 MB destekliyor dediler şimdi iptal etmişler altyapı desteklemiyor diye ...onu gectim aramasak haberimiz olmayacak.
    Edit: çok garip şeyler oluyor :) ttneti aradım 81 alabilirsiniz dedi vodsfoneyi tekrar aradım evet destekliyor dedi sonra sizi ADSL paketi üyesi yapalım dedi jdjdjd
    TT onay vermiyor ama arayinca 81 diyor.tam dolandırıcı bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre845 -- 24 Şubat 2016; 18:21:58 >
  • Bu genel merkez neler çeviriyor. Bugün bissürü pm geldi. Sözleşmesi gitmeyenler, sözleşmesi gitmeden turk telekomdan ekipler gitmiş, yok 2. abonelik açılır birdaha başvurursanız denmiş, iptal ederniz 7gün beklersiniz bidaha başvuru için felan denmiş. Çok karışık şeyler oluyor genel merkezde arkadaşlar.
    Bazı arkadaşların yardıma ihtiyacı var. Bende giriş yapmak istemiyorum açıkçası 2.Abonelik felan başlatırlar bide 2 fatura kitlerler mağdur etmek istemiyorum açıkçası. Başına gelip çözebilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.