Şimdi Ara

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.252
Cevap
58
Favori
165.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam ben 2. el alımı pek yapmıyorum bir kaç kez başım ağrıdı o yüzden
  • Hocam ciddi misin.. Eğer 100 mb alırsam telekoma lokum göndereceğim Mh 54 KacaKTV 60 dedi. İnş. dediğiniz gibi çıkar

@ATAKAN hocam ben @KacaKTV ye kefilim. Gayet ilgili bir arkadaş. Sağolsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4007

Hocam ciddi misin.. Eğer 100 mb alırsam telekoma lokum göndereceğim Mh 54 KacaKTV 60 dedi. İnş. dediğiniz gibi çıkar

@ATAKAN hocam ben @KacaKTV ye kefilim. Gayet ilgili bir arkadaş. Sağolsun

Hocam sende lokumcu çıktın ha bizim lokumu telekomami ayarladin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KacaKTV -- 22 Şubat 2016; 23:17:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• KacaKTV kullanıcısına yanıt
    Hocam eski tarifem lokum olduğu için lokum dedim

Ayrıca seninki lokum değil karışık yöresel kuru meyve gelecek sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4007

Hocam eski tarifem lokum olduğu için lokum dedim

Ayrıca seninki lokum değil karışık yöresel kuru meyve gelecek sana

Hahah Süpersiniz hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • imperial crusader kullanıcısına yanıt
    vodafone neye göre alabilirsin diyor ben de onu merak ediyorum zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim buraya da gelirler umarım. Superonline Fiber kullanıyorum ama olsun, rekabet iyidir. Umarım superonline bu adamları görür de akk yi 300 gb üzeri falan yapar.

Ne hale geldik. Kaldırılmasını geçmişim resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

Bizim buraya da gelirler umarım. Superonline Fiber kullanıyorum ama olsun, rekabet iyidir. Umarım superonline bu adamları görür de akk yi 300 gb üzeri falan yapar.

aynen rekabet iyidir.
    superonline iyice bozdu ilk çıktığı zamanlarda çok iyiydi.
    turk telekoma kötü örnek oldu superonline. 75gb lık paketler satmaya çalışıyor.

akk leri yüksek tutup müşterileri kapması lazım.
    piyasaya vodafone da girdiğine göre (bence sağlam girdi) akk ve hızlar artar gibi geliyor bana
  • Test sonucu yapmaktan gelen ekip kotamın içine etti allahtan Akn uygulanmıcak bana
    Bu mesaja eklenen görseller:

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴

• eak101 kullanıcısına yanıt
    Merhaba. İlgili sağlayıcının çağrı merkezini arayarak durumu bildirebilirsiniz. Farklı sağlayıcılarla ilgili hız problemlerinde, TÜRK TELEKOM sorumlu değildir. Sorun çözülmezse yeniden mesajda etiket yapabilirsiniz.

Teşekkürler.
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Arayip durumu bildirdim hocam iss'ye bu sabah tekrardan 2. kez kayit actirdim sorunla ilgili mail atildi telekoma bakalim gun icinde donerler mi bilmiyorum. Hiza telekomun mudahale ettigini iss'deki elamanda dogruladigi icin bu kadar sinirlendim aslinda. Cevabiniz icin tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eak101 -- 23 Şubat 2016; 12:51:38 >
  • Bugün başvurunun 11.günü sözleşme imzalamanin 8.gunu hala ses seda yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

Bizim buraya da gelirler umarım. Superonline Fiber kullanıyorum ama olsun, rekabet iyidir. Umarım superonline bu adamları görür de akk yi 300 gb üzeri falan yapar.

aynen rekabet iyidir.
    superonline iyice bozdu ilk çıktığı zamanlarda çok iyiydi.
    turk telekoma kötü örnek oldu superonline. 75gb lık paketler satmaya çalışıyor.

akk leri yüksek tutup müşterileri kapması lazım.
    piyasaya vodafone da girdiğine göre (bence sağlam girdi) akk ve hızlar artar gibi geliyor bana

Bence 1 terabyte yapsınlar huzur içinde çözülsün bu iş. Ayrıca en düşük hız da 25 megabit değil 50 megabit olsun.

• Aknyi geçince ttnette olan mtu ayarı değiştirip torrentte hız arttırmayı vodafone da yapabiliyor muyuz? Deneyen yada bilgisi olan var mı?
  • hayırdır vodafone ne iş btk nın yeni akn belirlemeden taahhütle milleti 2 yıl kitleyeyim mi diyor acaba? insan kıllanmıyor değil sonuçta telekomun alt yapısını kullanıyor
  • Akk konusunda btk'nın biran önce düzenleme yapmasını bekliyoruz

Ayrıca arkadaşlar çoğu kişi şu ayrımı yapamıyor : vodafone , biri , doping bunların hepsi hem adsl hem fiberde TT nin altyapısını kullanır ama hız ve fiyat konusunda TT'ye uymak zorunda değiller. Vodafone'da bunu uyguluyor ve bunların altyapısı genelde FTTC (Saha dolabına kadardır). Ayrıca vodafone şu an kullanıcı çekmek için muhtemelen böyle fiyat politikası uyguluyor çünkü bu kadar hız vererek düşük fiyata çok kar edemez ve ilerde büyük ihtimal zamlandırırlar yada hızları düşürürler.

Ben Turkcell Superonline fiber kullanıcısıyım. Superonline ise Adsl'de TT altyapısını kullanıyor fakat fiberde altyapı %100 kendilerine ait ve fiberdede altyapı genelde FTTB (Binaya kadar) oluyor. Ayrıca superonline'ı çok küçümsemeyenlerde var fakat teknoloji olarak TT'den daha yeni sistemleri var (en son teknolojiyi kullanıyorlar) ve her halükarda superonline'ın şu an fiber altyapısı olan yerlerde tüm kullanıcılarda minimum hızları 150-200 megabite kadar çekme altyapı gücü olanakları var ve zaten yakın zamanda hızları en az 50 yapacaklar (ilk 6 ay 50 mbit kampanyası bunun göstergesi). Çünkü ilk kampanya şeklinde çıkıyor birkaç ay sonrada 25 yerine 50 aynı fiyata koyulur muhtemelen.

Ping konusuna gelince TT altyapısı yurtdışı çıkışlarında tabi ki daha sağlam sonuçta yıllardır kurulmuş bir yapı var bu yüzden pingler daha düşük olabilir. Ama çok online oyun takılmıyorsanız sürekli download,arşiv yapan biriyseniz superonline almak daha mantıklı ki zaten gün geçtikçe superonline'da pinglerde iyileştirme yapmaktadır.

• Antlion A kullanıcısına yanıt
    Teknolojiden biraz uzak kalmissin Vodafone Fiberde kendi alt yapisini kullaniyor bizzat ben kullaniyorum Su an kisitlida olsa Istanbul/Izmir/Antalya'da faaliyet göstermektedir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih_izmir -- 23 Şubat 2016; 18:05:14 >
  • Beyler ttnet vdsl den vodafone a geçip 70 ve üstü hız tanımlanan var mı ?

• semih_izmir kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam

Aknsiz tarife de mi var ?
  • 4007 kullanıcısına yanıt
    Hayır yok aknsiz tarife... Şu an Beta müşterisi olduğum için uygulanmıyor ama en kısa zamanda uygularlar banada 3-5 ay sonra
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.